رفتار والدین با فرزند

اختلاف سنی والدین با فرزندان
اختلاف سنی والدین با فرزندان اهمیت زیادی در نحوه تربیت و شخصیت فرزندان در آینده دارد.تفاوت سنی کم یا زیاد والدین با فرزندان هر کدام مزایا و معایبی دارند که باید بدانید.
رفتار با کودک خبرچین

سخنی با والدین کودکان خبرچین و فضول

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از والدین از اینکه کودکشان دائم صحبت های خانه را به بیرون منتقل می کند گلایه می کنند اما نمی دانند دلیل فضول و خبرچین شدن فرزندشان، رفتار خود والدین می باشد.
دعوای والدین

مشکلات کودکی که دعوای والدینش را می بیند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مشاجره و دعوای والدین در مقابل کودکان می تواند اثرات منفی و مشکلات روحی برای فرزندان ایجاد کند که باید با رعایت این نکات از آن ها جلوگیری کنید.
دروغ گفتن والدین

والدین محترم ؛ دیگه این دروغ ها رو به بچه ها نگید !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تربیت فرزندان از کار های مهم هر پدر و مادری است دروغ گفتن به فرزندان تاثیر مستقیمی در تربیت آن ها می گذارد و می تواند به ان ها اسیبات جدی وارد کند.
رفتار با پدر و مادر بد اخلاق

رفتار صحیح و منطقی با والدین بد اخلاق

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مشکلات برخی از فرزندان بد رفتاری و بد اخلاقی پدر و مادر می باشد که تحمل آن بسیار سخت است اما روش هایی وجود دارد که می توانند با رفتار مناسب این مشکل را برطرف کنند.
تابستان بچه ها

مشکلات تابستانی والدین با بچه ها !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از خانواده ها با شروع تعطیلات تابستانی دچار مشکلات جدیدی می شوند زیرا فرزندان ساعات بیشتری را در منزل سپری می کنند. روشهای مختلفی برای پر کردن اوقات فراغت آنها وجود دارد.
رفتار با کودک زودرنج

بهترین نوع رفتار با کودک حساس زودرنج

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی قراری، عصبانیت و قطع ارتباط تنها چند نمونه از نشانه های کودکان زودرنج می باشد، والدین حتما باید به نحوه صحیح و درست با کودکان زودرنج رفتار کنند.
رفتار با فرزند ناتنی

اشتباهاتی که والدین ناتنی زیاد مرتکب می شوند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پذیرفتن ازدواج مجدد والدین برای فرزندان کار سختی است و در پس این موضوع رفتار های ناصحیحی از آن ها سر می زند که شیوه برخورد والدین ناتنی در این مورد بسیار مهم است.
بچه پسر داشتن

چرا همه دوست دارند بچه پسر باشد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بسیاری از خانواد ها دوست دارند که فرزندشان پسر باشد و از داشتن فرزند دختر ناراحت اند و خیلی کم پیش می آید که والدین برایشان جنسیت فرزند مهم نباشد.
زندگی با والدین ناتنی

چگونگی زندگی با والدین و یا فرزند ناتنی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورود عضو جدیدی به خانواده با عنوان والدین ناتنی یا فرزندخوانده شاید روابط درون خانواده را دگرگون کند که برای پذیرش این موضوع بایستی به روش های رفتاری در مواجهه با آنها آشنا باشید.
دادن دارو به کودک

دارو دادن به کودک هم نکته دارد هم ترفند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کودکان در زمان بیماری معمولا لجباز هستند و از خوردن دارو خودداری می کند، به همین دلیل والدین باید از ترفندهای ساده اما کاربردی برای دارو دادن به کودک استفاده کنند.
دارو دادن به کودک

اشتباهات والدین هنگام دارو دادن به کودک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
والدین باید هنگام دارو دادن به کودکان به نکات مهمی از جمله دوز مصرفی دارو بر اساس سن کودک توجه کنند تا خطراتی برای سلامت فرزندشان وجود نداشته باشد.
پدر خوب بودن

پدر خوب دقیقا چگونه پدری است ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وقت گذاشتن برای کودک، صبور بودن، اجازه تصمیم گیری به کودک و... از نکات بسیار مهم برای تبدیل شدن به یک پدر خوب و حامی می باشد.
رفتار اشتباه والدین

آنچه والدین هرگز نباید برای فرزندشان انجام دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی والدین در روش تربیت کودک خود رفتارها و کارهای اشتباهی را انجام می دهند که اثرات خوبی در آینده فرزندشان ندارد.
والدین خوب

چگونه والدین خوبی برای فرزندمان باشیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین خوب بودن شاید کار دشواری به نظر برسد اما در مسیر تربیت فرزند دانستن رازهایی از دنیا درون کودک می تواند تا حد قابل توجهی این دشواری را کاهش دهد.
صفحه 1 از 3