ویژگی افراد موفق

افراد موفق
تمام افراد موفق در جهان یک سری عادات و ویژگی های خاصی دارند که با به کارگیری آن ها در کار و زندگیشان توانسته اند به موفقیت برسند.
داشتن روحیه قوی

تکنیک داشتن روحیه قوی حتی در شرایط سخت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن روحیه قوی یکی از نکات مثبت شخصیتی است که همواره انسان را در مشکلات و سختی ها کمک می کند و باعث داشتن شخصیتی قوی و محکم در زندگی می شود.
افراد موفق

افراد موفق تعطیلات آخر هفته را چگونه سپری می کنند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که واقعاً موفق هستند در آخر هفته وقت جور می کنند تا بر روی آنچه دارند و خوشحالی ها و دستاوردهایشان بیندیشند. افرادموفق برای تعطیلات خود این چنین برنامه ریزی میکنند...
افراد موفق و ناموفق

مهم ترین تفاوت افراد موفق و ناموفق چیست؟ + اینفوگرافی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
می خواهیم بدانیم تفاوت افراد موفق و ناموفق در چیست و چه رفتار و کرداری است که گروهی را به اهداف والا می رساند و گروه دیگر را از رسیدن به کوچک ترین موفقیت ها باز می دارد.
استعفا دادن

استعفا دادن به سبک افراد موفق و با سیاست

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اگر این روزها به استعفا دادن فکر می کنید قبل از هرگونه اقدام و بیان آن به رئیستان یک سری کارها را باید انجام دهید که می تواند در آینده به نفعتان تمام شود.
طرز فکر افراد موفق

15 تفاوت بی نظیر طرز فکر افراد موفق با افراد معمولی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید موفق تر شوید، ابتدا باید با طرز فکر افراد موفق آشنا شوید و بدانید آن ها چه تغییراتی در ذهنشان می دهند، در این بخش از موفقیت در نمناک راز اینکه افراد موفق چگونه فکر می کنند را آورده ایم.
انسان موفق

این ویژگی ها یعنی بدون آنکه بدانید انسان موفقی هستید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تمام موفقیت ها با تلاش های فراوان و سختی بدست می آید، همچنین ویژگی ها و نشانه هایی وجود دارد که اگر شما از آن ها برخوردار باشید انسان موفقی هستید.
محیط کار

عادات غلط افراد موفق در محل کار !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زمینه کاری تان به خوبی فعالیت می کنید، اما چیزی وجود دارد که بین وضعیت کنونی تان و موفقیت های بیشتر فاصله انداخته است. این چیز ممکن است یکی از عادات رفتاری آزار دهنده خودتان باشد.
راز مهم زندگی

7 راز مهم زندگی تان که هرگز نباید به کسی بگویید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد موفق همیشه ناگفته هایی را با دیگران دارند که آنها را راز مهم زندگی خود می دانند ، این رازهای مهم صحبت های خاصی نیستند بلکه حرفهایی هستند که شما بسیار با دوستانتان می گویید.
اشتباهات جوانان

رایج ترین اشتباهات جوانان در دهه 20 زندگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی اشتباهات جوانان در دهه 20 زندگی ممکن است قابل جبران باشند اما مواردی هم وجود دارد که ممکن است جبران ناپذیر باشد. بنابراین باید به انتخاب راه درست در 20 تا 30 سالگی بسیار دقت کرد.
افراد منظم

افراد منظم و موفق 8 عادت صبحگاهی مخصوص دارند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد منظم و با برنامه که به تمام کارهایشان به نحو احسنت می رسند با دیگران تفاوت چندانی ندارند تنها راز موفقیت آنها داشتن چند عادت روزانه بسیار مهم است.
افکار انسانهای موفق

چطور افکارمان را شبیه انسان های موفق شود ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر می خواهید بدانید که انسانهای موفق چه افکاری دارند باید گفت که اراده از مهم ترین خصوصیات آنان است و نکته جالب اینست که آنان مدام با خود حرف می زنند.
عادات افراد موفق

عادات صبحگاهی افراد موفق که جادو می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد موفق در زندگی برای تمام کارهای روزانه خود برنامه ریزی می کنند و این افراد عادات و رفتارهایی دارند که در طول زمان موجب موفقیت و پیشرفت آن ها شده هست.
سرمایه گذاران موفق

خصوصیات اخلاقی موفق ترین سرمایه گذاران دنیا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خصوصیات اخلاقی و ویژگی های شخصیتی موفق ترین سرمایه گذاران جهان چیست؟ در ادامه از 8 ویژگی خصیتی موفق ترین سرمایه گذاران دنیا مطاع خواهید شد.
عادت افراد موفق

60 عادت متفاوت افراد موفق که همین امروز باید بدانید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
افراد موفق عادت های رفتاری خاص و متفاوتی در زندگی خود دارند که در طول زمان با بهره گیری از این عادات برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند.
صفحه 1 از 3