خواص چای

عوارض چای مانده
برخی افراد چای مانده را دوباره گرم و مصرف می کنند اما بهتر است قبل از این کار بدانند خوردن چای مانده و کهنه برای سلامت بدن ضرری دارد یا نه؟
اشتباهات خوردن چای

اشتباه میلیون ها نفر در خوردن چای

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چای یکی از نوشیدنی های محبوب است که افراد بسیار زیادی آن را مصرف می کنند، اما نکته مهم این است که اغلب افراد در موقع خوردن چای اشتباهاتی را مرتکب می شوند!
چای گلودرد

درمان راحت گلودرد با این 9 چای گیاهی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از بهترین روش ها که کمک شایانی به شما در درمان گلودرد می کند استفاده از چای های گیاهی است، در ادامه با 9 چای گیاهی مناسب برای درمان گلودرد آشنا می شوید.
چای کهنه دم

کاربرد حیرت انگیز چای مانده و کهنه دم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
چای یکی از نوشیدنی های محبوب در جهان است که علیرغم محبوبیت آن، تفاله های چای سیاه و سبز مانده نیز حتی دارای کاربردهای موثری در زندگی هایمان می باشد.
فواید تفاله چای

فواید حیرت آور تفاله چای برای گیاهان + روش استفاده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تفاله های چای معمولا مورد استفاده قرار نمی گیرد اما دارای فواید بسیار زیادی است، یکی از مهم ترین مزایای استفاده از تفاله چای هم برای گیاهان و باغبانی می باشد.
دمنوش نرمی پوست

دمنوش هایی که پوستتان باید بخورد !

زمان مطالعه : 9 دقیقه
یکی از نسخه های گیاهی و طبیعی نرمی پوست صورت و بدن دمنوش هایی است که با توجه به مزاج فرد تجویز می شود و به صورت لوسیون هم استفاده می شوند.
خواص چای زنجبیل

13 خاصیت باورنکردنی چای زنجبیل و عوارض آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چای زنجبیل دارای خواص و فواید بسیاری است و همچنین مزایایی برای سلامتی دارد، البته مصرف چای زنجبیل در برخی از مواقع می تواند عوارضی را هم به همراه داشته باشد.
خواص چای لیمو

خواص مهم پنهان در یک فنجان چای لیمو

زمان مطالعه : 9 دقیقه
چای لیمو با چای سبز یا چای سیاه تهیه می شود و دارای خواص بی نظیری مانند کاهش وزن، کنترل قند خون و بهبود سلامت قلب می باشد اما برای برخی افراد هم مضر است.
شیر در چای

تو فنجون چای شیر نریزید چون ....

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چای یکی از رایج ترین آشامیدنی های موجود در ایران و بسیاری از نقاط جهان است آیا می دانستید برخی از افراد چای را با شیر مخلوط می کنند؟
خواص چای رویبوس

بهترین زمان مصرف چای رویبوس برای خواص آن

زمان مطالعه : 9 دقیقه
چای رویبوس از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و مصرف آن فواید بسیاری برای سلامت بدن و پیشگیری از بیماری ها دارد، البته مصرف چای رویبوس برای برخی افراد توصیه نمی شود.
درمان طبیعی راشیتیسم

گیاهی که چای آن درمان خانگی راشیتیسم است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای درمان بیماری نرمی استخوان یا راشیتیسم می توان از گیاهان بسیاری مانند جو و قاصدک بهره برد نور خورشید نیز بسیار تاثیرگذار است.
فواید چای برای قلب

بعد خوردن چای، چه اتفاقی برای قلب میافته؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعد از نوشیدن چای چه اتفاقاتی در قلب انسان رخ می دهد؟ تحقیقاتی در رابطه با تاثیر مصرف چای بر روی وضعیت قلب انجام شده و نتیجه آن نیز مشخص شده است.
شستشوی چشم

اما و اگرهای شستشوی چشم با چای

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از روش‌های سنتی برای شستشوی چشم می توان چای خنک را نام برد که یکی از روش های تاثیرگذار سنتی می باشد و باید تحت نظر پزشک متخصص چشم استفاده شود.
خواص چای سیاه

چای سیاه و خواص آن برای لاغری و فشار خون

زمان مطالعه : 9 دقیقه
چای سیاه دارای فواید و خواص فوق العاده ای برای سلامت بدن انسان می باشد و کمک بسیاری به سیستم ایمنی بدن در جلوگیری از بیماری های مختلف می کند.
چای گیاهی

نوعی چای گیاهی که باعث مرگ میشود!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یک چای گیاهی وجود دارد که افراد بسیاری به خاطر استفاده از آن دچار مسمومیت شده اند و به طرز باورنکردنی جان خود را از دست دادند!
صفحه 1 از 5