گیاهان خانگی

گیاهان آپارتمانی

گیاهانی که تو خونه خراب نمیشن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاهان کمک زیادی به زیباتر کردن محیط میکنند، اگر شما در آپارتمان زندگی میکنید و میخواهید در خانه خود گیاه داشته باشید باید گیاهان مناسب آپارتمان انتخاب کنید.
گیاهان آویزی

نکاتی برای نگهداری گیاهان آویزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاهان آویزی، از رایج ترین گیاهان خانگی می باشند که قبل از خرید و نگهداری از آنها بهتر است با برخی نکات مهم و اساسی در مورد پرورش صحیح آنها آشنا شوید.
نکات گیاهان آپارتمانی

آنچه گیاه آپارتمانی تان دوست دارد بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دارندگان گیاهان آپارتمانی باید به برخی موارد به خوبی توجه کنند، همچنین برای احیای دوباره گیاه کافی است از نکات مهم درباره گیاهان آپارتمانی اطلاع داشته باشند.
گیاهان محل کار

گیاهان آپارتمانی مقاوم برای محل کار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گیاهان در محل کار تاثیر زیادی بر روحیه افراد میگذارند. گیاهانی که مقاومت بالایی داشته باشند همچنین مراقبت کمتری بخواهند انتخاب مناسبی برای محل کار هستند.
مراقبت از گیاهان در پاییز

مراقبت های واجب از گیاهان آپارتمانی در پاییز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با تغییر فصل و شروع فصل پاییز، سبک مراقبتی گیاهان آپارتمانی هم باید تغییر کند. برای نگهداری گیاهان آپارتمانی در فصل پاییز نکات خاصی را باید بدانید.
گیاهان خانگی

بهترین گیاه برای تصفیه هوای خانه و محل کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاهان خانگی هوای سمی و کثیف داخل منزل را جذب می کنند و باعث می شوند کیفیت هوایی که در منزل تنفس می کنیم افزایش پیدا کند.
گیاه آپارتمانی

مرگ گیاه آپارتمانی به دلیل این 4 اشتباهه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر در منزل یا محل کارتان از گیاهان آپارتمانی استفاده می کنید باید اشتباهاتی که منجربه مرگ گیاهان آپارتمانی می شوند را بدانید تا آسیبی به آنها وارد نشود.
گیاهان خوش شانس

گیاهانی که میگن خوش شانسی میاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعضی از افراد اعتقاد دارند که برخی از گیاهان باعث ایجاد خوش شانسی می شوند. برای جذب انرژی مثبت و خوش شانس شدن از این گیاهان زیبا در منزلتان استفاده کنید.
گل و گیاه مناسب بالکن

بهترین گل و گیاهها برای بالکن خونمون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گل و گیاه در زیبایی بالکن تاثیر زیادی دارند و نکته ی حائز اهمیت،استفاده از گل و گیاه مناسب بالکن و نکات مراقبتی آن ها است زیرا هرگلی مناسب بالکن نیست.
گل و گیاه آپارتمانی

بهترین گل و گیاه آپارتمانی برای اتاق نشیمن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از گل و گیاه آپارتمانی باعث زیباتر شدن خانه می شود و دیدن گل و گیاه روحیه و نشاط اعضای خانواده را بالا می برد و همچنین برای پاکسازی هوای آلوده خانه بسیار مناسب است.
گیاه عنکبوتی

کاشت و مراقبت از گیاه زیبای عنکبوتی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاه عنکبوتی از گیاهان آپارتمانی است که باعث زیبا تر شدن خانه میشود درصورتی که اطلاعات کافی از روش های نگهداری از این گیاه را داشته باشید.
نگهداری گیاه آپارتمانی

این مدل مراقبت، گیاه شما رو نابود میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما در منزل از گیاهان آپارتمانی نگهداری میکنید اما با اصول درست مراقبت از گیاه آشنا نیستید , این اشتباهات ممکن است به گیاهتان آسیب برساند.
گلهای آپارتمانی زینتی

راز اصلی مراقبت از گل و گیاهان آپارتمانی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
گلهای آپارتمانی زینتی زیبایی را به خانه شما می آورد به شرطی که رازهای مراقبت و نگهداری از این گیاهان را به خوبی بدانید و با نیاز های گل و گیاه های مختلف آشنا باشید.
گیاه آپارتمانی سمی

چند گیاه آپارتمانی پرطرفدار اما سمی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
قبل از خرید هر گیاه آپارتمانی باید اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید زیرا برخی از گیاهان خانگی سمی هستند و برای انسان و حیوانات خانگی مشکلاتی را ایجاد می کنند.
آبیاری گیاه آپارتمانی

به گیاهی که برگهاش قهوه ای شده چطور آب بدیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای مراقبت ازگیاه آپارتمانی که برگ هایش قهوه ای شدند باید نکاتی را رعایت کرد, یکی از مهم ترین آنها آبیاری گیاه است که نیازمند رعایت اصول خاصی است.
صفحه 1 از 4