ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب
نیم ساعت قبل از بیرون رفتن کرم ضد آفتاب بزنید و هر دو ساعت آن را تمدید کنید همچنین برای محافظت از چشمانتان از عینک استفاده کنید.
روغن نارگیل

چطور از روغن نارگیل به عنوان ضد آفتاب استفاده کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن نارگیل می تواند به عنوان تمیز کننده ی طبیعی پوست صورت، کرم مرطوب کننده و یک ضد آفتاب طبیعی عمل کرده و بیماری های پوستی را درمان کند.
ضد آفتاب مو

ضد آفتابی موثر ، این بار برای موهایتان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل تابستان برای حفظ سلامت مو و جلوگیری از خشکی و ریزش موها بر اثر اشعه آفتاب استفاده از ضد آفتاب مناسب مو ضروریست.
اثر ضدآفتاب بر پوست

علامت کرم ضد آفتابی که SPF آن هیچ اثری ندارد!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کرم ضد آفتابی که مصرف می کنید اگر دارای برخی از مشخصات باشد ثابت می کند که هیچ اثری برای محافظت از پوست شما نداشته و عوارضی به بار خواهد آورد.
ضدآفتاب خوراکی

ضد آفتاب های خوراکی و طبیعی را بشناسید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یک سری از خوراکی ها خاصیت ضد آفتابی دارند با مصرف این خوردنی ها از پوستتان در روزهایی که قرار است زیاد در معرض خورشید قرار بگیرید محافظت کنید.
ویژگیهای بهترین کرم های ضد آفتاب

ویژگیهای بهترین کرم های ضد آفتاب

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با کرم های ضد آفتاب و دلایل استفاده از آن بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید اگر زیبایی مهم ترین رکن برای زندگی شما محسوب می شود.
کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب را در زمستان از یاد نبرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد بر این باورند که از کرم ضد آفتاب فقط باید در فصل گرما استفاده کنند در صورتی که در فصل زمستان نیز باید از آن استفاده کنند و از پوستشان در برابر نور خورشید مراقبت کنند .
ضد آفتاب

ضد آفتاب های خوراکی و طبیعی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش تابش مستقیم نور خورشید، مصرف برخی از مواد غذایی موجب می شود که پوست بدن در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید، تا حد زیادی محافظت شود.
ضدآفتاب

به میزان SPF کرم های ضدآفتاب دقت کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بهترین نوع کرم های ضدآفتاب، دارای SPF بین 30 تا 50 هستند و توصیه می شود در روزهای تابستانی از ضدآفتاب های دارای SPF پنجاه (50)و در روزهای زمستانی از کرم های دارای SPF سی (30) استفاده شود.
کرم ضد آفتاب

برای کودکم کرم ضد آفتاب بزنم یا نه ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با آمدن فصل تابستان این سوال برای مادرها پیش می آید که آیا کودکان به کرم ضد آفتاب نیاز دارند؟جواب سوالتان را از یک متخصص پوست بشنوید.
پوکی استخوان

کرم های ضد آفتاب باعث پوکی استخوان میشود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از عواملی که باعث پوکی استخوان میشود کرم های ضد آفتاب هستند که با پوشش دهی بالایی که دارند در بروز پوکی استخوان موثرند.
ضد آفتاب

بهترین ضد آفتاب و زمان مناسب استفاده آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در روزهای گرم و آفتابی تابستان یکی از ضروریات بیرون رفتن از خانه استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب میباشد تا از پوستمان در برابر اشعه های مضر خورشید و لک و چروک ها در امان نگه دارد.
ضد آفتاب

بهترین ضدآفتاب با ترکیبی جدید به بازار می آیند!

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان دانشگاه باس با سرپرستی «شراره پورزند» به تازگی موفق به شناسایی ترکیبی در ضد آفتاب شده اند که قادر به محافظت کامل در برابر اشعه «یو.وی.ای» است.
ضد آفتاب طبیعی

درست کردن ضد آفتاب طبیعی با لبنیات

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طبق یافته های جدید دانشمندان استفاده از برخی از لبنیات می تواند مانند یک ضد آفتاب طبیعی برای پوست عمل کند و باعث از بین رفتن چین و چروک پوست شود.
کار با کامپیوتر

اول کرم ضد آفتاب بزنید بعد با رایانه کار کنید!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
استفاده از کرم ضد آفتاب قبل از کار کردن با کامپیوتر نتیجه مطالعات جدید دانشمندان می باشد. این کار باعث از بین بردن اشعه های مضر و خطرناک رایانه می شود.