زوال عقل

کاهش حافظه

کاهش حافظه شما 9 دلیل دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب افراد کاهش حافظه و از دست دادن حافظه کوتاه مدت را از بیماری های دوران میانسالی و سالمندی می دانند.اما دلایلی وجود دارد که کاهش حافظه و فراموشی را در سنین مختلف نشان می دهد.
علائم فراموشی

مشکلی در رانندگی که علامت زوال عقل است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در رانندگی گاها ممکن است با مسائلی روبرو شویم که باعث نگرانی ما نسبت به زوال عقل و آلزایمر شوند.با این وجود چه علائمی گویای زوال عقل در حین رانندگی هستند؟
درمان زوال عقل

نسخه زوال عقل را با توصیه های طب سنتی بپیچید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زوال عقل به علت افسردگی و کمبود ویتامین رخ می دهد و برای درمان زوال عقل از مدیتیشن و مریم گلی استفاده کنید و همچنین یادگیری مهارت جدید می تواند تاثیر گذار باشد.
زوال عقل

پیشگیری از زوال عقل با مصرف میوه و سبزیجات

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تحقیقات نشان می دهند که ملاحظات غذایی ممکن است به محافظت از بدن در برابر زوال عقل و حتی جلوگیری از بیماری های زایل کننده مغز کمک کنند.
زوال عقل

معجزه دانستن دو زبان در پیشگیری از زوال عقل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زوال عقل و یا دمانس بیماری شایع در افراد مسن است که عوامل مختلفی در پیدایش آن وجود دارد. از این بیماری که با از دست دادن حافظه همراه است را می توان با چند روش جلوگیری کرده و احتمال بروز آن را کاهش داد.
زوال عقل

رابطه سرگیجه و زوال عقل در سالمندان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به گفته محققان افراد سالمندی که بعد از به سرعت بلندشدن و ایستادن احساس سرگیجه شدید کرده و سرشان را می گیرند بسیار در معرض ابتلا به زوال عقل قرار دارند.
سن بیولوژیک

غذایی که موجب پیری و زوال عقل می شود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افزایش سن بیولوژیک رابطه ای نزدیک با بروز پیری و زوال عقل دارد پس با دقت در تغذیه تا حد امکان از بروز پیری زودرس و بالارفتن سن بیولوژیکی در خود جلوگیری کنید.