مایکروفر

جای مایکروفر
مایکروفر جزء وسایلی از آشپزخانه است که باید در جای مناسب قرار گیرد درغیر این صورت خیلی سریع آسیب میبیند پس باید جاهایی نامناسب برای مایکروفر را بشناسید.
تمیز کردن مایکروفر

مایکروفرتان را مثل روز اول تمیز کنید + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروز اغلب افراد سعی دارند که از مایکروفر استفاده کنند اما در نهایت برای تمیز کردن آن با مشکل مواجه هستند، در ادامه از بهترین روش ها برای تمیز کردن مایکروفر مطلع خواهید شد.
ظروف پلاستیکی برای فر

ظروف پلاستیکی ممنوع و آزاد برای مایکروفر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بهتر است ظروف پلاستیکی خطرناک را به خوبی بشناسید و از برخی نکات مهم درباره استفاده از ظروف پلاستیکی در مایکروفر به خوبی مطلع باشید.
داخل مایکروفر

آنچه هرگز نباید داخل مایکروفر بگذارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تا چه حد از خط قرمزهای استفاده از مایکروفر مطلع هستید ؟ آیا هر ماده غذایی و ظرفی را داخل این وسیله مدرن آشپزی قرار می دهید یا به موارد هشدار دهنده توجه دارید؟
مایکروفر

روش جالب تشخیص ظروف قابل استفاده مایکروفر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه در آشپزخانه های استفاده بسیاری از مایکروفر می شود به همین دلیل حتما باید از ظروف مناسب در مایکروفر استفاده کنید، در غیر این صورت موجب بیماری می شود.
از بین بردن بوی بد مایکروفر

راه حل آسان برای از بین بردن بوی بد مایکروفر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مایکروفر بوی بد سوختگی و گوشت را به خود جذب می کند, برای پاکیزگی و از بین بردن این بو از مواد طبیعی استفاده کنید که مواد شیمیایی وارد غذاهایتان نشود.
جای فر و مایکروفر در آشپزخانه

بهترین جای برای فر و مایکروفر در آشپزخانه شما

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جای فر و مایکروفر در آشپزخانه یکی از نکات مهم در دکوراسیون آشپز خانه است که تغییر جای مناسب آن ها با عث راحتی شما و زیبایی آشپز خانه می شود.
مایکروفر

مایکروفر را از آشپزخانه هایتان حذف کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مایکروفریکی از وسایل به ظاهر ضروری در آشپزخانه های ماست که طبق تحقیقاتی که انجام شده عامل ابتلا به انواع بیماری ها ی مرگبار است .
مواد غذایی

کدام مواد غذایی را نباید در مایکروفر گرم کرد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعضی از مواد غذایی را اصلا نباید در ماکروفر گرم کرد زیرابا این کار به سلامتی خود آسیب وارد میکنید. بهتر است این مواد غذایی را بشناسید مانند پیتزا و پاستا و مرغ سوخاری.
مایکروفر

آیا خوردن غذای مایکروفری بد است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا خوردن غذای مایکروفری بد است ؟در واقع، در مقایسه با دیگر روش های پخت، مایکروفر می تواند ارزش غذایی برخی غذاها را افزایش دهد، چون زمان پختش کم است.