مشاوره ازدواج

رفتن به مشاوره
رفتن به مشاوره برای بسیاری از زوج ها لازم است؛ زوج های که متاسفانه اکثر آنها متوجه این نیاز نیستند ولی علائم عنوان شده در این مطلب را دارند.
روانشناس یا روانپزشک

برای مشکلم پیش روانشناس برم، روانپزشک یا مشاور؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای درمان مشکلات روحی و روانی، می توان به روانشناس، روانپزشک، مشاور و روانکاو مراجعه کرد. اما کدام یک می توانند ما را بهتر و سریعتر درمان کنند؟
مشاوره قبل از ازدواج

مواردی که باید در مشاوره قبل ازدواج مطرح شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مشاوره قبل از ازدواج از اهمیت بالایی برخوردار است و باید مسائل و سوالات مهمی در این مشاوره پرسیده شوند چرا که می‌توانند از بروز مشکلات در آینده پیشگیری کند.
رفتن به مشاوره

همسرت نمیاد مشاوره؟ راه حلش ساده است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشاوره به بهبود روابط کمک شایانی میکند اما اگر همسر شما برای مراجعه به روانشناس مقاومت میکند بدون دعوا و بحث با روش درست او را برای رفتن به مشاوره راضی کنید.
مشاوره قبل ازدواج

مشاوره قبل ازدواج واقعا به درد می خوره ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
شاید بسیاری از افراد مشاوره قبل ازدواج را ضروری ندانند ولی تجربه ثابت کرده که مشاوره قبل از ازدواج برای ساخت یک زندگی موفق بسیار لازم است.
مشاوره ژنتیک

مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج فامیلی چقدر مهم است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مشاوره ژنتیک یک خدمات درمانی است که احتمال بروز به بیماری های ژنتیک را در افراد بررسی می کند مانند آزمایش ژنتیک قبل از ازدواج.
مشاوره ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج را پشت گوش نیندازید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای ازدواج، مهم ترین مسئله شناخت دو طرف از یکدیگر است. اما اصولاً این امر بدون وجود شخصی متخصص و ارزیابی دقیق او دشوار است.
ازدواج

یک ازدواج موفق خواهید داشت اگر...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نظر فرهنگی و در طول تاریخ همیشه زن و مرد ایده آل در ذهن مردم،حالتی تصور می شده که در آن مرد،بزرگ تر از زن باشد.امروزه با تغییر ارزش ها، ازدواج هایی با شرایط معکوس سنتی، یعنی بزرگ تر بودن دختر از پسر را شاهد هستیم.