آجیل و خشکبار

افزایش عمر با آجیل

آجیلی که عمر رو زیاد می کنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از زمان های قدیم تا الان داشتن عمرطولانی یکی از آرزوهای بزرگ بشر بوده، به همین خاطر زمان آن رسیده که با نگرش دیگری به مواد غذایی نگاه کنید.
نگهداری آجیل

نکات مهم خرید و نگهداری آجیل در خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نگهداری غیراصولی آجیل شب عید و مغزهای خوراکی، روند کپک زدگی آن را تسریع می کند. بنابراین با روش درست در محل و دمای مناسب آجیل ها را نگهداری کنید.
آجیل شب عید

آجیل شب عید و ترکیبات اصلی آجیل عید نوروز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از اصلی ترین خوراکی ها در عید نوروز آجیل است، اما آجیل انواع مختلفی دارد که هرکدام از آنها شامل مغزیجات متفاوتی هستند.
آجیل

آجیل شب عید امسال و حقیقتی که شاید نمیدونی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آجیل شب عید که شامل پسته، فندق، بادام، بادام هندی، گردو و تخمه هستند، از مهمترین خرید های مردم ایران برای عید نوروز محسوب می شوند.
آجیل ماه تولد

فال جالب شب یلدا با آجیل ماه تولدت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در طولانی ترین شب سال، شب یلدا یکی از سرگرمی های جالب فال گرفتن با آجیل ماه تولد است. با توجه به آجیل ماه تولدتان می توانید به شخصیت خود پی ببرید.
مصرف آجیل

آجیلی که واسه مغز ضرر داره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما میدانیم که مصرف آجیل برای سلامت بدن و مغز بسیار مفید و لازم است اما مصرف آجیل نکاتی دارد که در صورت رعایت نکردن ممکن است به مغز آسیب برساند.
آجیل

بدترین موقع روز برای خوردن آجیل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آجیل ها میان وعده های مغذی هستند که فواید بسیاری دارند، اما مصرف آنها در زمان مناسب باعث خاصیت رسانی بیشتری به بدن شما می شود.
بهترین زمان خوردن اجیل

این ساعت روز آجیل بخوری سالم تری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آجیل ها و دانه ها میان وعده های پرطرفداری هستند که خواص و فواید بسیاری دارند، اما خوردن آجیل در زمان های مشخص شده باعث خاصیت رسانی بیشتر به بدن شما می شود.
قیمت آجیل

آخرین قیمت آجیل و خشکبار در بازار

تاریخ انتشار : 23 آذر 1400زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران قیمت آجیل شب یلدا را اعلام کرد.
آجیل و چاقی

چاق کننده بودن یا نبودن آجیل معلوم شد

تاریخ انتشار : 8 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای اغلب افراد این موضوع سوال است که مصرف آجیل چاق کننده است یا اینکه موجب لاغری می شود؟ آزمایشی مربوط به این موضوع انجام شده و نتیجه آن نیز اعلام شده است.
واکسن آنفلوآنزا

واکسن آنفلوآنزا هیچ تداخلی با واکسن کرونا ندارد

تاریخ انتشار : 29 شهریور 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
در سال گذشته به دلیل استفاده از ماسک، شستن مکرر دست ها و رعایت فاصله اجتماعی انتقال بیماری آنفلوآنزا به حداقل رسیده بود.
آفلاتوکسین

سم آفلاتوکسین چیه که میگن تو آجیل هم وجود داره ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آفلاتوکسین نوعی سم قارچی است که این قارچها معمولاً ذرت، یا بادام زمینی را به راحتی آلوده می کنند و از طریق مواد غذایی وارد بدن انسان می شوند.
آجیل

آجیل عید از کجا بخریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر می خواهید آجیل عید با کیفیت بخرید باید به نکات ریز و مهمی توجه کنید.در ادامه نکات خرید آجیل عید درجه یک و با کیفیت به شما آموزش داده می شود.
بو دادن آجیل

روش بو دادن آجیل از هر نوعی که باشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اطمینان بیشتر آجیل را می توان به صورت خام تهیه کرد و در منزل به آن بو داد، یه دلیل اینکه ممکن است برخی افراد مغزهای آفت زده و فاسد را با سایر مغزها بو داده و به فروش برسانند!
خواص آجیل

خواص آجیل برای کودکان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آجیل دارای ویتامین های مختلفی است و از ارزش غدایی بسیار بالایی برخوردار میباشد و میتوان آن را در برنامه غدایی کودکان استفاده کرد.
صفحه 1 از 2