کمر درد

کفش مناسب کمر درد
کمر درد جز بدترین درد ها در بدن شناخته شده و این درد علت های مختلفی دارد درحالی که برخی کفش ها این درد را تسکین داده و برخی باعث تشدید آن میشوند .
درمان گرفتگی عضلات کمر

راه رهایی از گرفتگی عضلات کمر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گرفتگی عضلات کمر ممکن است به علت کم آبی بدن رخ دهد که با لرزش و سفت شدن همراه است و عواملی مثل ورزش و تقویت عضلات در درمان آن تاثیر گذارند.
درد پایین کمر

دلیل اصلی درد پایین کمر و راه حل آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
درد پایین کمر به علت مشکلاتی مانند سیاتیک، تنگی کانال نخاع و مشکلات مادرزادی رخ می دهد اما با تغییر سبک زندگی می توان به آن غلبه کرد.
درد پایین کمر

تسکین درد پایین کمر با یه کششی ساده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش بهترین روش برای درمان و تسکین دردهای بدن است. اگر از درد پایین کمر رنج میبرید ورزش موثرترین راه برای درمان آن است اما باید حرکات مناسب را انتخاب کنید.
ورزش تمساح

زن و مردی که از شدت کمردرد، تمساح شدن!!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
درمان کمردرد برای فردی که دچار این درد طاقت فرساست، هر چه باشد به عنوان یک راه نجات شناخته می شود حتی اگر او را دچار تغییرات عجیبی کند.
کمر درد شدید

خطری در کمین زنانی که کمر درد دارن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کمر دردهای شدید با بلند کردن اجسام سنگین و.. بیشتر در بدن ظاهر می شوند اما در خانم ها برخلاف آقایان، کمر درد شدید نشان دهنده هشدار جدی است چرا که...
گودی کمر

کسانی که گودی کمر دارند بدانند که ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گودی کمر به قوس و فرورفتگی شدید ستون فقرات گفته می شود که موجب کمردرد می شود و در هر سنی به دلایل مختلفی از جمله چاقی ایجاد می شود.
کمر درد

بیش از 20 عاملی که نمیدانید و علت کمر درد شماست!

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کمر درد یکی از مشکلاتی است که بیشتر افراد آن را تجربه کرده اند و اغلب این مشکل به دلیل انجام فعالیت های سنگین یا افزایش سن ایجاد می شود و بهترین راه پیشگیری از آن ورزش می باشد.
تسکین کمردرد

کمردرد را بدون ورزش آرام کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تسکین کمردرد از معضلات امروزه بسیاری از افراد جهان است افراد شاغل به دلیل ساعت کار طولانی و یا افراد پیر به دلیل بالا رفتن سن به دنبال تسکین درد کمر خود هستند.
کفش کمر درد

کفشی که کمر دردت رو بدتر میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افرادی که دچار کمر درد هستند باید در انتخاب کفش دقت کنند. برخی از کفش ها کمر درد را تشدید می کنند اما برخی دیگر به درد کمر شما کمک می کنند.
خواب کمر درد

مدل مناسب خواب افرادی که پایین کمرشون درد میکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که احساس درد در قسمت پایین کمر دارند حتما باید پوزیشن مناسب برای خواب خود انتخاب کنند، حالت صحیح خوابیدن یک ترفند عالی برای بهبود درد پایین کمر است.
دلایل کمردرد

دلیل همه کمردردهای دنیا اینجاست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلات رایج اکثر افراد کمردرد است که دلایل مختلفی دارد. با تشخیص علت کمردرد می توانید راه حلی برای این دردها پیدا کنید.
درمان کمردرد

راههایی برای درمان کمردرد بدون جراحی و دارو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خیلی از کمردرد ها با استراحت و رعایت نکات ضروری درمان می شوند اما اگر میخواهید دیگر دچار کمردرد نشوید ورزش های ساده تقویتی کمر را در خانه انجام دهید.
کمر درد هنگام نشستن

چرا موقع نشستن کمرم درد میگیره ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به مدت طولانی پشت میز می نشینید بدون شک کمر درد را تجربه کرده اید پس با راهکارهای بهبود کمر درد حاصل از نشستن آشنا شوید.
کمر درد کودکان

وقتی کمردرد کودک نگران کننده می شود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمر درد کودکان می تواند به دلایل مختلفی مثل بر دوش کشیدن کیف های سنگین باشد ولی اگر این کمردرد ادامه دار باشد مشکوک به ابتلا به بیماری هستند.
صفحه 1 از 4