پاکسازی پوست

زیبایی پوست
زنان ترک به دستور العمل های طبیعی برای زیبایی پوست و مو شناخته شده اند و این دستورالعمل های طبیعی برای بسیاری از بانوان دنیا بحث بر انگیز و مورد توجه است.
آیو بازیگر کره ای

راز پوست صاف آیو؛ بازیگر معروف کره ای

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه همه افراد دنبال پیدا کردن فرمول زیبایی و شفافیت پوست هستند، برای داشتن پوست زیبا و شفاف باید روتین پوستی مناسبی را رعایت کنید.
ماسک منافذ پوست

با ماسک آگار منافذ پوست را کامل پاکسازی کنید + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پاکسازی و لایه برداری یکی از روش های داشتن پوست صورت جوان و شاداب است ، با ترکیب 3 ماده طبیعی و دردسترس ماسک منافذ پوست آماده کرده و از پیری چهره جلوگیری کنید.
احیای پوست صورت

فرمول احیای پوست صورت بعد یک روز پراسترس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محافظت از پوست بسیار حائز اهمیت است بنابراین بعد از روزی پراسترس که پوست به احیا احتیاج دارد راهکار های طبیعی و راحت به شما کمک میکنند تا آن را ترمیم کنید.
محصولات پوستی

محصولات پوستی شما هم اثر نمیکنن؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه آدم ها بدنبال داشتن پوست خوب از محصولات پوستی استفاده می کنند، اما آیا محصولات مناسبی انتخاب می کنند؟ و یا زمان استفاده از آنهارا می دانند.
مراقبت از پوست در سفر

توصیه های پوستی برای شما که زیاد سفر میرید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر میخواهید پوست سالم و بدون مشکل داشته باشید، باید یک روتین مراقبتی برای پوست خود در نظر بگیرید؛ و آن را تحت هر شرایطی انجام دهیدوبه آن پایبند باشید.
بخور پوست صورت

پوستی جوان و شاداب با نوعی بخور گیاهی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بخور صورت حتی با آب، راه حل موثری برای شفافیت و شادابی پوست است بخار آب باعث باز شدن منافذ پوستی، بهبود جریان خون پوست، طراوت و شادابی پوست می شود.
شکلات تراپی

دلیل محبوبیت شکلات تراپی بین خانم ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم هایی که به زیبایی و جوانسازی پوست خود اهمیت میدهند حتما اسم روش شکلات تراپی را شنیده اند و میدانند که چه فوایدی دارد.
ماسک برای پوست های مرده

ماسکی برای پاکسازی تمام پوستهای مرده

زمان مطالعه : 10 دقیقه
داشتن یک پوست صاف ضروری است. با تهیه چندین ماسک راحت خانگی این لایه های مرده ی پوست را از بین ببرید و داشتن پوستی شفاف را تجربه کنید.
میوه برای پوست

میوه هایی که روی پوست معجزه می کنند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
میوه ها می تواند تاثیر مستقیم در ظاهر و سلامت پوست شما داشته باشد ؛ چندین میوه وجود دارد که استفاده از آن ها برای زیبایی پوست معجزه می کند.
جوان ماندن صورت

برای اینکه همیشه جوان بنظر برسید ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جوان ماندن آرزوی دیرینه همه انسان هاست؛ اگر میخواهید همیشه پوستی جوان، زیبا و شفاف داشته باشید باید مواردی را در روتین روزانه پوست خود قرار دهید.
خواص برگ بو برای پوست

روش استفاده از برگ بو برای پوست و مو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از برگ بو برای زیبایی پوست و پرپشتی موها فواید بسیار عالی به همراه دارد، البته که نحوه استفاده از برگ بو برای رسیدن به این مهم بسیار حائز اهمیت است.
پاکسازی پوست صورت

پاکسازی پوست صورت با این روش حرف نداره!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
چگونه می توان با روش های طبیعی پاکسازی پوست صورت را انجام داد؟ در ادامه با بهترین روش های خانگی و طبیعی برای پاکسازی صورت آشنا خواهید شد.
تونر خانگی

بهترین تونر خانگی برای هر جنس و نوع پوستی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
یکی از بهترین و مهم ترین محصولات مراقبت از پوست تونرها می باشند که می توانید با مواد طبیعی با توجه به نوع پوست خود تونر خانگی درست کنید.
فیس براش

اول بخوانید، بعد فیس براش استفاده کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فیس براش یا براش صورت از بهترین ابزارهای خانگی فیشیال می باشند. شما با داشتن این فیس براش ها می توانید پوست خود را به راحتی در خانه پاکسازی کنید.
صفحه 1 از 2