مراقبت از پوست

مراقبت از پوست
مراقبت از پوست بسته به موقعیت و شرایط فرد می تواند متفاوت باشد ، خانمی که همیشه در معرض هوای آلوده و بیرون از خانه است به طبع نیاز دارد نکات مهمی برای حفظ جوانی و شادابی پوست خود بداند.
لوازم آرایشی گیاهی

لوازم آرایشی گیاهی ؛ با خیال راحت آرایش کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از لوازم آرایش شیمیایی برای پوست مضر است بنابراین باید برای سلامت پوست از لوازم آرایشی گیاهی یا از گیاهانی که می توانند جایگزین لوازم آرایش باشند استفاده کنید.
مراقبت از پوست

برنامه مراقبت از پوست در ماه رمضان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مراقبت از پوست در هر ماهی مهم است و نکات مختص به خود را درارد یکی از مهم ترین ماه ها که بیشتر باید از پوست مراقبت کرد ماه رمضان است.
اس پی اف کرم

راهنمای کامل انتخاب اس پی اف کرم ضد آفتاب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این مقاله به شما کمک خواهد کرد. کافی است بازه سنی تان را مشخص کنید و سراغ توضیحات ما برای آن بروید.
اشتباهات مراقبت از پوست

اشتباهات بد خانم ها در مراقبت از پوست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از خانم ها در مراقبت از پوست دچار اشتباهات رایجی میشوند که میتواند حسابی به پوست شان آسیب برساند. این اشتباهات را بدانید و از انجام آنها پرهیز کنید.
مشکلات پوست و موی

مشکلات رایج پوست و موی نوجوانان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
نوجوانی دوره بلوغ و تغییرات هورمونی است که باعث ایجاد مشکلات ظاهری و تخریب روحیه نوجوانان می شود که با دانستن راه های درمان می توان ازاین اتفاق جلوگیری کرد.
محافظت از پوست

نکات مراقبت از پوست مخصوص خانم ها و آقایون شاغل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روش های مختلفی برای محافظت از پوست وجود دارد مانند استفاده از دستکش شست و شوی دستان با صابون مناسب... می تواند به شما کمک کند تا پوستی سالم داشته باشید.
مراقبت پوست نوزاد

برنامه کامل مراقبت از پوست نوزاد در زمستان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پوست نوزاد در فصل سرما بیشتر از هر زمانی در معرض خشکی و حساسیت قرار می گیرد، در ادامه از برنامه کامل مراقبت از پوست نوزاد در سرمای زمستان مطلع خواهید شد.
مراقبت پوست در بارداری

باید های پوستی ویژه خانم های باردار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری به دلیل تغییرات هورمون ها، تغییرات زیادی در پوست بدن ایجاد می شود بنابراین باید بدانید چه محصولات مراقبتی برای پوستتان در این دوران استفاده کنید.
برنامه مراقبت از پوست

برای جذاب شدن به این برنامه مراقبت از پوست نیاز دارید

زمان مطالعه : 12 دقیقه
برای داشتن پوست زیبا و سالم باید یک برنامه کامل مراقبت از پوست داشته باشید و از روش های خانگی و طبیعی برای زیبایی پوستتان استفاده کنید.
مراقبت پوست در زمستان

راز مراقبت از هر نوع پوست در زمستان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید سرمای زمستان برای شما خوشایند باشد اما قطعا پوست شما در صورت عدم مراقبت کافی دچار آسیب می شود. حفظ رطوبت و جلوگیری از خشکی پوست در زمستان بسیار مهم است.
آلودگی هوا و پوست

آسیب جدی که آلودگی هوا به پوست میزنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آلودگی هوا تاثیر زیادی روی شادابی و سلامت پوست صورت و بدن دارد و برای داشتن پوستی سالم باید راه حل جلوگیری از آسیب های پوستی ناشی از آلودگی هوا را بدانید.
مراقبت زخم جراحی

شیوه ی صحیح مراقبت از بخیه و زخم جراحی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه زخم حاصل از جراحی زود بهبود پیدا کند باید اصول مراقبت از زخم جراحی را بدانید و روش های شستن و تمیز کردن انواع زخم جراحی از بخیه گرفته تا چسب جراحی را بدانید.
مراقبت از پوست خشک

یک برنامه کامل برای مراقبت از پوست خشک + تغذیه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی افراد معمولا در فصل زمستان از خشک شدن پوستشان رنج می برد و باید در این شرایط توصیه ها و مراقبت های لازم را انجام دهند تا پوستی شاد و با طراوت داشته باشند.
مراقبت از پوست

روش مراقبت از پوست هنگام باغبانانی و کشاورزی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مراقبت از پوست در هنگام باغبانی و کشاورزی مسئله ای است کشاورزان و باغبانان به آن اهمیت نمی دهند در صورتی که این که موضوع مهم است.
صفحه 1 از 3