ایمیل

ارسال ایمیل

چگونه ایمیل بفرستیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما کاربری مبتدی هستید و قصد ارسال ایمیل را دارید، در این گزارش از سایت نمناک شما را با نحوه ارسال ایمیل در گوشی و کامپیوتر به زبان ساده آشنا خواهیم ساخت.
ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل

چگونه از یاهو به جیمیل ایمیل بفرستیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر قصد دارید از یاهو به حساب جیمیل،ایمیل بفرستید در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری و مرحله به مرحله ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل آشنا خواهید شد.
آموزش ساخت ایمیل در یاهو

آموزش ساخت ایمیل در یاهو با تصویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه برای رفع کارهای اداری و انجام بسیار از اموراتی از قبیل برنامه های کامپیوتری و موبایل نیاز به داشتن ایمیل ضروری است. در ادامه “آموزش ساخت ایمیل در یاهو” را آموزش می دهیم.
بلاك كردن ايميل هاي تبليغاتي

آموزش بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی در گوشی و کامپیوتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با هر بار روشن کردن داده های اسمارت فون خود ایمیل های متعدد و مزاحم دربافت می کنید، در این مطلب از نمناک می توانید با نحوه بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی و مزاحم آشنا شوید.
فیس بوک

در فیس بوک ایمیل و پیام را با پوست خود حس کنید!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیس بوک به دنبال این مسئله می باشد که کاربران بتوانند پیام های خود را از طریق پوست منتقل نمایند.
ایمیل

آموزش ساخت ایمیل 10 دقیقه ای یکبار مصرف

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر میخواهید به صورت ناشناس به عضویت وب سایت های مختلف در بیایید و از شر ایمیل های تبلیغاتی و اسپم خلاص شوید از ایمیل موقت استفاده کنید.
مقایسه نوشتن ایمیل

مقایسه نوشتن ایمیل میان مردان و زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یاهو با تحقیق میان 16 میلیارد ایمیل که توسط 2 میلیون کاربر تبادل شده به نتایج جالبی در تفاوت نحوه نوشتن ایمیل میان زنان و مردان بدست آورده است که در ادامه مشاده می کنید.
امنیت ایمیل

چگونه امنیت ایمیل را تضمین کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تنها یک کلیک از درگیر شدن با مشکلات امنیتی که ترجیح می دهیم با آن مواجه نشویم، فاصله داریم.پس برای جلوگیری از این مشکل باید امنیت ایمیل و حساب های کاربری خود را ارتقا ببخشیم.
ارسال ایمیل خودویرانگر در جیمیل

ترفند ارسال ایمیل خودویرانگر در جیمیل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کارتون کاراگاه گجت را به خاطر دارید. گجت همیشه پیغامهایی دریافت می کرد که بلافاصله پس از خوانده شدن از بین می رفتند. شما هم می توانید در جیمیل اقدام به ارسال ایمیل هایی به دوستان کنید که بلافاصله پس از خوانده شدن پاک شوند.