خواص روغن ها

درمان آلرژی
آلرژی پاسخی حساس از سیستم ایمنی بدن نسبت به یک سری مواد است. اگر شماهم به چیزهای مختلفی حساسیت دارید میتوانید با استفاده از روغن های گیاهی خود را درمان کنید.
روغن فلفل سیاه

به 24 دلیل مهم روغن فلفل سیاه مصرف کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
متخصصان طب سنتی از سالهای دور روغن فلفل سیاه را به عنوان نسخه درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها و مشکلات جسمی تجویز میکرده اند چرا که یکی از قوی ترین های دارویی است.
روغن جوانه گندم

کاربرد شگفت انگیز روغن جوانه گندم برای ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
روغن جوانه گندم از بهترین روغن های مناسب برای زیبایی و سلامت پوست و مو می باشد. برای دیدن سایر خواص این روغن شگفت انگیز مطلب را تا انتها بخوانید.
روغن هسته سیب

اثر باورنکردنی روغن هسته سیب در زیبایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از روغن هسته سیب خواص بسیار مناسبی برای سلامت پوست و زیبایی دارد، البته مزایای سلامتی روغن دانه سیب نیز فوق العاده است.
روغن برای رشد مو

کدوم روغن مناسب موی منه ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
داشتن موهای زیبا و پرپشت یکی از آرزوهای هر فردی است که می توان به این آرزو به راحتی با استفاده از چند روغن گیاهی معجزه آسا دست پیدا کرد.
روغن قهوه

روغنی جادویی که از دانه های قهوه تولید می شود

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اغلب افراد معمولا تنها از قهوه استفاده می کنند و از خواص روغن قهوه آگاه نیستند، در حالی که استفاده از روغن قهوه خواص مناسبی برای سلامت بدن و زیبایی دارد.
عوارض حذف روغن

حذف کامل روغن از غذا کار درستیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بالاخره روغن را از غذا و برنامه غذایی خود حذف کنیم یا خیر؟ حقیقتی در رابطه با حذف کامل چربی و روغن از برنامه های غذایی وجود دارد که باید از آن مطلع باشید.
روغن مورینگا

روغن مشهور مورینگا به چه درد میخوره ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواص روغن مورینگا از نظر علمی ثابت شده است و استفاده از آن برای پوست و مو هم بسیار مناسب می باشد، همچنین استفاده از روغن مورینگا فواید سلامتی فراوانی به همراه دارد.
روغن هسته انبه

هسته انبه روغنی دارد معجزه گر برای ...

زمان مطالعه : 8 دقیقه
“خواص روغن هسته انبه” فوق العاده و باورنکردنی است، استفاده از هسته انبه و روغن هسته انبه کمک موثری به درمان شوره سر، بهبود سلامت مو و درمان کم خونی می کند.
خواص روغن سویا

به 22 دلیل مهم روغن سویا مصرف کنید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
روغن سویا از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و استفاده از آن برای سلامت بدن و پوست و مو فواید بسیاری دارد، البته مصرف روغن سویا عوارض جانبی احتمالی هم به همراه دارد.
روغن ماساژ

روغن ماساژی برای درمان دردهایتان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
استفاد از روغن های مانند روغن زیتون برای ماساژ فواید بسیار زیادی دارد از جمله این فوایدحفظ سلامتی پوست و کاهش درد مفاصل است.
روغن گل یاس

پادشاه روغن های گیاهی را بشناسید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
روغن نوعی گل خواص فراوانی برای انسان دارد جلوگیری از پیری زود رس گرفته تا کاهش تب، بهبود بو و رایحه اتاق، درمان مشکلات گوارشی.
روغن های تمیزکاری خانه

تمیزکاری خانه با چند روغن گیاهی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از روغن های گیاهی علاوه بر خواصشان برای سلامت بدن کاربردهای دیگری نظیر خاصیت ضد عفونی کنندگی و تمیزکاری خانه را به همراه دارند.
ریختن روغن ناف

اثر باورنکردنی ریختن یک قطره روغن در ناف

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در طب سنتی ریختن روغن در ناف مرسوم است زیرا بر این عقیده هستند که تاثیراتی که به جای میگذارد نقش زیادی در سلامت بدن دارد.
روغن گردو

افرادی که حتما باید روغن گردو مصرف کنند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گردو دارای مواد مغذی بسیاری است و از ارزش غذایی بالایی برخوردار می باشد، همچنین روغن گردو خواص عالی برای زیبایی زنان و درمان مشکلات مردانه دارد.
صفحه 1 از 4