فریز کردن مواد غذایی

فریز کردن لوبیا سبز
لوبیا سبز دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالایی است که خرید آن در همه فصول امکان پذیر نیست بدین منظور می توانید برای نگهداری طولانی مدت لوبیا سبز آن را فریز کنید.
فريز كردن باقلا سبز

بهترین روش پخت ، فریز و خشک کردن باقالی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای مصرف و نگهداری باقلا سبز باید شما حتما با روش پخت، فریز و یا خشک کردن باقلا کاملا آشنا باشید تا در مواقع مصرف از طعم واقعی باقلا سبز لذت ببرید.
فریز توت فرنگی

فریز کردن توت فرنگی به بهترین شکل ممکن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر برای تهیه دسر و کیک در تمام فصل های سال نیاز به توت فرنگی دارید می توانید در فصل تابستان توت فرنگی های تازه را فریز کرده و برای مدت طولانی از آن ها استفاده کنید.
افزایش ماندگاری مواد غذایی

فوت و فن افزایش ماندگاری مواد غذایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نگهداری مواد غذایی اگر درست انجام نشود باعث خراب شدن و هدر رفتن آن ها می شود. پس باید برای افزایش ماندگاری مواد غذایی از روشی صحیح استفاده کنید.
فریز کردن حبوبات

شیوه ی صحیح فریز کردن حبوبات پخته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پختن حبوبات هنگام آشپزی بسیار زمان بر است بنابراین برای آشپزی راحت تر و سریع تر می توانید حبوبات را نیم پز کرده و در فریزر نگهداری کنید.
فریز کردن خورشت

ترفند فریز کردن انواع خورشت ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فریز کردن غذا و خورشت بهترین روش برای اینکه بتوانید از تولید پسماند غذا و هدر رفت آن ها جلوگیری کنید و آن ها را برای طولانی مدت نگه داری کنید.
نگهداری گوجه فرنگی

چند روش برای نگهداری گوجه فرنگی در فریزر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از آنجا که گوجه فرنگی های فصل زمستان رنگ و طعم گوجه فرنگی های تابستان را ندارد شما میتوانید با روشهای ساده ای آن را برای زمستان ذخیره کنید.
غذاهای منجمد

خطرات غذاهای منجمد به بهانه روز جهانی اش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد برای استفاده طولانی مدت از غذاها، آن ها را منجمد می کنند اما از عوارض خطرناکی که برای سلامت بدنشان دارند هیچ اطلاعی ندارند.
نگهداری پیاز

روش نگهداری صحیح پیاز در یخچال ، فریزر و انبار

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نگهداری پیاز در یخچال باعث می شود تا به مدت طولانی تری بتوانید از آن ها استفاده کنید اما باید حواستان باشد که خواص خود را از دست ندهند.
نگهداری شیر مادر

نحوه نگهداری شیر مادر در یخچال ، فریزر و دمای اتاق

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مادرانی که نمی توانند به نوزاد خود شیر بدهند باید شیر خود را بدوشند و با رعایت نکات بهداشتی شیر را در یخچال یا فریزر نگهداری کنند.
فریز کردن بادمجان

فریز کردن صحیح بادمجان کبابی و سرخ شده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای شما نیز پیش آمده است که مقدار زیادی بادمجان بگیرید و ندانید که چگونه آن ها را تازه نگه دارید ؟ برای این کار کافی است بادمجان های کبابی را فریز کنید.
فریز کردن سبزی

آموزش سالم ترین روش فریز کردن سبزی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه با مشغله های فراوان خانم ها یکی از بهترین راه ها برای استفاده از سبزی فریز کردن آن ها است، البته برای فریز کردن سبزی باید از روش های صحیح استفاده کنید.
فریز کردن پیاز

سیر داغ و پیاز داغ رو فریز کنیم یا نه ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها فریز کردن پیاز داغ و سیر داغ را برای صرفه جویی در وقت انجام می دهند اما باید اصول و روش صحیح نگهداری آن را بدانند تا از خراب شدن پیاز سرخ شده در طولانی مدت جلوگیری کنند.
سبزی فریزری

سبزی خشک شده بهتر است یا فریز شده ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای نگهداری و استفاده طولانی مدت از سبزیجات دو روش خشک کردن و فریز کردن وجود دارد که باید مزایا و معایب هر کدام را بدانید و بهترین روش را انتخاب کنید.
روش نگهداری میگو

سالم ترین روش نگهداری میگو در یخچال و فریزر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای نگهداری طولانی مدت و تازه نگه داشتن میگو باید آن ها را با روشی صحیح و اصولی منجمد کنید و در بسته بندی مناسبی در یخچال و فریزر نگهداری کنید.
صفحه 1 از 3