بیماری کیست

کیست سینه

کدام کیست سینه یعنی سرطان ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کیست سینه دارید ولی نمی دانید که این کیست خطرناک است و یا یک کیست ارثی و بدون خطر است. خودتان معاینه کنید و با دانستن نشانه های انواع کیست های سینه زنان تصمیم بگیرید.
درمان کیست سینه

کیست سینه چه علائمی دارد و چطور طبیعی درمان می شود؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کیست سینه زنان به دلیل رشدبیش از حد غدد بوجود می آید و بیضی و گرد هستند که حرکت می کنند و انتخاب یک سوتین مناسب به درمان آن بسیار کمک کننده است.
کیست مویی

درمانی عالی و فوری برای کیست مویی با زردچوبه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سینوس پیلونیدال ، یک حفره یا سوراخ کوچک در پوست است که ممکن است با مایع یا چرک پر شود و باعث ایجاد کیست یا آبسه گردد، این کیست مویی در قسمت بالای باسن ایجاد می شود و حاوی مو، کثیفی و مواد زائد است.
درمان کیست کلیه

علت ایجاد “کیست کلیه” و درمان آن با جراحی و طب سنتی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کیست ساده یکی از شایع ترین انواع کیست در کلیه ها به شمار می رود که با عمل جراحی و طب سنتی قابل درمان است.
درمان آندومتریوز

10 درمان خانگی و طبیعی “کیست شکلاتی” + علائم اندومتریوما

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پریود دردناک ، خونریزی غیر طبیعی و درد لگن از علائم “کیست شکلاتی” هستند اگر با خونریزی زیاد و درد شدیدی مواجه شدید حتما به پزشک مراجعه کنید
درمان کیست فیبرم

ساده ترین نسخه و روش ممکن برای درمان کیست فیبرم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای درمان کیست فیبرم استفاده از ترکیبات طبیعی و نسخه های طب سنتی می تواند ساده ترین راه برای رفع قطعی این مشکل در زنان باشد به خصوص اگر اثر درمانی آن ثابت شده باشد.
کیست مویی

کیست مویی پایین کمر چگونه درمان میشود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیست مویی معمولا در پایین کمر و بیشتر در افراد پر مو دیده میشود, علت این بیماری و راه های درمان آن را در ادامه مشاهده کنید.
کیست دندان

همه چیز در مورد کیست دندان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از رایج ترین مشکلات، در بین بیمارانی که از خدمات فوری و اورژانسی دندانپزشکی استفاده میکنند، کیست دندان است، ایجاد درد ناگهانی و بی مقدمه میتواند یکی از علایم بالقوه کیست دندان باشد.
زائده مچ دست

علت کیست گانگلیون و زائده روی مچ دست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیست گانگلیون یا همان برجستگی و زائده روی مچ دست شایعترین تومور خوش خیم دست است که علت ایجاد و درمان آن را در ادامه مشاهده میکنید.
بال مرغ

بال مرغ کیست پستان می سازد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از متخصصان زنان و زایمان کشورمان در مطلبی با اشاره به انواع کیست پستانها نکات قابل توجهی را در رابطه با مصرف بال مرغ برای خانم ها و زنان باردار مطرح کردند.