پارچه

شستشوی ترمه

طرز صحیح شستشو و نگهداری ترمه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترمه از ابریشم طبیعی تهیه می شود و مورد توجه خانم های ایرانی قرار دارد که نگهداری از این گنجینه نفیس نیازمند رعایت نکات خاصی می باشد.
از بین بردن لکه

راه حل از بین بردن انواع لکه از روی پارچه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
از بین بردن انواع لکه های ایجاد شده بر روی سطوح مختلف کار سختی نیست فقط کافیست نکات و روش های مربوط به پاک کردن هر لکه را یاد بگیرید و رعایت کنید.
کاربرد پارچه توری

کاربرد جالب تکه پارچه های توری در خانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پارچه های توری علاوه بر استفاده در لباس های مجلسی و پرده کاربردهای جالب و متفاوت دیگری هم دارند که شاید بسیاری از خانم های خانه دار نمی دانند.
اتو کردن لباس

روش اتو کردن انواع جنس لباس و پارچه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش اتو کردن لباس ها و پارچه های مختلف بسیار مهم و حائز اهمیت است، همچنین اتو کردن انواع پارچه های مختلف لباس ها باید به شیوه خاص خود انجام شود.
پارچه پالتو

پالتو با کدوم پارچه شیک تر میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با پوشیدن پالتو باید هم از زیبایی آن لذت ببرید و هم از گرمای آن، انتخاب بهترین پارچه برای پالتو علاوه بر شیک بودن شما را گرم نگه میدارد.
شست و شوی پارچه

جنس لباست رو بگو روش شستنش رو بگم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر فکر میکنید که استفاده از پارچه های مختلف برای لباس کارسختی است اشتباه میکنید، شما میتوانید با رعایت چند نکته از تمامی پارچه ها به راحتی استفاده کنید.
پارچه ارگانزا

آشنایی با پارچه ارگانزا و شناخت نوع خوبش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پارچه ارگانزا پارچه ای بسیار زیبا، نازک و براق است که علاه بر دوخت لباس می توانید از آن برای دکوراسیون منزل مانند پرده استفاده کنید.
انواع پارچه

اسم این پارچه چهارخونه ها رو بلدی؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پارچه های چهارخانه یکی از جذاب ترین انواع پارچه است که طرفداران زیادی دارد و انتخاب خوبی برای فصل پاییز هستند، پترن چهارخانه در انواع طرح ها وجود دارد.
پارچه تارتان

آشنایی با پارچه پرطرفدار تارتان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تارتان پارچه هایی با الگوی نوارهای افقی و عمودی هستند که جزو محبوب ترین پارچه های دنیا می باشند. 6 آوریل روز جهانی تارتان در اسکاتلند نامگذاری شده است.
پارچه کرپ

انواع پارچه کرپ ؛ پرطرفدارهای بازار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پارچه کرپ یکی از کابردی ترین نوع پارچه ها می باشد،این پارچه دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آن ها ظاهر و کاربرد منحصر به فرد خودشان را دارند.
انواع پارچه

پارچه شناسی با معرفی 27 نوع پارچه مختلف

زمان مطالعه : 9 دقیقه
امروزه پارچه ها با توجه به پیشرفت تکنولوژی دارای انواع بسیاری هستند که شناخت انواع مختلف پارچه می تواند هنگام انتخاب و خرید پارچه به شما کمک بسیاری کند.
پارچه لینن

پارچه لینن را بهتر و بیشتر بشناسید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از پارچه لینن به زمان های دور برمی گردد که مردم بین النهرین برای اولین بار از آن برای کفن و مومیایی کردن مرده ها استفاده می کردند.
پارچه ژاکارد

معرفی ژاکارد ، پارچه ای که این روزها خیلی مد شده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پارچه ژاکارد پارچه ای آهاردار است که دارای طرح های مختلفی است. نوع این پارچه خشک است و در مقایسه با پارچه های دیگر مقاومت بیشتری دارد.
لکه پارچه ساتن

نحوه پاک کردن لکه پارچه ساتن و روش شست و شوی آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای پاک کردن و نابودی لکه ها بر روی پارچه های ساتن روش های مختلفی وجود دارد که در این بخش از سبک زندگی نمناک بهترین روش ها ، روش صحیح شستشو و نحوه اتوکشی پارچه های ساتن را ارائه کرده ایم.
چهل تکه دوزی

چهل تکه دوزی با پارچه های اضافی + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چهل تکه دوزی هنری بسیار زیبا و کاربردی است که در سراسر دنیا رواج دارد, امروزه با پیشرفت در طرح ها و سبک دوخت طرفداران بیشتری پیدا کرده است.
صفحه 1 از 2