تغذیه سالم

غلبه بلغم
شما نیز اندام لاغری دارید ولی شکم شما بزرگ است؟ به احتمال زیاد شما دچار غلبه بلغم شده اید. غلبه بلغم خلط های چهارگانه در طب اخلاطی است.
مواد غذایی ضد استرس

خوشمزه های ضد استرس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خوردن شکلات قبل از شروع امتحان، شاید مثال خوبی باشد برای اینکه شما بدانید مصرف برخی از خوراکی ها و مواد غذایی می تواند میزان استرس شما را کاهش دهد.
مواد غذایی مضر سرماخوردگی

آنچه موقع سرماخوردگی نباید خورد

زمان مطالعه : 9 دقیقه
با سرماخوردگی بدن سیستم ایمنی اش ضعیف می شود و خوردن هر چیزی می تواند بر آن تاثیر بگذارد. چه بسا بسیاری از مواد مغذی وجود دارند که در این دوره مضر محسوب می شوند.
ویتامین ها

اندازه مجاز مصرف انواع ویتامین ها چقدر است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ویتامین ها در مواد غذایی که آن ها را مصرف می کنیم وجود دارند ولی برخی از آن ها را نمی توان بیش از اندازه مصرف نمود زیرا می تواند مشکل ساز باشد.
رژیم غذایی بیماران سرطانی

تغذیه مناسب بیماران سرطانی و شیمی درمانی

زمان مطالعه : 14 دقیقه
سرطان یکی از دلایل افزایش مرگ و میر در جهان است که نوع تغذیه رابطه تنگاتنگی بااین بیماری دارد شما می توانید با ایجاد تغییراتی در سبک زندگی از این بیماری پیشگیری کنید.
غذای سالم

6 میان وعده کم کربوهیدرات در کمتر از 10 دقیقه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مقاله با ما همراه باشید تا لیستی از میان وعده های کم کربوهیدرات که به سادگی و آسانی در کم ترین زمان آماده می شوند را برای شما بگوییم. ادامه این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.
تغذیه سالم

پزشکان بیشتر چه غذاهایی میخورند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پزشکان در طول روز چگونه تغذییه می کنند؟این سوال شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد،شاید شما نیز مشتاق دانستن این موارد برای داشتن تغذیه سالم تری باشید.
تغذیه سالم در تابستان

اصول تغذیه ای در گرم ترین روزهای سال

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید با تغییر فصل به تابستان و تعطیلات تابستانی افراد به نوع تغذیه خود بی توجه باشند ولی تغذیه سالم در تابستان با توجه به تغییر آب و هوا اهمیت زیادی دارد.
 گرسنگی

غذاهایی که با خوردنشان گرسته تر می شوید !!

زمان مطالعه : 11 دقیقه
زمان های زیادی شده است که بعد از خوردن برخی از مواد غذایی نیز احساس گرسنگی کنید که این مواد غذایی را باید از رژیم خود حذف کنید تا باعث افزایش وزن شما نشود.
ویتامین برای گردش خون

ویتامین هایی برای تقویت گردش خون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با داشتن تغذیه مناسب می توان سلامتی بدن را تامین کرد در صورت بی توجهی به نحوه تغذیه و ویتامین های موجود در مواد غذایی مشکلات جدی برای شما پیش می آید.
مواد غذایی مفید برای زنان

15 پیشنهاد غذایی ویژه خانم ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه یکی از مهم ترین راه های رسیدن به سلامتی است که بسیاری از زنان به این موضوع مهم بی توجه اند که این بی توجهی می تواند آسیبات جدی به آن ها وارد کند.
رژیم غذایی ناسالم

رژیم غذایی بد شما را به این روز می اندازد !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه و رژیم غذایی نقش مهمی در سلامت بدن دارند و داشتن رژیم غذایی ناسالم موجب ایجاد بیماری هایی مانند یبوست، افسردگی و مشکلات پوست و مو می شود.
غذاهای مفید در تابستان

غذاهای مفید و مضر مزاج شما در تابستان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
غذاهایی که فرد در فصول مختلف می خورید و حتی میزان خواب و فعالیت بدنی در یک فصل باید با فصل دیگر تفاوت داشته باشد بنابراین با رسیدن فصل تابستان برنامه غذایی مناسبی داشته باشید.
تابستان و طب سنتی

تغذیه پیشنهادی طب سنتی برای تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با شروع فصل تابستان و تغییراب آب و هوا باید تغذیه خود را تغییر دهید و از مصرف برخی مواد غذایی پرهیز کنید تا آسیبی به سلامت شما وارد نشود.
مواد غذایی مفید

10 مواد غذایی غنی از سلنیوم در رژیم غذایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
احتمال دارد شما هم مثل خیلی ها اسم این ماده را نشنیده باشید یا درباره آن کنجکاو شده باشید. در این مقاله به شما می گوییم سلنیوم چیست،
صفحه 1 از 5