دستگاه گوارش

سنگینی بعد از غذا
گاهی علی رغم کم خوری باز هم احساس سنگینی بعد از غذا به سراغمان می آید و این سنگینی و خواب آلودگی ریشه در مسئله ای درونی دارد.
مشکل روده

هرکی این عادتو داره، روده اش تو خطره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیستم گوارشی در سلامتی کل بدن تاثیر بسیار زیادی دارد از این رو بهتر است عاداتی که منجر به مشکلات روده ای می شوند را بشناسید و از انجام آنها خودداری کنید.
بیماری گوارشی

درمان بیماری‌های گوارشی با انواع گیاهان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درد معده مشکل شایعی است که هر فردی ممکن است در زندگی خود بارها با آن روبه‌رو شود. گاهی این مشکل از طریق مراجعه به پزشک و درمان‌های دارویی حل می‌شود و گاهی نیز تنها با استفاده از مواد غذایی طبیعی قابل حل است. در این مطلب می‌خواهیم به معرفی برخی از درمان‌های خانگی برای برطرف کردن بیماری‌های گوارشی بپردازیم.
گوارش و بیماری چشم

مشکل چشمی که ریشه در روده دارد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از مشکلات اعضای بدن ما به یکدیگر ارتباط دارند. آیا می دانستید عامل برخی از بیماری های چشمی، مشکلات دستگاه گوارش هستند؟
مشکلات گوارشی در سفر

هرکی دل و روده اش تو سفر بهم میریزه کلیک کنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که به محض ورود به شهر جدید و به اصطلاح آب به آب شدن، دچار مشکلات گوارشی در سفر میشوید؟
مراقبت از گوارش

میخوای هیچ وقت مشکل گوارشی نگیری؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اهمیت دستگاه گوارش بر هیچ کس پوشیده نیست برای سلامت این اندام حیاتی باید مراقبت هایی صورت گیرد تا ناخواسته باعث آسیب به آن نشوید.
تقویت دستگاه گوارش

ویتامین های ضروری برای تقویت دستگاه گوارش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تقویت و بهبود عملکرد دستگاه گوارش باید ویتامین های مورد نیاز این عضو مهم بدن را از طریق میوه ها و مواد غذایی تامین کنید.
مشکلات گوارشی در ایام نوروز

بیماران گوارشی ، عید چی بخورن و چی نخورن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکلات گوارشی در ایام نوروز به دلایل مختلفی ایجاد می شود پس تغذیه مناسب ایام عید را جدی بگیرید تا دچار این بیماری نشوید.
رژیم مغز

بخاطر گوارش و مغزت، اینها رو بخور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید برایتان عجیب باشد اما مغز و سیستم گوارش ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند بنابراین باید برای سلامت این دو رژیم غذایی خاصی داشته باشید.
معده و گوارش

بزرگترین دشمن معده و گوارش معرفی شد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیماری های گوارشی جزء رایج ترین مشکلات در افراد هستند. برای مراقبت از سیستم گوارشی باید با بزرگترین دشمنی که به معده و گوارش آسیب میزنند آشنا شوید.
مشکل گوارشی

7 مشکل گوارشی که نباید نادیده گرفت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد به مشکلات گوارشی توجه خاصی نمی کنند و آن ها را ساده در نظر می گیرند، در حالی که برخی از مشکلات گوارشی هشدار از یک وضعیت جدی می دهند و هرگز نباید آن ها را نادیده گرفت!
اسهال خونی

نکته ای مهم درباره اسهال خونی کودکان و بزرگسالان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اسهال بیماری شایعی است که برای همه انسان ها اتفاقا می افتد، اما اگر اسهال با خون و برخی علائم همراه باشد برای شما بسیار خطرناک خواهد بود.
ادویه برای دستگاه گوارش

ادویه های مفید برای گوارش تان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاها ممکن است ضعف و دردهای خفیفی را در دستگاه گوارش بنابر دلایل مختلفی احساس کنیم که با استفاده از برخی ادویه های مفید می توان به کمک این ضعف رسید.
دستگاه سیستم گوارش

حقایق جذاب درباره سیستم گوارش انسان

زمان مطالعه : 12 دقیقه
دستگاه سیستم گوارش بدن انسان نقش کلیدی در سلامت فرد ایفا می کند و با آشنایی با بخش های مختلف دستگاه گوارش می توانید از این عضو مهم بیشتر مراقبت کنید.
تقویت گوارش کودک

به داد گوارش کودکتان برسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با استفاده از چندین روش ساده اما بسیار کاربردی می توانیم گوارش کودک را تقویت کنیم، راهکارهایی که موجب بهبود گوارش نوزاد و کودکان می شود.
صفحه 1 از 3