آموزش کاشت و پرورش گیاهان

گیاه کالیسیا
گیاه کالیسیا را معمولا به عنوان گیاه خانگی استفاده می کنند و اصالت گیاه کالیسیا به نواحی جنوبی آمریکا و آرژانتین برمی گردد.
گلدان دراسنا

گلدان دراسنا رو کی و چجوری عوض میکنن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دراسنا به دلیل وفق سریع با هر شرایطی جزء گیاهان محبوب آپارتمانی قرار گرفته است اما مانند تمام گیاهان به تعویض گلدان احتیاج دارد که فوت و فن خاصی دارد.
گلهای بهاری

اصول صحیح نگهداری از گلهای بهاری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با رسیدن فصل بهار اغلب افراد دوست دارند از گل و گیاهان بهاری در منزل خود نگهداری کنند. لی لی صلح، ارکیده، گل بنفشه از بهترین گیاهان خانگی برای فصل بهار هستند.
مشکلات گیاهان آپارتمانی

راه حل مشکلات رایج گیاهان آپارتمانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نگهداری گیاهان آپارتمانی فوت و فن خاص خود را دارد که در این مطلب شما را با مشکلات رایج گیاهان آپارتمانی و همچنین راه حل های آن آشنا می کنیم.
آبیاری گیاهان خانگی

راسته که آب بارون گیاهان آپارتمانی رو تقویت میکنه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای آبیاری گیاهان آپارتمانی راههای زیادی وجود دارد. یکی از بهترین روش های آبیاری برای رشد بهتر گیاهان، آبیاری با استفاده از آب باران است.
گیاه آبلیا

روش کاشت و نگهداری از گیاه آبلیا در خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آبلیا یک نوع گیاه سریع الرشد است که شما میتوانید با رعایت یک سری نکات کلیدی در هنگام کاشت، این گیاه را به راحتی پرورش دهید.
پرورش کامکوات

پرورش درخت میوه ی کام کوات مارومی داخل گلدان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کامکوات مارومی یا پرتقال های تزئینی از مرکبات خوشمزه ای هستند که میتوانید آن ها را به راحتی در گلدان و در منزل پرورش دهید.
گیاه سینگونیم

سینگونیم، گیاهی زیبا یا سمی و خطرناک ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاه سینگونیم دارای گونه های مختلف و رنگ های متفاوت و زیبایی می باشد که روش کاشت و نگهداری بسیار آسانی دارد.
قهوه ای شدن برگ گیاه

دلیل اصلی قهوه ای شدن برگ گیاهان آپارتمانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قهوه ای شدن برگ گیاهان، مشکلی است که افرادی که میخواهند از گیاه نگهداری کنند باآن مواجه میشوند اما دلیل این مشکل را نمیدانند.
گیاه آشینانتوس

راهنمای نگهداری و تکثیر گیاه آشینانتوس

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاه آشینانتوس یکی از گیاهان آپارتمانی با عمر طولانی است که انواع مختلفی دارد و دارای گل های قرمز و نارنجی می باشد و برای تزیین خانه بهترین گزینه است.
گل بنفشه آفريقايي

شرایط لازم برای نگهداری گل بنفشه آفریقایی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گل بنفشه آفریقایی نه تنها به دلیل گل های رنگین و زیبایش، بلکه سادگی در پرورش و نگهداری از آن به عنوان یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی دارای محبوبیت می باشد.
پرورش اسفناج

آموزش چگونگی کاشت و پرورش اسفناج

زمان مطالعه : 8 دقیقه
طول دوره رشد این سبزی بسیار کم می باشد به همین خاطر شما می توانید با صرف انرژی و هزینه کم به سادگی به پرورش این سبزی بپردازید.
سبز شدن برگ زرد

دوباره سبز شدن برگ زرد گیاه آپارتمانی، ممکنه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زرد شدن برگها از مشکلات رایج گیاهان آپارتمانی می باشد اما سوال افرادی که از این گیاهان نگهداری می کنند این که برگ های زرد می توانند دوباره سبز شوند.
گیاه افوربیا تریگونا

اصول نگهداری گیاه آپارتمانی افوربیا مدادی شکل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه افوربیا تریگونا گونه های مختلفی دارد و در نقاط مختلف جهان از گیاه افوربیا به عنوان یک گیاه تزئینی نگهداری می شود، برای مراقبت از این گیاه باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت.
گیاه آپارتمانی

دلیل خراب شدن همه گیاهان آپارتمانی، فقط همینه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در منزل یا محل کارتان از گیاهان آپارتمانی استفاده می کنید باید اشتباهاتی که منجربه مرگ گیاهان آپارتمانی می شوند را بدانید تا آسیبی به آنها وارد نشود.
صفحه 1 از 7