کم شنوایی

علائم کاهش شنوایی
کاهش شنوایی ارتباط مستقیم با زوال عقل دارد، بنابراین بیماری بسیار خطرناکی است شما میتوانید با شناختن نشانه ها از بروز این بیماری جلوگیری کنید.
تنبلی گوش

و اما تنبلی گوش یا بد شنوایی در کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تنبلی گوش یا کم شنوایی کودکان می تواند در توانایی های دیگر کودک تاثیر گذار باشد پس با تشخیص و درمان سریع از ایجاد مشکلات دیگر پیشگیری کنید.
سلامت شنوایی

5 نباید بزرگ برای حفظ سلامت شنوایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سلامت شنوایی مهمترین عامل برای داشتن فن بیان قوی است. عوامل مختلفی وجود دارد که به سلامت گوش ها آسیب می رساند. رعایت برخی باید و نباید ها موجب حفظ سلامت شنوایی خواهد شد.
مشکلات شنوایی

چه عواملی موجب بروز مشکلات شنوایی میشود؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مشکلات شنوایی با افزایش سن بیشتر می شوند و یا بطور مادرزادی وجود دارند و همچنین مشاغل پر سر و صدا نیز باعث فقدان شنوایی می شوند.
سندرم رامسی هانت

رامسی هانت ؛ سندرمی که به صورت حمله میکند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سندرم رامسی هانت، یک نوع سندرم است که تنها به صورت و گوش ها حمله می کند و بیشتر در بزرگسالان رایج است که با برخی داروها قابل درمان می باشد.
بیماری آلزایمر

آلزایمر در این افراد 5 برابر بیشتر است!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آلزایمر بیماری خاموشی است که ابتلا به آن روز به روز درحال افزایش است و بسیاری در سرتا سر جهان با بیماری آلزایمر درگیر هستند.
سمعک شارژی

سمعک های شارژی؛ پیشرفته و مقرون به صرفه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمامی سمعک ها با هر شکل، اندازه و سطح تکنولوژی، دارای باطری هستند. باطری منبع تغذیه سمعک بوده و وجود آن برای کار کردن سمعک ضروری است. امروزه سمعک ها از یکی از دو نوع باطری یکبارمصرف یا شارژی استفاده می کنند.
مشکل شنوایی

چگونه بهتر بشنویم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سمعک راهی موثر برای شنوایی افراد کم شنوا است. برای کسب اطلاعات مفید در این مقاله با ما همراه باشید
کم شنوایی

معیارهای خرید یک سمعک مناسب از دیدگاه سمعک ساعی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گر برای اولین بار قصد خرید سمعک دارید، احتمالا این سوال ها به ذهن شما می رسد، بهترین سمعک کدام است؟در این مقاله قصد داریم تا به اولین سوال ها پاسخ دهیم.
بدشنوایی دانش آموزان

بدشنوایی چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بدشنوایی به عنوان یکی از دلایل افت تحصیلی در دانش آموزان شناخته شده است. در این مقاله به شرح بدشنوایی و علایم آن می پردازیم.
سمعک

انواع سمعک از نظر شکل ظاهری و محل قرارگیری آن روی گوش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی افرادی که برای شنوایی بهتر از سمعک استفاده می کنند یا آنهایی که باید برای نزدیکان خود سمعک بگیرند، سردرگم می شوند که کدام مدل مناسب آنهاست.
ورزش و شنوایی

اصول صحیح انجام ورزش برای تقویت شنوایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش فواید بسیاری برای بدن انسان به همراه دارد و همچنین ورزش کردن برای تقویت شنوایی بسیار مفید است، البته باید اصول صحیح انجام ورزش برای تقویت شنوایی را رعایت کرد.
درمان کم شنوایی

درمان کم شنوایی با استفاده از شقایق دریایی !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طبق تحقیقات انجام شده شقایق دریایی حاوی نوعی پروتئین است که از آن می توان برای ترمیم سلول های شنوایی و درمان کم شنوایی پستانداران استفاده کرد.
کم شنوایی

ارزان ترین و شاید تنها راه درمان کم شنوایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درمان کم شنوایی به هزینه سرسام آوری نیاز دارد؛ اما استفاده از سمعک میتواند راهکاری مناسب برای برطرف کردن کم شنوایی با هزینه مناسب باشد.
کاهش شنوایی

کاهش شنوایی با سشوار کشیدن و فشار خون بالا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاهش شنوایی تاثیر مستقیم بر کیفیت زندگی افراد می گذارد. توانایی شما در ارتباط با دیگران را محدود میسازد، موجب ایجاد سوء تفاهم و گوشه گیری در شما میشود و مانع شنیدن اصواتی میشود که به زندگی شما معنا و لذت می دهند.
صفحه 1 از 2