ظروف مسی

لکه های پوستی
لکه های پوستی تخریب کننده زیبایی چهره هستند ، دهها نسخه و درمان برای رفع آنها وجود دارد که ما به 8 مورد جالب و ارزان قیمت در این زمینه اشاره خواهیم کرد.
آشپزی در ظروف مسی

آنچه که باید در مورد آشپزی در ظروف مسی بدانید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ظروف مسی یکی از قدیمی ترین ظروفی است که مردم از دوران قدیم به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد در آشپزی و پخت و پز غذا از ظروف مسی استفاده می کنند.
آرام پز

قواعد و اصول استفاده درست از آرام پز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه برای پخت سریع غذا از زود پز و آرام پز استفاده می کنند اما قبل از خرید آن ها باید نکات ایمنی و اصول استفاده از این ظروف را بدانید.
خواص مس

خواص مس و ظروف مسی بیش از آن است که می دانید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مس نقش بسیار مهمی در سیستم های مختلف بدن دارد و کمبود مس می تواند موجب مشکلاتی برای سلامتی به وجود بیاورد، البته مس و ظروف مسی خواص بی نظیری برای سلامت بدن دارند.
تمیز کردن طبیعی ظروف مسی

با ماده دست ساز ظروف مسی را 5 دقیقه ای برق بندازید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
متاسفانه ظروف مسی بعد از مدتی که استفاده می شوند رنگ اولیه خود را از دست مس دهند و کدر و سیاه رنگ می شوند که تمیز کردن آن دشوار است.
فواید ظروف مسی

فواید ظروف مسی ، پختن چه غذاهایی در ظروف مسی ممنوع است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مس ماده ضروری بدن است و باعث به وجود آمدن گلبول های قرمز می شود و نوشیدن آب در ظروف مسی باعث تقویت پوست و مو و مفاصل می گردد
لیوان مسی

آب خوردن در لیوان مسی برای خانم ها کلی خاصیت دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نگهداری آب در ظرف مسی و خوردن آب در لیوان مسی باعث دفع گازها و رفع مشکل سوء هضم می شود زیرا مس باعث حرکت بهتر معده و بهبود هضم غذا می شود.
ظروف مسی

ظروف مسی را براق و مقاوم تر کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ظروف مسی سالهاست که در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل فوایدی که برای سلامتی دارند دانستن رازهای افزایش مقاومت و درخشندگی آنها برای زیبایی بیشتر کاربردی خواهد بود.
ظروف مسی

از ظروف مسی استفاده کنید تا...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نظرات و توصیه های متعدد و گاهی متفاوت در رابطه با استفاده از ظروف مسی در آشپزی ارائه شده است. برخی طبخ غذا در این جنس ظروف را منع کرده اند اما گروهی معتقدند که بهترین ظروف برای پخت غذا ظروف مسی است.