مشاوره ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج
مشاوره قبل از ازدواج از اهمیت بالایی برخوردار است و باید مسائل و سوالات مهمی در این مشاوره پرسیده شوند چرا که می‌توانند از بروز مشکلات در آینده پیشگیری کند.
رفتن به مشاوره

همسرت نمیاد مشاوره؟ راه حلش ساده است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشاوره به بهبود روابط کمک شایانی میکند اما اگر همسر شما برای مراجعه به روانشناس مقاومت میکند بدون دعوا و بحث با روش درست او را برای رفتن به مشاوره راضی کنید.
زندگی مشترک

مواد لازم برای داشتن یه زندگی مشترک رویایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی ما رویای داشتن زندگی مشترک شاد و موفق را در سر داریم اما راه رسیدن به آن را نمیدانیم درحالیکه برای داشتن زندگی مشترک رویایی باید نکات مهمی را رعایت کرد.
مشاوره قبل ازدواج

مشاوره قبل ازدواج واقعا به درد می خوره ؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
شاید بسیاری از افراد مشاوره قبل ازدواج را ضروری ندانند ولی تجربه ثابت کرده که مشاوره قبل از ازدواج برای ساخت یک زندگی موفق بسیار لازم است.
مشاوره ژنتیک

مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج فامیلی چقدر مهم است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مشاوره ژنتیک یک خدمات درمانی است که احتمال بروز به بیماری های ژنتیک را در افراد بررسی می کند مانند آزمایش ژنتیک قبل از ازدواج.
روانشناس یا روانپزشک

برای مشکلم پیش روانشناس برم، روانپزشک یا مشاور؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای درمان مشکلات روحی و روانی، می توان به روانشناس، روانپزشک، مشاور و روانکاو مراجعه کرد. اما کدام یک می توانند ما را بهتر و سریعتر درمان کنند؟
مشاوره ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج را پشت گوش نیندازید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای ازدواج، مهم ترین مسئله شناخت دو طرف از یکدیگر است. اما اصولاً این امر بدون وجود شخصی متخصص و ارزیابی دقیق او دشوار است.
ازدواج

یک ازدواج موفق خواهید داشت اگر...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نظر فرهنگی و در طول تاریخ همیشه زن و مرد ایده آل در ذهن مردم،حالتی تصور می شده که در آن مرد،بزرگ تر از زن باشد.امروزه با تغییر ارزش ها، ازدواج هایی با شرایط معکوس سنتی، یعنی بزرگ تر بودن دختر از پسر را شاهد هستیم.
مشاوره ازدواج

انجام تست و مشاوره قبل از ازدواج

زمان مطالعه : 7 دقیقه
یکی از شروط ازدواج تان انجام تست و مشاوره قبل از ازدواج باشد، زیرا این یکی از راهکاری مناسبی است برای آگاهی دادن به آنهایی که قصد ازدواج دارند.