کمر درد

درد پایین کمر
درد پایین کمر به علت مشکلاتی مانند سیاتیک، تنگی کانال نخاع و مشکلات مادرزادی رخ می دهد اما با تغییر سبک زندگی می توان به آن غلبه کرد.
کمر درد هنگام نشستن

چرا موقع نشستن کمرم درد میگیره ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به مدت طولانی پشت میز می نشینید بدون شک کمر درد را تجربه کرده اید پس با راهکارهای بهبود کمر درد حاصل از نشستن آشنا شوید.
کیسه آب گرم

یه کیسه آب گرم و این همه کاربرد ؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همیشه برای رفع درد کمر و گردن و غیره که ناشی از کار زیاد است شروع به ماساژ دهی می کنیم در صورتی که با کیسه آب گرم به راحتی می توان درد را تسکین داد.
کمر درد

درمان کمردرد در خانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیدا کردن علت کمردرد برای درمان آن بسیار مهم است اما معمولا ما نمی دانیم از کجا به اطلاعات معتبر و یا چگونه به پاسخ سوالات پزشکی خودمان برسیم.
گودی کمر

کسانی که گودی کمر دارند حتما بخوانند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گودی کمر به قوس و فرورفتگی شدید ستون فقرات گفته می شود که موجب کمردرد می شود و در هر سنی به دلایل مختلفی از جمله چاقی ایجاد می شود.
درمان کمردرد

راههایی برای درمان کمردرد بدون جراحی و دارو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خیلی از کمردرد ها با استراحت و رعایت نکات ضروری درمان می شوند اما اگر میخواهید دیگر دچار کمردرد نشوید ورزش های ساده تقویتی کمر را در خانه انجام دهید.
درد سیاتیک در بارداری

درمان ساده و بی دردسر سیاتیک در بارداری + آموزش

زمان مطالعه : 14 دقیقه
اضافه وزن در دوران بارداری یکی از علت های درد سیاتیک در این دوران است که با انجام تمرین های ساده میتوان شدت درد سیاتیک را کاسته و از کمر درد بیشتر جلوگیری کرد.
کمر درد

چه موقع باید کمر درد را جدی بگیریم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کمر درد یکی از عارضه های شایع در ستون فقرات است که از مهم ترین علت آن به پارگی دیسک کمر می توان اشاره کرد.
کمردرد رانندگی

نکاتی برای آنکه حین رانندگی کمردرد نگیرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دانستن نحوه نشستن در اتومبیل می تواند از کمردرد و دردهای ناحیه ستون فقراتتان جلوگیری کرده و این اطمینان را به شما بدهد که می توانید یک مسافرت خوب را در پیش داشته باشید.
درمان گرفتگی عضلات کمر

راه رهایی از گرفتگی عضلات کمر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گرفتگی عضلات کمر ممکن است به علت کم آبی بدن رخ دهد که با لرزش و سفت شدن همراه است و عواملی مثل ورزش و تقویت عضلات در درمان آن تاثیر گذارند.
کمر درد کودکان

وقتی کمردرد کودک نگران کننده می شود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمر درد کودکان می تواند به دلایل مختلفی مثل بر دوش کشیدن کیف های سنگین باشد ولی اگر این کمردرد ادامه دار باشد مشکوک به ابتلا به بیماری هستند.
کمر درد

نوعی شلوار که موجب کمر درد می شود!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمر درد در زنان و مردان علل متعددی دارد که برخی از آنها به نظر عجیب می رسند اما مطالعات و بررسی ها درست بودن آنها را ثابت می کند.
تمرین کمر درد

تقلید از نوعی حیوان برای تسکین کمردرد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمردرد یک مشکل بسیار سخت و رنج آور برای افراد است که با انجام 10 تمرین می توان به رفع کمر درد و تقویت عضلات میانی بدن کمک شایانی کرد.
رفع کمردرد

برای رفع کمردرد ناشی از نشستن زیاد گربه شوید !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تقریبا می توان گفت اکه اغلب افراد بزرگسالان در دوران زندگی خود کمردرد را تجربه کرده اند، برای رفع کمردردهای ناشی از نشستن طولانی مدت روش های بسیار مناسبی وجود دارد.
خوابیدن کمر درد

بهترین مدل خوابیدن برای نوع کمردرد شما چیست ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کدام قسمت از کمرتان درد می کند ؟ پایین ، میانه یا ... ؟ مدل خوابیدن برای کمردرد برای همه یکسان نیست و شما باید مدل مناسب نوع و منطقه ی درد خودتان را شناخته و رعایت کنید.
صفحه 1 از 4