رگ های خونی

طول رگ های انسان

عدد عجیب طول رگهای بدن انسان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طول تمام رگهای بدن انسان، عدد بزرگی را می سازد که شما را حیرت زده خواهد کرد. رگهای بدن ما به قدری طول و درازا دارد که میتواند چندبار دور کره زمین بچرخد.
بیماری برگر

برگر ؛ بیماری که دست و پای سیگاری ها را میگیرد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماری برگر بیماری است که موجب مسدود شدن عروق دست و پا در افراد سیگاری می شود. ترک سیگار بهترین راه درمان یا پیشگیری از این بیماری دردناک است.
رگ واریس

تهدید قلب و ریه با رگ های واریسی!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رگ های واریس را حتما باید جدی گرفت و برای درمان آن ها اقدام کرد، رگ های واریسی عوارض خطرناکی برای انسان دارد و سلامت قلب و ریه را تهدید می کند.
هماتوم

همه چیز درباره هماتوم ؛ ازعلائم تا درمان

زمان مطالعه : 12 دقیقه
هماتوم یا انباشت خون با علائمی مانند کبودی هایی روی جاهای مختلف بدن ظاهر می شود و اغلب در افراد سن بالا و افرادی که بیماری انعقاد خون دارند رخ می دهد.
دلیل قرمزی خون

چرا خون قرمزه ولی رگهامون آبیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خون قرمز است ولی آیا رگ ها آبی رنگ هستند؟ در ادامه این مطلب متوجه خواهید شد که آیا واقعا رگ ها آبی هستند و دلیل قرمزی خون چیست?
بیرون زدگی رگ دست

علت و درمان برآمدگی و بیرون زدگی رگ دست

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بیرون زدگی رگ دست به طور معمول نشان دهنده یک بیماری نمی باشد ،اما در برخی مواقع ممکن است برآمدگی های آنها به علت بیماری عروقی باشد و نیاز به درمان دارد.
رگهای خونی

جوان سازی رگهای خونی با ویتامین آ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بالاخره ثابت شد که ویتامین آ میتواند رگهای خونی را جوان و سالم سازد و با بیماری های قلبی که در قفسه سینه شما رخ میدهد مبارزه میکند.
سلامت رگ‌ها

حفظ سلامت رگ ها با این 5 خوراکی مفید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب چند ماده غذایی طبیعی معرفی می کنیم که بدون ایجاد عوارض جانبی به رفع شدن مسدود شدن رگ های خونی کمک کرده و خون را رقیق و جریان آن را راحت تر می سازد. لطفاً با ما همراه باشید
رگ های عنکبوتی

علت ایجاد رگ های عنکبوتی و روش محو کردن آنها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رگ های عنکبوتی مشکل بزرگی نیستند اما بدشکل اند وبه خصوص برای خانم ها بسیار آزار دهنده هستند که دوست دارند هرچه زودتر آنها محو شوند که روش درمان آنهارا اینجا میخوانید .