آموزش کاشت و پرورش گیاهان

ارزش زعفران
زعفران از گیاهان با ارزش و پر فایده ای است که از آن در ایران به عنوان طلای سرخ نام برده می شود و برای درمان بسیاری از بیماری ها از آن استفاده می شود.
روش پرورش توت فرنگی

مراقبت و پرورش توت فرنگی در گلدان + آموزش کاشت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
توت فرنگی از گیاهانی است که با هوای گرم و نور خورشید رشد می کند و خاکش باید همیشه مرطوب باشد و در زمستان نیز نیاز به منبع گرمایی دارد.
گل شیپوری

آموزش پرورش گل شیپوری ، همان کالا لیلی معروف

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گل شیپوری یا همان گل کالا لی لی و یا زانتدشیا به معنای زیبا و خوب می باشد در صورتی که این گل زیبایی فوق العاده ای ندارد ولی اکثر عروس ها از آن استفاده میکنند.
گلهای بهاری

اصول صحیح نگهداری از گلهای بهاری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با رسیدن فصل بهار اغلب افراد دوست دارند از گل و گیاهان بهاری در منزل خود نگهداری کنند. لی لی صلح، ارکیده، گل بنفشه از بهترین گیاهان خانگی برای فصل بهار هستند.
گیاه پیچک

مراقبت و رشد گیاه زینتی پیچک در آپارتمان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه آپارتمانی پیچک علاوه بر زیبایی، به از بین بردن آلودگی های هوا کمک می کند بنابراین شرایط پرورش گل پیچک را بدانید و در منزل خود از این گیاه زیبا نگهداری کنید.
نگهداری گیاه ژینورا

روش نگهداری گیاه شیک ژینورا در آپارتمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاه ژینورا یا شب تاب از گیاهان بسیار زیبا با برگ های سبز و پرزهای مخملی است که روش کاشت و پرورش ساده ای برای نگهداری در منزل دارد.
گیاهان کمیاب

گیاهان آپارتمانی کمیاب و زیبا با نگهداری آسان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از گیاهان کمیاب که در مناطق گرمسیری رشد می کنند گیاهان مناسبی برای آپارتمان به حساب می آیند که نگهداری و پرورش آن ها بسیار آسان است.
گیاه اکسالیس

مراقبت و پرورش اکسالیس ، گل زیبای عشق

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه اکسالیس یا گل عشق یکی از زیباترین و محبوب ترین گیاهان است که به رنگ بنفش تیره می باشد و شرایط کاشت و نگهداری بسیار ساده ای دارد.
کاکتوس انجیر تیغی

آموزش نگهداری و پرورش کاکتوس انجیر تیغی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اپونتیا با نام های کاکتوس انجیر تیغی ،انجیر هندی و گلابی خار دار نیز شناخته می شود، همچنین گفتنی است که انجیر تیغی یکی از معروف ترین گونه های کاکتوس می باشد.
علف های هرز

نابودی تمام علف های هرز با نمک !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
علف های هرز یک معضل جدی و مضر برای گل ها و گیاهان است که به آن ها نیز آسیب میزند، چندین روش مناسب و کاربردی برای از بین بردن علف های هرز وجود دارد.
گل لی لی صلح

اصول پرورش و نگهداری از گل لی لی صلح

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گل لی لی صلح یا اسپاتی فیلوم از گیاهان آپارتمانی با گل های سفید است که شرایط نگهداری بسیار ساده ای دارد و بدون نور مستقیم خورشید دوام می آورد.
گیاه کریپتانتوس

کریپتانتوس گیاهی خاص و زینتی برای عید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه کریپتانتوس یا ستاره زمینی از گیاهان زینتی و آپارتمانی است که برگ های پهنی دارد و دارای انواع مختلفی با رنگ های قرمز، سبز و سفید می باشد.
گل خوشه آویز

مراقبت صحیح از گل خوشه آویز یا ارکیده مالزیایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گل خوشه آویز یا ارکیده مالزیایی از گیاهان زیبایی است دارای انواع بسیار متنوعی است و البته تفاوت های بسیاری در گونه های مختلف آن مشاهده می شود.
کاکتوس

کود مناسب و اصول کوددهی صحیح کاکتوس ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گیاهان کاکتوس انواع مختلفی دارند و امروزه کاکتوس در بسیاری از خانه ها مشاهده می شود، برای نگهداری از این گیاه روش صحیح کوددهی کاکتوس بسیار حائز اهمیت است.
گیاه آشینانتوس

راهنمای نگهداری و تکثیر گیاه آشینانتوس

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاه آشینانتوس یکی از گیاهان آپارتمانی با عمر طولانی است که انواع مختلفی دارد و دارای گل های قرمز و نارنجی می باشد و برای تزیین خانه بهترین گزینه است.
صفحه 1 از 5