مشکلات و بیماری دوران بارداری

مشکلات بارداری
در دوران بارداری برای همه خانم ها مشکلاتی مانند ویار ، حالت تهوع و سوزش سر دل به وجود می آید که معمولا طبیعی است و با رعایت چند نکته می توان آن ها را کاهش داد.
تغییر رنگ مدفوع در بارداری

دلیل اصلی سبز شدن رنگ مدفوع در بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تغییر رنگ مدفوع به رنگ سبز در دوران بارداری می تواند به دلیل مصرف برخی مواد غذایی یا داروها باشد اما گاهی ممکن است سبز شدن مدفوع نشان دهنده وجود یک بیماری باشد.
مدفوع تیره در بارداری

تیرگی مدفوع در بارداری علامت چیست ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مدفوع تیره در بارداری یکی از عوارض مصرف ویتامین ها و تغذیه در دوران بارداری است که شما می تواند با گرفتن اطلاعات کامل در این مورد از آن پیش گیری کنید.
بارداری و پیسی

پیسی در بارداری ؛ آنچه مادران باید بدانند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیسی یا پسوریازیس یک نوع بیماری پوستی است که علائمی مانند خشکی، قرمزی و خارش پوست دارد و در بارداری در برخی موارد جنین را هم درگیر پسوریازیس می کند.
بارداری و تالاسمی مینور

بارداری امن در مبتلایان به تالاسمی مینور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تلاسمی مینور در دروان بارداری به دلیل کمبود آهن بدن زنان به وجود می آید که در این وضعیت نیاز به پیشگیری و همچنین درمان است تا این تالاسمی بر جنین تاثیر نگذارد.
دندان در بارداری

مشکلات رایج دندان ها و لثه در بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیماری های دهان و دندان در طول دوران بارداری تأثیر زیادی روی جنین دارد و می تواند به عفونت، زایمان زودهنگام و برخی مشکلات دیگر منجر گردد.
بارداری و استخوان درد

درمان درد استخوان های دست و پا در بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استخوان درد را می توان یکی از مشکلات اساسی بانوان در دوران بارداری نام برد که به خاطر تغییرات مختلفی همچون اضافه وزن در بارداری به وجود می آید.
درد لگن بارداری

علت درد لگن در حاملگی و درمان فوری آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
درد لگن بارداری یکی از مشکلات بارداری است که اغلب به دلیل تغییرات هورمونی و افزایش وزن ایجاد می شود و با انجام ورزش های مناسب می توان از آن جلوگیری کرد.
تلفن همراه بارداری

باید نبایدهای استفاده از تلفن همراه در بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تلفن همراه، دوران بارداری و زایمان را همراه با عوارض و خطراتی می سازد که مادر و نوزاد هر دو درگیر آن می شوند. زمان استاندارد برای استفاده از آن در این دوران حساس باید رعایت شود.
خونریزی بینی در بارداری

خونریزی بینی در بارداری خطرناکه ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری تغییراتی در سیستم بدن ایجاد می شود که می تواند موجب خونریزی بینی شود، اما با استفاده از روش هایی می توان از خونریزی بینی در بارداری جلوگیری و یا آن را درمان کرد.
بارداری و لثه

درمان بیماری لثه و بوی بد دهان در حاملگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری لثه تاثیر زیادی در بارداری خانم ها دارد و آن را به تاخیر می اندازد به این صورت که خانم هایی که بیماری لثه دارند دیرتر باردار میشوند.
بارداری با بیماری قلبی

آنچه بیمار قلبی پیش از بارداری باید بداند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر بیماری قلبی دارید نگران نباشید شما هم می توانید بارداری بدون خطر و فرزندی سالم داشته باشید اما باید تمام نکات مراقبتی را رعایت کنید تا مشکل جدی برای شما و فرزندتان پیش نیاید.
علائم خطرناک در بارداری

علائم خطرناک در بارداری و دردهایی که باید نگران تان کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در دوران بارداری علائم و دردهایی وجود دارد که نگران کننده هستند و نباید آن ها را نادیده بگیرید به محض اینکه این علائم خطرناک در بارداری را تجربه کردید به پزشک خود اطلاع دهید.
دندان درد بارداری

پاسخ تمام سوالات شما در مورد دندان درد بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بارداری دوره ای است که مشکلات زیادی را با خود به همراه دارد که یکی از این مشکلات دندان درد است که تاثیر مستقیمی بر سلامت جنین دارد.
سیگار کشیدن در بارداری

فاجعه ای که در شکم مادر سیگاری برای جنین رخ می دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیگار کشیدن در دوران بارداری بسیار مضر و خطرناک است و اثرات منفی بر سلامت ریه و رشد وزن جنین دارد و گاهی ممکن است منجر به مرگ کودک شود.
صفحه 1 از 6