فریز کردن مواد غذایی

گوشت چرخ کرده
از اصول صحیح نگهداری گوشت قرمز قرار دادن آن در یخچال و فریزر می‌باشد اما در نگهداری طولانی مدت گوشت چرخ کرده، شرایطی وجود دارد که باید در نظر گرفت.
یخ زدایی گوشت

اشتباه رایج و خطرناک خانمها در یخ زدایی گوشت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نگهداری و پختن گوشت یخ زده به طبع راحت تر است، امادر صورتی که شما روش های صحیح یخ زدایی راآموزش دیده باشید تا میکروب واردمواد غذایی نشودوآنهارا مسموم نکند.
فریز کردن حبوبات

شیوه ی صحیح فریز کردن حبوبات پخته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پختن حبوبات هنگام آشپزی بسیار زمان بر است بنابراین برای آشپزی راحت تر و سریع تر می توانید حبوبات را نیم پز کرده و در فریزر نگهداری کنید.
نگهداری پیاز

روش نگهداری صحیح پیاز در یخچال ، فریزر و انبار

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نگهداری پیاز در یخچال باعث می شود تا به مدت طولانی تری بتوانید از آن ها استفاده کنید اما باید حواستان باشد که خواص خود را از دست ندهند.
نگهداری شیر مادر

نحوه نگهداری شیر مادر در یخچال ، فریزر و دمای اتاق

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مادرانی که نمی توانند به نوزاد خود شیر بدهند باید شیر خود را بدوشند و با رعایت نکات بهداشتی شیر را در یخچال یا فریزر نگهداری کنند.
فریز اسفناج

آموزش فریز کردن اسفناج به چند روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اسفناج یکی از مفیدترین و کاربردی ترین سبزیجات است.خانم هایی که می خواهند در همه فصل ها از اسفناج استفاده کنند می توانند با روش های مختلف آن را فریز و نگهداری کنند.
فريز كردن گوشت قرمز

اشتباهی بزرگ در فریز کردن گوشت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فریز کردن روش رایج برای نگه داری از گوشت است اما اشتباه بزرگی که بسیاری از خانم ها در فریز کردن آن انجام میدهند باعث بروز مشکلات زیادی میشود.
فریز کردن سبزی

آموزش سالم ترین روش فریز کردن سبزی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه با مشغله های فراوان خانم ها یکی از بهترین راه ها برای استفاده از سبزی فریز کردن آن ها است، البته برای فریز کردن سبزی باید از روش های صحیح استفاده کنید.
فریز کردن پیاز

سیر داغ و پیاز داغ رو فریز کنیم یا نه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها فریز کردن پیاز داغ و سیر داغ را برای صرفه جویی در وقت انجام می دهند؛ اما باید اصول و روش صحیح نگهداری آن را بدانند تا از خراب شدن آن جلوگیری کنند.
فریز کردن بادمجان

فریز کردن صحیح بادمجان کبابی و سرخ شده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای شما نیز پیش آمده است که مقدار زیادی بادمجان بگیرید و ندانید که چگونه آن ها را تازه نگه دارید ؟ برای این کار کافی است بادمجان های کبابی را فریز کنید.
فریز کردن بامیه

روش صحیح فریز کردن بامیه خورشتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بامیه یکی از سبزیجات خوش طعم و مفید است که در تهیه خورشت استفاده می شود و برای نگهداری طولانی مدت روش های مختلفی برای فریز کردن دارد.
روش نگهداری میگو

سالم ترین روش نگهداری میگو در یخچال و فریزر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای نگهداری طولانی مدت و تازه نگه داشتن میگو باید آن ها را با روشی صحیح و اصولی منجمد کنید و در بسته بندی مناسبی در یخچال و فریزر نگهداری کنید.
فریز کردن خورشت

ترفند فریز کردن انواع خورشت ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فریز کردن غذا و خورشت بهترین روش برای اینکه بتوانید از تولید پسماند غذا و هدر رفت آن ها جلوگیری کنید و آن ها را برای طولانی مدت نگه داری کنید.
نگهداری هویج

کدبانوهای حرفه ای هویج رو چجوری فریز میکنن؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر کلی هویج در خانه دارید و نمی دانید چگونه آن ها را نگه دارید تا تازه بماند، با انجام چند ترفند ساده می توانید هویج ها را به مدت یک سال تازه نگهدارید.
فریز کردن سیب زمینی

روش فریز کردن سیب زمینی از نوع پخته و خامش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فریز کردن سیب زمینی برای اینکه مدت بیشتری از این ماده غذایی پر مصرف استفاده شود امری متداول است و دانستن نکات فریز کردن سیب زمینی پخته، خام و سرخ شده برای این کار لازم می باشد.
صفحه 1 از 4