درمان سرفه

درمان سرفه خلط دار
برای درمان سرفه های خلط دار دیگر داروهای پرعوارض را مصرف نکنید، برای درمان این نوع سرفه می توانید از داروهای طبیعی و بسیار موثر استفاده کنید.
درمان سرفه خشک

درمان سرفه های خشک شبانه با 10 شماره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرفه های خشک قبل از خواب مشکلی است که برای برخی بزرگسالان و کودکان وجود دارد، اما نگران نباشید درمان این مشکل به سادگی و در خانه امکان پذیر است.
درمان گلو درد بارداری

بهترین راه درمان گلو درد و سرفه در دوران بارداری

زمان مطالعه : 11 دقیقه
در دوران بارداری زنان حامله دچار گلو دردهای شدیدی می شوند که بهتر است این درد را بصورت طبیعی و خانگی درمان کنند و از مصرف داروهای شیمیایی اجتناب کنند.
درمان سرفه خشک

سرفه های خشک را در خانه درمان کنید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سرفه های خشک می توانند تا چندین روز همراه فرد باشند و فرایند بهبودی آنها تاخیر داشته باشد که برای جلوگیری از آن می توانید از روش های خانگی استفاده کنید.
شربت سرفه

طرز تهیه شربت سرفه خانگی با تاثیر فوری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل زمستان و سرما اغلب افراد دچار گلودرد می شوند که استفاده از شربت های گیاهی و خانگی می تواند کمک بسیاری به تسکین و درمان سرفه های شدید آن ها کند.
درمان سرفه با عسل

معجزه ی عسل در درمان سرفه کودکان + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب والدین برای درمان سرفه کودکان از دارو استفاده می کنند در حالی که عسل برای سرفه فوق العاده است، البته چگونگی استفاده از عسل برای درمان سرفه بسیار مهم می باشد.
دمنوش سرفه خشک

فرمول گیاهی دمنوش ضد سرفه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از روش های مناسب خانگی برای درمان سرفه استفاده از دمنوش های گیاهی است، برخی از دمنوش های گیاهی به درمان سرفه خشک و شدید کمک بسیاری می کند.
درمان سرفه

سیگاری ها با این ترکیب به جنگ سرفه هایشان بروند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که سیگار می کشید برخی مواد شیمیای در گلو گیر می کند که شما سعی می کنید با سرفه راه های تنفسی خود را باز کنید که به آن سرفه سیگاری می گویند.
سرفه خطرناک

سرفه هایی که رنگ و بوی خطر می دهند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرفه های خطرناک! شاید بگویید مگر سرفه با سرفه فرق دارد بله فرق دارد گاهی بعضی از سرفه ها هستند که با سرفه های معمولی تفاوت دارند و نشان دهنده بیماری خاصی هستند.
توسیان

معرفی شربت ضد سرفه توسیان و طریقه مصرف آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از داروهای شناخته شده برای درمان سرفه های مکرر شربت توسیان است، اما استفاده از این دارو عوارضی دارد که لازم است حتما قبل مصرف آنها را بدانید.
درمان سرفه

شربتی کاملا گیاهی برای درمان سریع سرفه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گاهی پس از اتمام سرماخوردگی سرفه ها برای مدت زمان طولانی باقی می مانند برای درمان و بهبود این سرفه های مزمن از مواد طبیعی و میوه ها استفاده کنید.
درمان سرفه

سرفه خشک کودک با چی درمان میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سرفه در کودکان و بزرگسالان یک واکنش طبیعی است که گاهی خطرناک شده و بایستی فورا با درمان سرفه خشک شبانه و شربت ضد سرفه، آن را رفع کرد.
درمان سرفه

درمان سرفه با ترکیب جادویی موز و عسل + فرمول

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای درمان سرفه میتوانید از برخی نسخه های گیاهی کمک بگیرید و به راحتی و در کمترین زمان سرفه هایتان را درمان کنید.
سرفه مزمن کودکان

سرفه های مزمن و طولانی مدت کودکان از چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سرفه مزمن در کودکان را به سرفه ای که بیش از چهار هفته دوام داشته باشد می گویند که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که هر کدام به نوبه خود خطرناک اند.
سرفه کودکان

علائم و درمان انواع سرفه کودکان ؛ کدام نوع خطرناک است؟

زمان مطالعه : 17 دقیقه
سرفه در کودکان انواع مختلفی دارد که والدین با دانستن آن ها می توانند با روش های خانگی طبیعی و بدون دارو انواع سرفه در کودک خود را درمان کنند.
صفحه 1 از 3