دانلود یاهو اندروید و آیفون
یاهو یکی از برنامه های قدیمی و کاربردی برای ارسال نامه الکترونیکی می باشد که در این گزارش از نمناک می توانید اقدام به دانلود یاهو برای اندروید و آیفون کنید.

دانلود یاهو میل برای اندروید و آیفون

ارسال ایمیل یا همان نامه الکترونیکی، مرحله ای برای شروع و پیشرفت تکنولوژی در سایر زمینه ها بود که خوشبختانه امروز می توانیم هر چیزی که تا یک دهه گذشته غیر قابل تصور بودند را لمس کنیم. با این حال شرکت های مختلفی در این زمینه موثر بوده اند و هر یک از آنها به میزان مشخصی در تکنولوژی که امروز در حال مشاهده آن هستیم، دست داشته اند.

دانلود یاهو

در این میان یکی از قدیمی ترین شرکت ها که در طی سال های گذشته از آن برای ارسال پیام های الکترونیکی استفاده میکردیم، یاهو میل می باشد که با کمترین میزان سرعت اینترنت از آن برای ارسال فایل های مختلف استفاده می کردیم. با این حال اگر شما نیز در این برنامه حساب کاربری دارید و تصمیم به استفاده بهتر از آن هستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه یاهو هر چه بیشتر آشنا خواهیم ساخت. همراه ما باشید.

ویژگی های برنامه یاهو

یاهو میل همانند سایر برنامه هایی که در زمینه ایمیل الکترونیک فعالیت می کنند، دارای قابلیت ها و ویژگی هایی است که کاربران بتوانند هر چه بهتر و راحت تر از این برنامه برای انجام کارهای روزمره استفاده نمایند که در ادامه به یک سری از آنها خواهیم پرداخت؛

  1. امکان ارسال ایمیل
  2. مدیریت همزمان چند حساب
  3. امکان درج فایل در ایمیل
  4. نشان دار کردن پیام های مورد علاقه
  5. ثبت پیام های پیش نویس
  6. مشاهده پیام های ارسال شده
  7. ایجاد پوشه برای پیام ها
  8. آرشیو کردن پیام ها
  9. پاک کردن پیام ها و...

لینک های دانلود یاهو

دانلود یاهو

در قسمت بالا با قابلیت ها و ویژگی های برنامه یاهو آشنا شدید که این برنامه یک برنامه جامع و کامل می باشد. اما خوشبختانه این برنامه برای سیستم عامل های اندروید و iOS طراحی شده است و کاربران این دو سیستم عامل می توانند بدون پرداخت هر گونه هزینه ای از این برنامه برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنند. به همین دلیل در قسمت ذیل دو نسخه اندروید و آیفون برنامه یاهو میل از فروشگاه های گوگل پلی و اپ استور درج شده اند که با یک کلیک به صفحات مربوطه منتقل خواهید شد؛

دانلود یاهو ، دانلود اخرین نسخه یاهو برای اندروید و iOS

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ایمیل
وبگردی