حساسیت فصلی

حساسیت بهار
حساسیت فصلی مشکلی است که بسیاری از افراد آن را تجربه می کنند به خصوص در فصل بهار و تابستان که با علائمی همچون تنگی نفس، عطسه، سرفه، خارش و غیره همراه است.
آلرژی فصلی

همه چیز درباره آلرژی فصلی و درمان طب سنتی آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که آلرژی فصلی دارند با فرارسیدن آن فصلی که علائم آلرژی ظاهر می شود مدام دچار مشکل هستند، برای درمان آلرژی فصلی حتما باید از روش مناسب استفاده کرد.
آلرژی بهاری

افراد درگیر آلرژی بهاری حتما بخوانند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با شروع فصل بهار آلرژی بهاره نیز شروع می شود که باعلائمی همچون تنگی نفس، خارش گلو، ورم چشم، آبریزش بینی همراه می شود که باعث کلافگی افراد می شود.
درمان آلرژی پاییزی

درمان آلرژی پاییزی به سبک و سیاق طب سنتی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
درمان آلرژی پاییزی از مشکلات اکثر افراد در فصل پاییز می باشد، استفاده از برخی روش های خانگی و گیاهی به درمان آلرژی پاییزی کمک بسیاری می کند.
شدید شدن آلرژی

آلرژی با افزایش سن شدیدتر میشه؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بسیاری از ما با آلرژی درگیر هستیم اما شدت آلرژی در افراد مختلف، متفاوت است و نگرانی هایی برای افراد وجود دارد که با افزایش سن شدت آلرژی بیشتر میشود یا خیر.
حساسیت فصلی

نسخه قوی طب سنتی برای درمان حساسیت فصلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی افراد با شروع فصل بهار دچار حساسیت فصلی با علائمی مانند عطسه ، آبریزش بینی و خارش می شوند که روش های طبیعی و گیاهی برای درمان یا کاهش این آلرژی وجود دارد.
داروی آلرژی

داروهای ضد آلرژی و حساسیت های فصلی + عوارض

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با آمدن فصل بهار و تابستان بعضی از افراد دچار حساسیت های فصلی می شوند و مجبور می شوند از داروی آلرژی استفاده کنند که ممکن است عوارضی نیز داشته باشد.
آلرژی فصلی

علائم “آلرژی فصلی” و راههای درمان خانگی حساسیت فصلی

زمان مطالعه : 17 دقیقه
از علائم شایع آلرژی فصلی یا حساسیت فصلی عطسه و خارش شدید می باشد که معمولا در فصل بهار ظاهر میشود. اما راه های طبیعی و خانگی درمان سریع و آسان “آلرژی فصلی” چیست؟
آلرژی های فصلی

رفع مشکل مبتلایان به آلرژی های فصلی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از جمله مبتلایان به آلرژی های فصلی هستید به شما پیشنهاد می کنم در این مطلب با ما همراه باشید تا راه حلی طبیعی برای درمان به شما معرفی کنیم.
آلرژی فصلی

تاثیر حجامت در درمان آلرژی های فصلی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کارشناس طب سنتی یکی از درمان های اصلی و مؤثر دربیماری آلرژی های فصلی را حجامت دانستند.حجامت تاثیر بسزایی در درمان آلرژی ها به خصوص آلرژی فصلی دارد.ی
حساسیت فصلی

بی حالی من از حساسیت فصلی است یا نشانه ام اس؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بی حالی یکی از نشانه های طبیعی حساسیت فصلی است که گاهی علائم اولیه ام اس با آن اشتباه گرفته می شود . در هر دو صورت باید این بی حالی ریشه یابی شود تا بدانیم منشا بی حسی بدنمان از چیست.
آلرژی

درمان طبیعی آلرژی یا حساسیت فصلی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آغاز فصل بهار با گرده افشانی گل ها و گیاهان همراه است و برخی از افراد نیز بدین سبب دچار آلرژی یا حساسیت فصلی می شوند. در این مطلب چند روش برای درمان و پیشگیری از بروز این مشکل را می خوانید.