مراقبت از پوست

خرید سرم پوست

فوت و فن خرید بهترین سرم پوست موجود در بازار

تاریخ انتشار : 25 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرم پوست یکی از مهم ترین و بهترین محصولاتی است که باید در روتین مراقبتی پوست داشته باشید اما قبل از خرید این محصول باید به نکات مهمی توجه کنید.
پوست کف سر

مراقبتی که پوست کف سر همه مون نیاز داره

تاریخ انتشار : 17 تیر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
مراقبت از پوست کف سر برای رشد موهای سالم از ریشه از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین باید روتین و نکات کلیدی مراقبت از پوست سر را بدانید و رعایت کنید.
مراقبت زخم جراحی

شیوه ی صحیح مراقبت از بخیه و زخم جراحی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه زخم حاصل از جراحی زود بهبود پیدا کند باید اصول مراقبت از زخم جراحی را بدانید و روش های شستن و تمیز کردن انواع زخم جراحی از بخیه گرفته تا چسب جراحی را بدانید.
لوازم آرایشی گیاهی

لوازم آرایشی گیاهی ؛ با خیال راحت آرایش کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از لوازم آرایش شیمیایی برای پوست مضر است بنابراین باید برای سلامت پوست از لوازم آرایشی گیاهی یا از گیاهانی که می توانند جایگزین لوازم آرایش باشند استفاده کنید.
جوانسازی پوست صورت

دکمه ی ریست پوستتان را فشار دهید !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد جامعه و به ویژه بانوان، دارای یک دغدغه مشترک هستند و آن هم جلوگیری از پیری پوست صورت است که به این منظور باید برخی نکات را در مراحل روتین زندگی خود قرار دهید.
باد کولر پوست

راه جلوگیری از پیر شدن پوست با باد کولر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
باد کولر اثرات مخربی برای پوست به همراه دارد اما به کمک راهکارهایی برای جلوگیری از آسیب به پوست میتوانید با خیال راحت از خنکی باد کولر در تابستان لذت ببرید.
پوست سلنا گومز

سلنا گومز برای زیبایی پوستش چیکار میکنه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلنا گومز یکی از سلبریتی های مشهوری است که علاوه بر زیبایی اش پوست خوبی هم دارد. این سلبریتی زیبا برای مراقبت از پوستش روتین پوستی خاصی دارد.
پوست باغبانی

راز مراقبت از پوست حین باغبانی و کار با گل و گیاه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
باغبانی یک سرگرمی آرامش بخش است اما درصورت رعایت نکردن نکات مراقبتی به پوست شما آسیب میزند بنابراین قبل از انجام آن حتما روش های محافظت از پوست را انجام دهید.
آفتاب گرفتن

اینطوری آفتاب بگیر تا پوستت آسیب نبینه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با شروع فصل تابستان افرادی که به آفتاب گرفتن علاقه دارند میتوانند با کمک از روش های صحیح از پوستشان هنگام آفتاب گرفتن محافظت کنند.
علائم خال سرطان

خال این رنگی، علامت خطره!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ما روی پوستمان خال هایی داریم که توجهی به آن ها نمیکنیم در صورتیکه برخی خال ها نشان دهنده سرطان هستند بنابراین باید با علائم خال های سرطانی آشنا شویم.
پوست در سفر

محصول پوستی که نباید با خود به سفر ببریم

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مراقبت از پوست در همه ی شرایط ضروری است اما وجود برخی محصولات پوستی در مسافرت تاثیر عکس داشته و بهتر است در سفر از آن ها استفاده نکنید.
ابزار زیبایی پوست

هشدار درباره ابزار زیبایی که این روزها خیلی مد شده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها ابزارهای زیبایی جدید برای پوست وارد بازار میشوند اما قبل از انتخاب این وسایل باید به صورت تخصصی از باید و نبایدهای استفاده از آنها اطلاع پیدا کنید.
مشکلات پوست و موی

مشکلات رایج پوست و موی نوجوانان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
نوجوانی دوره بلوغ و تغییرات هورمونی است که باعث ایجاد مشکلات ظاهری و تخریب روحیه نوجوانان می شود که با دانستن راه های درمان می توان ازاین اتفاق جلوگیری کرد.
محافظت از پوست

نکات مراقبت از پوست مخصوص خانم ها و آقایون شاغل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روش های مختلفی برای محافظت از پوست وجود دارد مانند استفاده از دستکش شست و شوی دستان با صابون مناسب... می تواند به شما کمک کند تا پوستی سالم داشته باشید.
برنامه مراقبت از پوست

برای جذاب شدن به این برنامه مراقبت از پوست نیاز دارید

زمان مطالعه : 12 دقیقه
برای داشتن پوست زیبا و سالم باید یک برنامه کامل مراقبت از پوست داشته باشید و از روش های خانگی و طبیعی برای زیبایی پوستتان استفاده کنید.
صفحه 1 از 5