تغذیه سالم

سم زدایی بدن
سم زدایی نقش مهمی در سلامتی بدن دارد. برای سم زدایی بدن شما باید مواردی را در رژیم غذاییتان رعایت کنید تا به نتیجه برسید.
مواد غذایی مفید برای زنان

15 پیشنهاد غذایی ویژه خانم ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه یکی از مهم ترین راه های رسیدن به سلامتی است که بسیاری از زنان به این موضوع مهم بی توجه اند که این بی توجهی می تواند آسیبات جدی به آن ها وارد کند.
خنگ شدن

غذاهایی که آدمو خنگ میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تغذیه شما در طول شبانه روز تاثیر مستقیمی برروی مغز شما خواهد داشت و عملکرد مغز شما را تحت شعاع قرار خواهد داد پس بهتر است به تغذیه خود بیشتر توجه کنید.
غذاهای گرم یا سرد

غذای سرد یا گرم، کدوم برای بدن بهتره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خوردن بعضی غذاها به طور سرد و بعضی از غذاها به طور گرم بسیار لذت بخش است، اما سرد و گرم بودن زیاد غذا تاثیرات عمیقی بر سلامت شما خواهد گذاشت.
اعتماد به نفس

اگه اعتماد به نفس نداری، این غذا رو زیاد بخور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای درمان اعتماد به نفس پایین و رفع مشکل کمبود آن، دنبال روش های سخت افزایس اعتماد بنفس نباشید، چند خوشمزه را به رژیم غذایی خود بیافزایید.
تغذیه سالم

پزشکان بیشتر چه غذاهایی میخورند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پزشکان در طول روز چگونه تغذییه می کنند؟این سوال شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد،شاید شما نیز مشتاق دانستن این موارد برای داشتن تغذیه سالم تری باشید.
تاثیر غذا بر مغز

رژیمی که فکر و مغز رو بهم میریزه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم غذایی و تغذیه ای که دارید علاوه بر بدن، بر سلامت مغز و فکر شما تاثیر می گذارد بنابراین رژیمی که بر ذهن و مغزتان اثرات مخربی می گذارد را بشناسید.
دلیل گرسنگی های مکرر چیست

از کجا بفهمیم گرسنگی مون واقعیه یا کاذب؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه مافکرمیکنیم که به عنوان یک انسان بالغ میدانیم که چه زمانی باید غذابخوریم امادرواقع اینطورنیست گرسنگی میتوانددلایلی به غیرازنیازبدن به انرژی داشته باشد.
صبحانه سالمندان

صبحانه ای سالم برای تقویت سالمندان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
صبحانه مهم ترین وعده غذایی است، مخصوصا برای سالمندان که معمولا بدنشان به پروتئین بیشتری نیاز دارد از این رو باید به مواد غذاییشان دقت بیشتری داشته باشند.
شیر سرد یا گرم

برای لاغری شیر سرد بهتره یا شیر گرم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شیر یک بخش مهمی از رژیم روزانه است و غنی از مواد مغذی است و مصرف آن به دو صورت سرد و یا گرم است که در هر دو حالت فواید بسیاری برای بدن دارد.
اشتباهات تغذیه ای

بدترین اشتباهات تغذیه ای ما ایرانی ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی اشتباهات غذایی ما ایرانی ها مربوط به عادت های اشتباه تغذیه ای است، با خوردن همان غذاهایی که فکر می کنیم مقوی و سالم هستند بدنمان را در معرض ابتلا به انواع بیماری ها قرار می دهیم.
نکات تغذیه ای

نکات تغذیه ای که پزشکان به هر کسی نمیگویند !!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی به پزشک مراجعه میکنیم اغلب پزشکان زمان کافی برای گفتن نکات تغذیه ایی مهم را نمی یابند اما ما در این مطلب شما را با نکات مهمی که پزشکتان درباره تغذیه سالم به شما نمی گوید آشنا می کنیم.
غذای زنان

آنچه زنان زیبا و سالم زیاد میخورن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
غذای زنان بایستی با توجه به مکانیسم بدن و نیاز جسمی آن ها حاوی مواد معدنی و ویتامین ها باشد. تغذیه مناسب زنان برای مشکلات دوران بارداری یا یائسگی بسیار مفید است.
مصرف غذای تکراری

میدونی خوردن غذای تکراری چه خطری برات داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای همه ی ما اتفاق افتاده که به دلایل مختلف چند وعده غذای تکراری خورده ایم و هیچگاه به تاثیر آن بر سلامت خود توجه نکرده ایم .
زیاده روی در خوردن

خوردنی مفیدی که زیاد خوردنش مضر است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوردن مواد غذایی سالم برای بدن مفید و لازم است اما برخی از مواد غذایی، زیاد خوردشان ضرر دارد و ممکن است آسیبی به سلامت بدن وارد کنند.
صفحه 1 از 8