تغذیه سالم

غذاهای ناسالم
غذاهای ناسالم طعم جذاب تری را نسبت به تغذیه های سالم تر دارند، اما دلایلی مهم تر وجود دارد که غذاهای ناسالم را در میان افراد پرطرفدارتر می کند.
گوشت ارگانیک

تفاوت مهم گوشت ارگانیک و غیرارگانیک چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گوشت ارگانیک مثل هر مواد غذایی ارگانیک دیگری طبیعی و عاری از هر گونه مواد افزودنی است و به دام هیچ گونه آنتی بیوتیک و یا هورمونی داده نشده است.
مواد غذایی مرگ آور

خوشمزه های کشنده را بشناسید!!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف برخی مواد غذایی می تواند باعث مرگ افراد شود در این نوع مواد غذایی می توان به لوبیا لیما، هسته میوه ها، آلرژی به بادام زمینی و غیره اشاره کرد.
غذای آماده

نخوردن غذای آماده چه فایده ای برامون داره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
غذاهای آماده در بین افراد پرمشغله بسیار محبوب است اما تاثیرات منفی که مصرف غذاهای صنعتی بر زندگی افراد میگذارند دلیل خوبی برای ترک کردن این غذاها است.
گرم نگه داشتن بدن

خوراکی هایی که بدنمون رو گرم نگه می داره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فصل زمستان طبع سرد و تری دارد از این رو خوردن غذاهایی با طبع گرم به گرم نگه داشتن و سلامت بدنتان کمک زیادی خواهد کرد.
فاصله وعده های غذایی

بین صبحانه، ناهار و شام چند ساعت باید فاصله باشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای کاهش وزن باید به کمیت غذا دقت کنید، همانقدر که مقدار غذا در رژیم شما تاثیر گذار است زمان غذا خوردن هم اهمیت زیادی دارد.
غذاهای گرم یا سرد

غذای سرد یا گرم، کدوم برای بدن بهتره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خوردن بعضی غذاها به طور سرد و بعضی از غذاها به طور گرم بسیار لذت بخش است، اما سرد و گرم بودن زیاد غذا تاثیرات عمیقی بر سلامت شما خواهد گذاشت.
فیبر غذایی

اگه بدنت فیبر لازمه، اینها رو بیشتر بخور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بهبود و تضمین سلامتی تان فیبر را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. مواد غذایی سرشار و غنی از فیبر میتوانند فواید بسیاری برای بدن شما داشته باشد.
تاثیر غذا بر مغز

رژیمی که فکر و مغز رو بهم میریزه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم غذایی و تغذیه ای که دارید علاوه بر بدن، بر سلامت مغز و فکر شما تاثیر می گذارد بنابراین رژیمی که بر ذهن و مغزتان اثرات مخربی می گذارد را بشناسید.
سم زدایی بدن

بخور نخورهای دوران سم زدایی بدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سم زدایی نقش مهمی در سلامتی بدن دارد. برای سم زدایی بدن شما باید مواردی را در رژیم غذاییتان رعایت کنید تا به نتیجه برسید.
مواد غذایی ریزش مو

با این خوراکی ها به ریزش موهات پایان بده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ریزش مو مشکل بزرگی است که همه به دنبال درمانی برای آن هستند، تغذیه سالم و اصولی میتواند کمک بزرگی در درمان ریزش موهای شما باشد.
غذای زنان

آنچه زنان زیبا و سالم زیاد میخورن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
غذای زنان بایستی با توجه به مکانیسم بدن و نیاز جسمی آن ها حاوی مواد معدنی و ویتامین ها باشد. تغذیه مناسب زنان برای مشکلات دوران بارداری یا یائسگی بسیار مفید است.
تغذیه و بی خوابی

علائمی که میگه مقصر بی خوابی شما تغذیه است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است پس از بیدار شدن از خواب بی قراری کنیم یا دچار درد عضلانی باشیم، تغذیه و رژیم غذایی نامناسب از عاملان اصلی بی خوابی و بد خواب شدن افراد است.
زیاده روی در خوردن

خوردنی مفیدی که زیاد خوردنش مضر است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوردن مواد غذایی سالم برای بدن مفید و لازم است اما برخی از مواد غذایی، زیاد خوردشان ضرر دارد و ممکن است آسیبی به سلامت بدن وارد کنند.
مواد غذایی مفید برای زنان

15 پیشنهاد غذایی ویژه خانم ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه یکی از مهم ترین راه های رسیدن به سلامتی است که بسیاری از زنان به این موضوع مهم بی توجه اند که این بی توجهی می تواند آسیبات جدی به آن ها وارد کند.
صفحه 1 از 7