آموزش کاشت و پرورش گیاهان

گل آپارتمانی کالانکوا
گل آپارتمانی کالانکوا انواع مختلفی در رنگ های صورتی، قرمز، زرد و سفید دارد و به دلیل تنوع بسیار زیاد و زیبا از محبوب ترین گیاهان خانگی است.
پرورش کامکوات

پرورش درخت میوه ی کام کوات مارومی داخل گلدان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کامکوات مارومی یا پرتقال های تزئینی از مرکبات خوشمزه ای هستند که میتوانید آن ها را به راحتی در گلدان و در منزل پرورش دهید.
 آدنیوم

اصول نگهداری رز صحرایی یا آدنیوم در منزل

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آدنیوم یا رز صحرایی گیاه زیبایی با گل های صورتی، قرمز و سفید است که در شرایط آب و هوایی گرم و زیر نور خورشید بهتر رشد می کند.
گیاه سینگونیم

سینگونیم، گیاهی زیبا یا سمی و خطرناک ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاه سینگونیم دارای گونه های مختلف و رنگ های متفاوت و زیبایی می باشد که روش کاشت و نگهداری بسیار آسانی دارد.
نگهداری خزه اسپانیایی

شرایط لازم برای پرورش و نگهداری خزه اسپانیایی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خزه اسپانیایی امروزه از گیاهان هوازی زیبا و پرطرفدار است که برای نگهداری و پرورش نیازی به خاک ندارد اما هوای مناسب برای رشد این گیاه لازم است.
گیاه آگاو

پرورش و نگهداری از گیاه مقاوم آگاو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاهان آگاو گیاهانی هستند با خار و برگ های پهن و بزرگ که برای رشد به نور و آفتاب زیادی نیاز دارند اما در برابر خشکسالی بسیار مقاوم هستند.
گل فیلودندرون

روش مراقبت ازگل زیبای فیلودندرون یا گوش گرگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
به راحتی میتوان گل فیلودندرون را پرورش داد و به خاطر برگهای زیبایشان به عنوان گیاه اپارتمانی استفاده کرد.برگ های سبز و زیبای این گیاه دلیل مناسبی برای محبوبیت آن است.
گل ژربرا

راهنمای کاشت و نگهداری گل “ژربرا” در خانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ژربرا یک گل بومی آفریقاست که دارای رنگ های زرد ، سفید، قرمز و نارنجی می باشد و برای کاشت و پرورش نیاز به شرایط گرم و پرنور دارد.
سبزیجات مخصوص پیتزا

راه آسان پرورش سبزیجات مخصوص پیتزا در خانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاشت سبزیجات مخصوص پیتزا به کسانی که علاقه دارند پیتزایی سالم را در خانه خودشان درست کنند کمک شایانی می کند تا پیتزایی خوشمزه تر داشته باشند.
پرورش گل داوودی

پرورش و نگهداری گل داوودی به بهترین شکل ممکن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گل های داوودی انواع مختلفی در شکل ها و رنگ های متفاوت و زیبایی دارند و از گیاهانی هستند که می توانید به راحتی با نکاتی ساده در پاییز به پرورش آن ها بپردازید.
شاه پسند

محیط و شرایط لازم برای نگهداری گیاه شاه پسند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گیاه شاه پسند از گیاهان زینتی پرطرفدار است که انواع مختلفی در رنگ های متفاوت و زیبا دارد و می توانید این گیاه را در باغچه یا گلدان نگهداری و پرورش دهید.
گل بنفشه آفريقايي

شرایط لازم برای نگهداری گل بنفشه آفریقایی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گل بنفشه آفریقایی نه تنها به دلیل گل های رنگین و زیبایش، بلکه سادگی در پرورش و نگهداری از آن به عنوان یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی دارای محبوبیت می باشد.
گیاه ناوک

اصول نگهداری گیاه آپارتمانی ناوک یا میگو طلایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ناوک، بلپرون یا میگو طلایی از گیاهان همیشه سبز با گل های صورتی یا قرمز است که روش نگهداری بسیار آسانی دارد و می توانید در منزل از این گیاه مراقبت کنید و لذت ببرید.
گل آگلونما نخشید

اصول نگهداری آگلونما نخشید ، گل مقاوم آپارتمانی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاه آگلونما نخشید که نام علمی آن chinese evergreen aglaonema است در کشور چین از محبوبیت بالای برخوردار است که توانایی حذف بنزین را از هوا دارد.
سروپژیا

نگهداری صحیح گل بسیار شیک سروپژیا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سروپژیا از گیاهان بسیار زیباییست که تا ده متر رشد می کند و نیازی به نور مستقیم ندارد بنابراین به راحتی می توانید از این گیاه شیک در خانه نگهداری کنید.
صفحه 1 از 5