خوشبختی

رسیدن به خوشبختی
انواع مختلفی از خوشبختی در زندگی وجود دارد و برای رسیدن به آن ها باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت، البته انواع مختلف خوشبختی در بدن انسان تاثیراتی دارد.
خوش گذراندن

هیچی خرج نکن ولی خوش بگذرون؛ اینجوری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد فکر میکنند تنها با خرج کردن پول میتوانند بهترین خوش گذرانی ها را داشته باشند درصورتی که برای داشتن اوقاتی شاد و خوش احتیاج به صرف هزینه های زیاد نیست.
عامل خوشبختی

طرز فکری که خوشبختی رو نابود میکنه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زندگی بعضی اوقات افکارمان باعث بهم خوردن نظم زندگی و از بین رفتن آرامش و خوشبختی می شود، پس ما باید سعی کنیم به افکارمان نظم بدهیم.
تست خوشبختی

شما صد در صد انسان خوشبختی هستید اگر ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خوشبختی موضوعی نسبی است و افراد به میزان ها متفاوتی نسبت به یکدیگر احساس خوشبختی می کنند ما برای سنجش نسبی آن تستی را برای شما آماده کرده ایم.
خوشبختی

خوشبختی شما را چه شکلی می کند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افرادی که در زندگی به معنای واقعی خوشبختی را درک کرده و حضورش را در زندگی شان احساس میکنند معمولا با ویژگی های خاصی شناخته میشوند.
درک خوشبختی

چرا در زندگی احساس خوشبختی نمی کنید؟ + راه حل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عوامل گوناگونی باعث می شوند که احساس خوشبختی در زمان های مختلف دچار تغییر شود اما درک حس خوشبختی تا حدودی ارادی و حاصل انتخاب خود ما است.
داشتن فرزند

داشتن فرزند حس خوشبختی را در شما بالاتر میبرد؟!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پژوهشگران دریافتند که افرادی که در خانه فرزند دارند نسبت به افرادی که فرزندی در خانه ندارند از زندگی شان راضی ترهستند پس داشتن فرزند ارتباط مستقیمی با حس خوشبختی والدین دارد.
حسادت

حسادت مانع موفقیت و خوشبختی در زندگی است

زمان مطالعه : 1 دقیقه
حسادت کردن اغلب در بین خانوم ها رواج دارد و هنوزم که هنوز دلیل آن معلوم نشده است.بیشتر خانوم ها نمیتوانند حس حسادت را از خود دور کنند یا از بین ببرند و حسودی کردن مشقله روزانه آن ها شده است.
خانواده

20 شماره مهم خوشبختی یک خانواده

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از رموز خوشبختی در خانواده ، کسب تکنیک ها ومهارت های زندگی است که زوجین در سایه ی انجام این مهارت ها می توانند خوشبختی و شادی را به همسرشان هدیه کنند. در این بخش سعی شده پاره ای از این مهارت ها بررسی شود.
خوشبختی

کلیدهای تضمین خوشبختی در زندگی مشترک!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای خوشبختی هزار و یک راه وجود دارد که میتواند تضمینی باشد برای داشتن ازدواجی موفق و بدون دردسر که ادامه این مطلب به آنها اشاره میکند.
خوشبختی

موانع دستیابی به هدف و خوشبختی کدامند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با رعایت یکسری نکات مهم می توان به خوشبختی و رضایت از زندگی دست یافت. در این مطلب موانع دستیابی به این هدف معرفی می شوند.
خوشبختی با پول

ثابت شد که پول خوشبختی می آورد !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پول شاید مهم ترین چیز دنیا نباشد ولی روی مهم ترین چیزها یعنی غذا , خانه , لباس , تحصیلات تاثیر میگذارد . وقتی پول نباشد از غذا و لباس خوب خبری نیست.
ازدواج

راهکارهایی طلایی برای تضمین خوشبختی در ازدواج

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نتیجه ازدواجی که با عشق و تفاهم متقابل شروع می شود، تقریباً قابل پیش بینی است. و مهمتر اینکه، موفقیت ازدواج به عواملی بستگی دارد که کنترل آن در دست خودتان است.
رشته دانشگاهی

خوشبختی شما در گرو کدام رشته دانشگاهی است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مشاغل مختلف برای تیپ های شخصیتی متفاوت می تواند آینده و خوشبختی افراد را تضمین کند. ارتباط مستقیمی میان رشته دانشگاهی محصلین و روحیه آنها وجود دارد که با توجه به آن می تواند درصد موفقیت را بسیار بالا ببرد.