تغذیه سالم

نکات تغذیه ای
وقتی به پزشک مراجعه میکنیم اغلب پزشکان زمان کافی برای گفتن نکات تغذیه ایی مهم را نمی یابند اما ما در این مطلب شما را با نکات مهمی که پزشکتان درباره تغذیه سالم به شما نمی گوید آشنا می کنیم.
مواد غذایی مفید برای زنان

15 پیشنهاد غذایی ویژه خانم ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه یکی از مهم ترین راه های رسیدن به سلامتی است که بسیاری از زنان به این موضوع مهم بی توجه اند که این بی توجهی می تواند آسیبات جدی به آن ها وارد کند.
رژیم دیابتی

برنامه غذایی مخصوص دیابتی های نوع 2

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد مبتلا به دیابت نوع 2 با استفاده درست و به اندازه از مواد غذایی و ترک عادات غلط می توانند تا حد زیادی قند خون خود را کنترل کنند.
تاثیر غذا بر مغز

رژیمی که فکر و مغز رو بهم میریزه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم غذایی و تغذیه ای که دارید علاوه بر بدن، بر سلامت مغز و فکر شما تاثیر می گذارد بنابراین رژیمی که بر ذهن و مغزتان اثرات مخربی می گذارد را بشناسید.
ویتامین ها

اندازه مجاز مصرف انواع ویتامین ها چقدر است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ویتامین ها در مواد غذایی که آن ها را مصرف می کنیم وجود دارند ولی برخی از آن ها را نمی توان بیش از اندازه مصرف نمود زیرا می تواند مشکل ساز باشد.
تغذیه کنکوری ها

برنامه مطالعه و تغذیه کنکوری در رمضان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مطالعه و تغذیه برای افراد کنکوری در ماه رمضان بسیار حائز اهمیت می باشد، به همین دلیل کنکوری ها باید نکات تغذیه ای و مطالعاتی در ماه رمضان را رعایت کنند.
غذا

نشانه هایی که می گویند حساسیت غذایی دارید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
حساسیت به مواد غذایی چه کم چه زیاد برای بیشتر مردم نامی آشنا است. ولی علائم هر کدام می تواند متفاوت باشد در برخی موارد شدید و در برخی موارد خفیف می باشد.
جایگزین گوشت و مرغ

بهترین جایگزین برای وقتی گوشت و مرغ نمی خورید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مرغ و گوشت سرشار از پروتئین می باشد و برای انتخاب بهترین “جایگزین گوشت و مرغ” باید سراغ پروتئین های گیاهی برویم تا پروتئین مورد نیاز بدن را جذب کنیم.
نکات تغذیه ای

خط قرمزهای تغذیه در ایام عید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای پیشگیری از چاقی و مشکلات سلامتی، رعایت نکات تغذیه ای در ایام عید نوروز امری لازم و ضروری می باشد.
اعتیاد به شیرینی

اگه معتاد شیرینی هستی کلیک کن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگرچه بسیاری از افراد اعتیاد به شیرینی ها را همچون اعتیاد به سیگار جدی نمی گیرند، ولی اعتیاد به شیرینی از رایج ترین نوع اعتیادها است که می تواند بدتر از اعتیاد به الکل یا مواد مخدر باشد.
تغذیه سالم

پزشکان بیشتر چه غذاهایی میخورند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پزشکان در طول روز چگونه تغذییه می کنند؟این سوال شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد،شاید شما نیز مشتاق دانستن این موارد برای داشتن تغذیه سالم تری باشید.
تغذیه و بی خوابی

علائمی که میگه مقصر بی خوابی شما تغذیه است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است پس از بیدار شدن از خواب بی قراری کنیم یا دچار درد عضلانی باشیم، تغذیه و رژیم غذایی نامناسب از عاملان اصلی بی خوابی و بد خواب شدن افراد است.
برنج خوردن ژاپنی ها

ژاپنی ها چرا اینقدر برنج می خورن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه برنج در بین مردم ژاپن جزو وعده اصلی و رایج ترین غذاهای آن هاست. علت برنج خوردن زیاد ژاپنی ها فواید فوق العاده برنج بر سلامت بدن می باشد.
گوشت ارگانیک

تفاوت مهم گوشت ارگانیک و غیرارگانیک چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گوشت ارگانیک مثل هر مواد غذایی ارگانیک دیگری طبیعی و عاری از هر گونه مواد افزودنی است و به دام هیچ گونه آنتی بیوتیک و یا هورمونی داده نشده است.
عوارض مصرف سردی

با خوردن سردی ها چه بلایی سرمون میاد ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عوارض مصرف غذا های سردی می تواند در افراد سرد مزاج موجب ابتلا به بیماری شود و برای داشتن جسمی سالم بهتر است طبع غذاها را بشناسید.
صفحه 1 از 5