خشکی پوست

پوسته پوسته شدن صورت
علت پوسته پوسته شدن صورت چیست و چگونه می توان آن را درمان کرد؟ برای پوسته پوسته شدن صورت استفاده از درمان های گیاهی و طب سنتی بسیار مناسب و کاربردی هستند.
درمان خشکی پوست

درمان “خشکی پوست” با روش‌های خانگی و طبیعی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خشکی پوست، مشکل رایجی است که بسیاری از افراد از آن رنج می برند، اما این در حالی است که روش‌های خانگی و طبیعی وجود دارند که می توان از آنها استفاده کرد.
کاکائو برای پوست

جادوی کاکائو برای زیبایی و سلامت پوست

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کاکائو و کره کاکائو علاوه بر طعمشان برای سلامت پوست و بدن بسیار مفید هستند و یکی از بهترین فواید آن درمان ترک های پوستی می باشد.
خشکی دور لب

چرا پوست دور لبم اینقدر خشکه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هر چند که خشکی اطراف دهان و لب یک مشکل حاد و بسیار جدی نیست اما برای افراد آزار دهنده است، با استفاده از چند راهکار مناسب می توان برای رفع و درمان خشکی دور لب اقدام کرد.
روغن گیاهی پوست

روغن گیاهی مناسب جنس پوست من چیه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
قبل انتخاب و استفاده از روغن گیاهی باید پوست خود را به خوبی بشناسید، چرا که روغن مناسب پوست خشک به هیچ وجه برای یک پوست چرب مفید نخواهد بود.
مراقبت از پوست خشک

یک برنامه کامل برای مراقبت از پوست خشک + تغذیه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی افراد معمولا در فصل زمستان از خشک شدن پوستشان رنج می برد و باید در این شرایط توصیه ها و مراقبت های لازم را انجام دهند تا پوستی شاد و با طراوت داشته باشند.
پوست چرب و خشک

اگه پوستت هم چربه هم خشک، حتما اینو بخون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در پوست صورتتان علاوه بر چربی احساس خشکی هم دارید شما جزء افرادی هستید که باید روتین خاصی را برای سلامت و زیبایی پوستتان رعایت کنید.
خشکی پوست و موی سر

با 7 شماره جلوی خشکی پوست و موی سرت رو بگیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مو بخش مهمی را در زیبایی ما ایفا میکند و برخی درگیر خشکی پوست و موی سرشان هستند البته جای نگرانی نیست زیرا با انجام چند راهکار مشکل آنها رفع میشود.
خشکی پوست

راهی برای خشک نشدن پوست در پاییز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با آغاز فصل پاییز به تدریج خشکی روی پوست دست و صورت پدیدار می شود و باید برای آن راه حلی پیدا کنیم، رعایت برخی نکات به مراقبت از پوست در برابر خشک شدن در پاییز کمک شایانی می کند.
ماسک پوست خشک

نرمی کامل پوست های خشک با ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خشکی پوست یکی از علل اصلی پیری و چروک شدن صورت است. با ساخت و استفاده از ماسک های مناسب پوست خشک با مواد طبیعی و گیاهی از پیری و خشکی پوست جلوگیری کنید.
خشکی دور چشم

درمانی برای خشکی پوست دور چشمتان

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خشکی پوست اطراف چشم می تواند به دلیل شرایط آب و هوایی و کم خوابی باشد. روش هایی وجود دارد که می توانید از پوست دور چشم محافظت و از خشکی آن جلوگیری کنید.
آب رسانی پوست

ترفند آبرسانی حرفه ای پوست در خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لایه برداری، هیدراته کردن و آبرسانی پوست در خانه و با استفاده از مواد طبیعی هم ممکن است، البته برای آبرسانی پوست با مواد طبیعی در خانه هم ترفندهای مختلفی وجود دارد.
دمنوش نرمی پوست

دمنوش هایی که پوستتان باید بخورد !

زمان مطالعه : 9 دقیقه
یکی از نسخه های گیاهی و طبیعی نرمی پوست صورت و بدن دمنوش هایی است که با توجه به مزاج فرد تجویز می شود و به صورت لوسیون هم استفاده می شوند.
وازلین

تاثیرات شگفت آور وازلین بر روی پوست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وازلین ماده ای شیمیایی است که با مهر و موم کردن منافذ پوستی و نفوذناپذیری پوست مانع از خشکی آن خواهد شد و باعث نرمی و حفظ رطوبت پوست میشود.
درمان ترک پوست

چطور با روغن نارگیل همه ترکهای پوستی را درمان کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید ترک های پوستی چه نشانه هایی دارد و چگونه درمان می شود؟ یکی از بهترین روش ها برای درمان ترک های پوستی استفاده از روغن نارگیل است.
صفحه 1 از 3