افراد باهوش

افراد باهوش
افراد باهوش برای تمامی بخش های کار و زندگی خود دقیق می شوند برای همین اجازه نمی دهند برخی از عادات و خصوصیات که در بسیاری از افراد مانع پیشرفت و آرامش درونی می شود مانع آنها باشد.
سن بارداری

این سن بارداری برابر است با باهوش شدن جنین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
باهوش شدن جنین و نوزاد با سلامت و سن بارداری مادر ارتباط مستقیمی دارد و مادرانی که در این سن باردار هستند کودکان باهوش تری خواهند داشت.
فرزند باهوش

8 راز بسیار ساده برای پرورش کودک باهوش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن فرزند باهوش علاوه بر ژنتیک و تغذیه های خاص دوران باداری به رفتار والدین نیز بستگی دارد، اما چه رفتارهایی از پدر و مادر فرزندشان را باهوش بار می آورد؟
تنهایی افراد باهوش

چرا باهوش ها دوست دارن تنها باشن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا افراد باهوش دوستان کمتری دارند و در بیشتر مواقع تنها هستند. آنها از تنهایی خود لذت می برند اما علت این ویژگی افراد باهوش برای اطرافیانشان سوال است.
افراد باهوش

چرا باهوش ها دوست دارن تنها کار کنن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد باهوش خصوصیات خاص و متمایزی نسبت به دیگر افراد در جامعه دارند. علاقه به تنهایی و تنها کار کردن از خصوصیات بارز در آن ها است که دلایل خاصی برای آن دارند.
نشانه باهوش بودن

4 عضو بدن که نشان می دهد چقدر باهوش هستید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محققان در مطالعه ای به این نتیجه رسیده اند که افراد با قد بلند تر باهوش تر هستند ، همچنین کسانی که سر بزرگتری دارند از هوش بالاتری برخوردار اند.
باهوش تر شدن

چند قدم تا باهوش تر شدن شما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
باهوش تر شدن در رسیدن به آرزوها و موفقیت هایتان بسیار موثر است. برای باهوش تر شدن خودتان فقط روزانه یک ساعت وقت گذاشته و چند تکنیک ساده را انجام دهید.
هوش جنین

10 راهکار مهم برای باهوش شدن جنین در شکم مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای باهوش شدن جنین باید در طول بارداری مادران نکاتی را در تغذیه و مراقبت های لازم از نوزاد انجام دهند تا کودک سالم و باهوش داشته باشند.
حرف افراد باهوش

حرف هایی که افراد باهوش به زبون نمیارن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد باهوش در ارتباط با دیگران در زندگی یا محیط کاری از بیان بعضی جملات و حرف ها دوری می کنند تا دیگران نگاه منفی به آن ها نداشته باشند.
نوزاد باهوش

7 توصیه برای بدنیا آوردن نوزاد باهوش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان در دوران بارداری می توانند با انجام چندین کار ساده سلول های مغزی فرزندشان را گسترش دهند و نوزادی باهوش و سالم را به دنیا بیاورند.
هوش کلامی

تعریف و تکنیک افزایش هوش کلامی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که دارای هوش کلامی هستند، در به کارگیری کلمات به صورت شفاهی توانایی بالایی دارند و علاقه مند به خواندن و نوشتن هستند.
فرد باهوش

علامت فرد باهوش از نظر پولدارترین مرد جهان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جف بزوس ثروتمندترین و موفق ترین فرد جهان دیدگاه جالب و متفاوتی نسبت به ویژگی افراد باهوش دارد. آگاهی از این خصوصیات به پیشرفت شما در زندگی کمک بسزایی میکند.
نوزاد باهوش

نوزاد متولد کدام فصل باهوش تر است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد بر این باورند که ماه تولد نوزاد در این موضوع بسیار تاثیر گذار می باشد، البته طبق آخرین تحقیقات گسترده نیز این موضوع به اثبات رسیده است.
باهوش شدن

راه میانبر برای باهوش تر شدنتان در سن بزرگسالی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای اینکه باهوش تر شویم باید چه کارهایی انجام دهیم؟ در ادامه با روش های ساده و کاربردی برای باهوش تر شدن آشنا می شوید.
هوش و ماه تولد

نوع هوش متولدین ماه تولد شما

زمان مطالعه : 4 دقیقه
میزان هوش و درایت هر شخص، بیشتر به خود شخص باز میگردد. اما بر اساس برخی تئوری ها، ارتباط میان هوش و ماه تولد مشخص شده است که می تواند برای شما جالب باشد.
صفحه 1 از 4