گیاهان خانگی

گیاهان آپارتمانی

گیاهانی که تو خونه خراب نمیشن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاهان کمک زیادی به زیباتر کردن محیط میکنند، اگر شما در آپارتمان زندگی میکنید و میخواهید در خانه خود گیاه داشته باشید باید گیاهان مناسب آپارتمان انتخاب کنید.
گیاهان آپارتمانی مقاوم

گیاهان آپارتمانی که نگهداریشون خیلی راحته

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1401زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه به توجه و مراقبت احتیاج دارد که افراد تازه کار با بسیاری از شرایط نگهداری گیاهان آشنا نیستند پس بهترین انتخاب برای افراد مبتدی گیاهان آپارتمانی مقاوم است.
ریشه زایی گیاه

با دارچین حال گیاهتو خوب کن + دستور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قلمه زنی و ریشه زایی گیاه یکی از روش های رشد گیاهان می باشد که با استفاده از دارچین می توانید خیلی هدفمندتر به رشد گیاهان مورد علاقه خود بپردازید.
آبیاری گیاه

کدوم گیاها رو باید از پایین آبیاری کنیم؟

تاریخ انتشار : 31 تیر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
آبیاری گیاه اصلی ترین نکته در مراقبت از آن است. روش جدید آبیاری گیاه از پایین در سالم و شاداب ماند گیاه بسیار موثر است اما باید روش صحیح و نوع گیاه را بشناسید.
پژمرده نشدن گل طبیعی

اشتباهی که گل های طبیعی رو زودتر پژمرده میکنه

تاریخ انتشار : 25 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم از گلهای طبیعی نگهداری میکنید و میخواهید که پژمرده نشوند باید تکنیک هایی را برای پژمرده نشدن گلها انجام دهید تا همیشه گلهایی زیبا داشته باشید.
گل آپارتمانی رنگی

گیاهان برگ رنگی خوشگل برای خانه شما

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاهان آپارتمانی یکی از مهم ترین عناصر زیبایی در خانه هستند. مخصوصا اگر گیاهان آپارتمانی زیبایی که برگ های رنگی دارند را انتخاب کنید.
گیاه آپارتمانی

ادویه ای که حال گیاهان آپارتمانی رو خوب میکنه

تاریخ انتشار : 20 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
مراقبت از گیاهان کار ساده ای نیست و نیازمند داشتن مهارت است، اما نگران نباشید ادویه ای برای تقویت گیاهان وجود دارد که کار شمارا بسیار راحت تر کرده است.
گیاه بدون نور

گیاهان آپارتمانی که نیازی به نور آفتاب ندارن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر خانه و محیط کار شما کم نور است اما دوست دارید از انرژی گیاهان بهره ببرید، گیاهان بدون نور بهترین انتخاب هستند زیرا در محیط های کم نور به راحتی رشد میکنند.
آب دادن کاکتوس

اگر اشتباها به کاکتوس زیادی آب دادیم، چه کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاکتوس به عنوان گیاه مقاوم شناخته شده است اما برخی افراد با زیاد آب دادن باعث آسیب آن می شوند پس باید راه حلی برای نجات کاکتوسی که زیاد آب خورده پیدا کنید.
گیاهان آپارتمانی

گیاهان آپارتمانی که کمک میکنن راحت تر نفس بکشیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گیاهان آپارتمانی تاثیر زیادی در زیبایی خانه ما دارند اما یکی از بهترین و مفیدترین اثرات برخی از گیاهان آپارتمانی بر روی تنفس و ریه است.
گیاهان مناسب آشپزخانه

جای این گیاهان در آشپزخانه ی شماست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از گیاهان مناسب در آشپزخانه باعث می شود محیط آشپزخانه زیبا و پر نشاط شود و کار کردن در آشپزخانه را لذت بخش می کند.
کاکتوس در تابستان

آب و نور کاکتوس تو تابستون باید چقدر باشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاکتوس یکی از گیاهان پرطرفدار و بسیار مقاوم در برابر گرما است اما در فصل تابستان این گیاه به مراقبت های خاصی احتیاج دارد تا شادابی و زیبایی آن حفظ شود.
اسماج چیست

اسماج چیست و به چه درد میخورد ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای پاکسازی و بوی خوش فضا، به جای استفاده از عود های صنعتی میتوانید از عود های دست ساز استفاده کنید. آنها طبیعی هستند و مدت طولانی تری قابل استفاده اند.
نور کاکتوس

کاکتوس برای رشد بهتر، چقدر نور لازم داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نور یکی از مهم ترین آیتم ها برای رشد کاکتوس است و تاثیر بسزایی در زیبایی و سلامت آن دارد پس باید بدانید کاکتوس در شرایط مختلف به چه میزان نور احتیاج دارد.
گیاه خنک شدن خانه

خانه ای خنک با این چند گیاه آپارتمانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در فصل تابستان در دلیل هوای بسیار گرم افراد همیشه به دنبال راهکارهایی برای خنک شدن خانه هستند، یکی از بهترین روش ها استفاده از چندین گیاه مناسب خانگی است.
صفحه 1 از 3