گیاهان خانگی

گیاه خنک شدن خانه
در فصل تابستان در دلیل هوای بسیار گرم افراد همیشه به دنبال راهکارهایی برای خنک شدن خانه هستند، یکی از بهترین روش ها استفاده از چندین گیاه مناسب خانگی است.
گل و گیاه آپارتمانی

بهترین گل و گیاه آپارتمانی برای اتاق نشیمن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از گل و گیاه آپارتمانی باعث زیباتر شدن خانه می شود و دیدن گل و گیاه روحیه و نشاط اعضای خانواده را بالا می برد و همچنین برای پاکسازی هوای آلوده خانه بسیار مناسب است.
روز ملی گل و گیاه

روز ملی گل و گیاه و تاریخچه آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک روز با عنوان روز ملی گل و گیاه در تقویم نامگذاری شده است، حقایق و جزئیات مهمی در رابطه با روز جهانی گل و تاریخچه استفاده از گل وجود دارد که بهتر است بدانید.
گل آپارتمانی رنگی

گیاهان برگ رنگی خوشگل برای خانه شما

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاهان آپارتمانی یکی از مهم ترین عناصر زیبایی در خانه هستند. مخصوصا اگر گیاهان آپارتمانی زیبایی که برگ های رنگی دارند را انتخاب کنید.
گلهای آپارتمانی زینتی

راز اصلی مراقبت از گل و گیاهان آپارتمانی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
گلهای آپارتمانی زینتی زیبایی را به خانه شما می آورد به شرطی که رازهای مراقبت و نگهداری از این گیاهان را به خوبی بدانید و با نیاز های گل و گیاه های مختلف آشنا باشید.
چیدمان گیاهان آپارتمانی

چیدمان شیک و مُد روز گلدان های آپارتمانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای چیدمان گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون منزل ایده های خلاقانه و متفاوتی وجود دارد که جنبه دکوری دارند و منزل تان را زیبا می کنند.
گیاه آپارتمانی سمی

چند گیاه آپارتمانی پرطرفدار اما سمی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
قبل از خرید هر گیاه آپارتمانی باید اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید زیرا برخی از گیاهان خانگی سمی هستند و برای انسان و حیوانات خانگی مشکلاتی را ایجاد می کنند.
گیاهان در دکوراسیون

بهترین فضا برای گیاهان در دکوراسیون خانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر می خواهید از گیاهان در خانه آپارتمانی تان استفاده کنید اما نمیدانید آن ها را کجا بگذارید با ما همراه باشید تا بهترین فضاها در منزل را به شما معرفی کنیم.
ریشه زایی گیاه

با دارچین حال گیاهتو خوب کن + دستور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قلمه زنی و ریشه زایی گیاه یکی از روش های رشد گیاهان می باشد که با استفاده از دارچین می توانید خیلی هدفمندتر به رشد گیاهان مورد علاقه خود بپردازید.
گیاهان آویزی

نکاتی برای نگهداری گیاهان آویزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاهان آویزی، از رایج ترین گیاهان خانگی می باشند که قبل از خرید و نگهداری از آنها بهتر است با برخی نکات مهم و اساسی در مورد پرورش صحیح آنها آشنا شوید.
نخل ماداگاسکار

شرایط لازم برای نگهداری نخل ماداگاسکار در خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نخل ماداگاسکار با وجود این که این گیاه از خانواده کاکتوس ها نیست ولی نوعی کاکتوس نام گذاری شده است و فتوسنتز خود را از طریق ساقه هایش انجام می دهد.
گیاهان مناسب آشپزخانه

جای این گیاهان در آشپزخانه ی شماست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از گیاهان مناسب در آشپزخانه باعث می شود محیط آشپزخانه زیبا و پر نشاط شود و کار کردن در آشپزخانه را لذت بخش می کند.
آبیاری گیاهان آپارتمانی

روش صحیح آبیاری گیاهان آپارتمانی را یاد بگیرید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
یکی از اصلی ترین دلایل ضعف گیاهان آپارتمانی روش های غلط آبیاری است، نکات بسیار مهمی درباره آبیاری گیاهان آپارتمانی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید.
درمان سفیدک گیاهان

درمان سفیدک گیاهان با اسپری خانگی + دستور

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سفیدک های پنبه ای یا پودری روی گیاهان به دلیل میکروب های قارچی ایجاد می شوند که می توانید با چند ماده خانگی اسپری تهیه کنید و آن ها را از بین ببرید.
گیاه کالیسیا

اطلاعات لازم برای پرورش و نگهداری گیاه کالیسیا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاه کالیسیا را معمولا به عنوان گیاه خانگی استفاده می کنند و اصالت گیاه کالیسیا به نواحی جنوبی آمریکا و آرژانتین برمی گردد.
صفحه 1 از 2