بیماری دیابت

پیشگیری از دیابت
دیابت یکی از مهم ترین بیماری های قرن حاضر است که سالانه میلیون ها نفر را درگیر خودش می کند. برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری باید نکاتی را رعایت کنید.
دیابت بی مزه

با این علائم مشکوک به دیابت بی مزه هستید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید دیابت بی مزه چیست چه نشانه هایی دارد؟ در ادامه با انواع، علائم، چگونگی تشخیص و درمان دیابت بی مزه آشنا می شوید.
خواب دیابت

ارتباط ساعت خواب و ابتلا به دیابت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ساعت خواب یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار بر دیابت است بنابراین برای جلوگیری از ابتلا و کاهش دیابت باید از ساعت خواب مناسب آگاه شوید.
تست قند خون

بهترین زمان تست قند خون در خانه + روش و تفسیر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین زمان برای تست قند خون در خانه چه زمانی است؟ در ادامه با بهترین زمان تست قند خون، روش صحیح و آموزش اندازه گیری قند خون در خانه آشنا خواهید شد.
علائم دیابت

اولین علامت دیابت را بشناس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای مدیریت و درمان همه بیماریها شما باید اطلاعات کافی راجع‌ به آن بیماری داشته باشید، دیابت هم جزء بیماریهایی است که با داشتن آگاهی میتوانید آنرا کنترل کنید.
پایین نگه داشتن قند خون

برای کنترل و پایین نگه داشتن قند خونتان بخوانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پایین نگه داشتن قند خون بدون دارو هم ممکن است کافیست تغذیه خود را اصلاح کرده و رژیم بدون قند را استفاده کنید و با کاهش وزن قند خونتان را کنترل کنید.
نشانه دیابت

این علامت رو دستات یعنی دیابت داری!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
علائم مختلفی در بدن خبر از بیماری دیابت میدهند. به کمک نشانه ای در دست ها میتوانید سریع تر دیابت را تشخیص دهید و برای درمان آن اقدام کنید.
علائم دیابت

علامت دیابت لابه لای ابروهاتون!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دیابت بیماری است که علائم مختلفی دارد و در بدن هر فرد با نشانه ای خاص ظاهر می شود. طبق تحقیقات انجام شده حالا میتوانید دیابت را از تغییری در ابرو تشخیص دهید.
صبحانه دیابت بارداری

بهترین صبحانه در روزهای بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ابتلا به دیابت بارداری در دوران حاملگی امری تقریبا طبیعی است که با رعایت نکات تغذیه ای بدون خطر هدایت و بعد از زایمان رفع می شود. در بحث رژیم غذایی دیابت بارداری ، صبحانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
جلوگیری از دیابت

برای اینکه قند نگیری این 2 مورد رو رعایت کن!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دو روش مهم وجود دارد که در صورت رعایت آن ها شما می توانید سطح انسولین خودتان را تقویت کنید و همچنین از ابتلا به بیماری دیابت نیز جلوگیری کنید.
صبحانه دیابت

صبحانه ای برای آنکه دیابت نگیرید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دیابت یا مرض قند با سرعت بسیاری در حال گسترش است و شما هم میترسید که مبتلا شوید به راحتی با خوردن این صبحانه مقوی خطر ابتلا به دیابت را از خود دور کنید.
میوه تنظیم قند خون

آیا خوردن میوه قند خون دیابتی ها رو تنظیم میکند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای بسیاری از افراد سوال است که آیا مصرف میوه قند خون دیابتی ها را تنظیم می کند؟ مصرف میوه و سبزیجات برای سلامت بدن مفید است اما افراد دیابتی باید از خوردن برخی میوه ها اجتناب کنند.
چشم و دیابت

چشمانی که علامت دیابت دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چشمان فردی که مبتلا به بیماری دیابت شده است علامت و حالت های خاصی دارد، اطلاعاتی مهم درباره رابطه بین چشم و دیابت وجود دارد که باید از آن ها مطلع باشید.
ناخن دیابتی

این تغییرات ناخن نشانه دیابت است!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیماری دیابت نشانه های مختلفی به همراه دارد اما یکی از اصلی ترین علائم آن ایجاد برخی تغییران روی ناخن ها می باشد، مشخصات ناخن های افراد دیابتی متفاوت است.
مراقبت از چشم

اصول مراقبت از چشم ، مخصوص دیابتی ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با توجه به توصیه پزشکان مراقبت از چشم ها یکی از مهم ترین عوامل در دوران دیابت می باشد، برای مراقبت از چشم در بیماران دیابتی نیز چند نکته مهم وجود دارد.
صفحه 1 از 9