حساسیت

حساسیت به ریمل
ریمل از لوازم آرایشی پرمصرف خانم هاست اما برخی از آن ها به مواد موجود در ریمل حساسیت دارند و چشم یا اطراف چشم این افراد دچار واکنش های آلرژیک می شوند.
 حساسیت به خورشید

دلیل خارش و دانه زدن پوست دست در آفتاب

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که به دلیل ماندن زیر نور خورشید صورت و دست های شما شروع به خارش کند و کهیر های پوستی بزنید. آیا می دانید دلیلش چیست ؟
علائم حساسیت دارویی

نشانه های حساسیت دارویی را بشناسید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر یک ساعت بعد از مصرف دارویی دچار علائمی خاص می شوید، پس به آن دارو آلرژی دارید. با شناخت علائم حساسیت دارویی به موقع اقدامات لازم را انجام دهید .
چیزهای حساسیت زا

باورتان می شود این چیزها حساسیت زا باشند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از عوامل محیطی باعث حساسیت و آلرژی می شوند که به این عوامل آلرژن می گویند و به دلیل پاسخ غیرطبیعی سیستم ایمنی بدن به وجود می آیند.
غذاهای حساسیت زا

لیست غذاهایی که حساسیت زا هستند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آلرژی غذایی، یک واکنش غیر طبیعی بدن به یک ماده غذایی خاص است که با شناخت این مواد غذایی می توان به راحتی از آن ها اجتناب کرد و از عوارض جدی آن پیشگیری کنید..
لکه قرمز روی پا

لکه های قرمز روی پا، خطرناکن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر روی پاهایتان لکه های قرمز دارید و این موضوع برای شما نگران کننده است، باید بدانید این بیماری دلایل زیادی دارد که برای درمان بهتر است آنها را بشناسید.
آلرژی چشم

جلوی حساسیت و قرمزی چشم ها را بگیرید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ورم بهاره چشم یک بیماری فصلی است که با توجه به قرار گرفتن در شرایط خاص و تبدیل شدن به کاندیدای مستعد بیماری با علائم ورم ، خارش و قرمزی چشم بروز میکند.
عدم تحمل لاکتوز

برای آنهایی که نمیتوانند لاکتوز هضم کنند

زمان مطالعه : 11 دقیقه
عدم تحمل لاکتوز به معنای ناتوانی بدن در هضم و جذب لاکتوز است و نتیجه ی این مشکل بروز علائم گوارشی در اثر مصرف شیر و فرآورده های آن است.
آلرژی

آلرژی یا همون حساسیت چیه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به زبان ساده آلرژی یا همان حساسیت واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به مواد حساسیت زا پیرامون افراد می باشد که این واکنش و علائم آلرژی در هر فردی متفاوت می باشد.
حساسیت به پنیر

اگه این نشانه ها رو داری، دیگه پنیر نخور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پنیر یکی از لبنیات مقوی اما مشکل ساز برای برخی افراد است و اگر شما هم این نشان ها را دارید هرچه زودتر پنیر را از تغذیه خود حذف کنید.
غذا

نشانه هایی که می گویند حساسیت غذایی دارید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
حساسیت به مواد غذایی چه کم چه زیاد برای بیشتر مردم نامی آشنا است. ولی علائم هر کدام می تواند متفاوت باشد در برخی موارد شدید و در برخی موارد خفیف می باشد.
حساسیت به زنجبیل

علائمی که میگه به زنجبیل آلرژی دارید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حساسیت به زنجبیل در برخی افراد وجود دارد و معمولا باعث حساسیت پوستی می شود و از دیگر علائم حساسیت به زنجبیل، سرفه و تورم گلو می توان نام برد.
حساسیت غذایی در کودکان

این حالات یعنی کودک شما حساسیت غذایی دارد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حساسیت غذایی کودک که برای مادران بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، بنابراین مادران باید از 7 نشانه مهم حساسیت غذایی کودک آگاهی کامل داشته باشند.
حساسیت به حیوانات خانگی

علائم حساسیت به انواع حیوانات خانگی چیست؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آلرژی و حساسیت به حیوانات خانگی از شوره پوست آن ها ایجاد می شود و علائمی مانند عطسه و آبریزش بینی دارد که با داروهای آلرژی باید درمان شوند.
خارش و حساسیت پوستی

علل و درمان های خانگی خارش و حساسیت پوستی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خارش و حساسیت پوستی مشکلی است که برای اغلب افراد پیش می آید و افراد از راه های درمان خارش و حساسیت پوست و علائم آن آگاهی ندارند.
صفحه 1 از 2