رفتار والدین با فرزند

فرزند نوجوان
یکی از معمولی ترین انواع درگیری هایی که در خانواده بوجود می آید، مخالفت مکرر با پدر و مادر با فرزند نوجوان خود است که در این مطلب شما را با طرز صحیح برخورد با نوجوانان آشنا می کنیم.
ترس کودکان

ترس بچه از مدرسه، فقط اینطوری رفع میشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سوالاتی مثل دلیل ترس از مدرسه فرزندم چیست و یا با بچه ای که مدرسه نمیره چیکار کنیم، را با پاسخ های منطقی برای خود حل کنید.
والدین عاقل

فرق پدر و مادر عاقل و جاهل اینجا معلوم میشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تربیت کودکان کار بسیار حساسی است و تجربه و علم بالایی می خواهد؛ اگر میخواهید پدر و مادر خوب و عاقلی برای فرزندانتان باشید باید نکاتی را رعایت کنید.
جملات مخرب به کودک

این چند جمله را هرگز به کودک تان نگویید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین برای تربیت کودک خود بدون آگاهی از جملات مخربی استفاده می کنند که تاثیرات منفی بر ذهن و روحیات کودک می گذارد و اعتماد به نفس آن ها را تخریب می کند.
رفتار بد پدر

رفتاری پدرانه که فرزندتون رو آزار میده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی اوقات پدرها بدون اینکه بدانند رفتارهایی دارند که موجب آسیب و آزار فرزندشان می شوند، اگر میخواهید پدر بهتری باشید این رفتارهای اشتباه را کنار بگذارید.
صمیمی شدن با نوجوان

صمیمی شدن با نوجوان راه خودش را دارد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نوجوانی حساس ترین دوران زندگی هر فرد است پس والدین باید در رفتار با نوجوانان نکاتی را در نظر بگیرند و با صمیمی شدن با فرزندشان از آسیب های این دوران جلوگیری کنند.
رفتار با کودک زودرنج

بهترین نوع رفتار با کودک حساس زودرنج

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی قراری، عصبانیت و قطع ارتباط تنها چند نمونه از نشانه های کودکان زودرنج می باشد، والدین حتما باید به نحوه صحیح و درست با کودکان زودرنج رفتار کنند.
رفتار والدین با فرزندان

والدین مسئول هرگز این کارها را نمیکنند

زمان مطالعه : 12 دقیقه
والدین همیشه به دنبال راهی هستند تا بهترین تصمیمات را برای فرزندانشان بگیرند و از مهم ترین این راه ها توجه به نوع رفتار خود در موقعیت های مختلف با فرزند است.
دروغ گفتن والدین

والدین محترم ؛ دیگه این دروغ ها رو به بچه ها نگید !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تربیت فرزندان از کار های مهم هر پدر و مادری است دروغ گفتن به فرزندان تاثیر مستقیمی در تربیت آن ها می گذارد و می تواند به ان ها اسیبات جدی وارد کند.
افتخار به فرزند

والدین موفق چه مدلی به فرزندشون افتخار میکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تشویق کردن از مهم ترین نکات در تربیت فرزندان است و والدین باید از روش های صحیح افتخار به فرزند پیروی کنند تا باعث تضعیف کودکان نشوند.
تربیت فرزند

بدترین جملاتی که پدرها به فرزندشون میگن!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گاهی وقت ها پدران برای تنبیه فرزندان جملاتی به کار می برند که در تربیت فرزندشان تاثیر زیادی دارد و همین جمله ها می تواند فرزند را موفق و یا شکست خورده کند.
پدر خوب بودن

پدر خوب دقیقا چگونه پدری است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وقت گذاشتن برای کودک، صبور بودن، اجازه تصمیم گیری به کودک و... از نکات بسیار مهم برای تبدیل شدن به یک پدر خوب و حامی می باشد.
اشتباه والدین

مراقب باش این اشتباه والدین امروزی رو نکنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه رفتار والدین با کودکان بسیار متفاوت تر از گذشته شده و برخی از رفتارهایی که والدین در قبال کودک خود دارند بعضا به ضرر فرزندشان تمام می شود.
مادر فوق العاده

یک مادر فوق العاده و بی نظیر چگونه رفتار می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از مادران علاقه ی زیادی دارند تا به یک مادر فوق العاده تبدیل شوند اما در این راه ناموفق هستند، برای تبدیل شدن به مادری موفق حتما این نکات را رعایت کنید.
دعوای والدین

مشکلات کودکی که دعوای والدینش را می بیند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مشاجره و دعوای والدین در مقابل کودکان می تواند اثرات منفی و مشکلات روحی برای فرزندان ایجاد کند که باید با رعایت این نکات از آن ها جلوگیری کنید.
صفحه 1 از 6