چین و چروک پوست

تست سلامت
ویژگی های مختلف صورت هر فرد از بهترین قسمت ها برای تشخیص شخصیت فرد می باشد، همچنین تشخیص مشکلات جسمی افراد از روی چین و چروک های صورت امکان پذیر است.
حلزون تراپی

حلزون تراپی چیست و چطور انجام می شود ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
حرکت حلزون های زنده روی پوست برای جوان سازی پوست و استفاده از خاصیت ضد پیری حلزون ها ابتکاری است جدید در ژاپن که به تازگی رواج یافته است.
تزریق ژل خط خنده

ژل هایی که خط خنده را پر می کنند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خط خنده همان خطی است که از هر دو طرف بینی تا گوشه های لب آمده که بر اثر افزایش سن رخ می دهد و می توان آن را از طریق تزریق ژل از بین برد.
رتینول

رتینول ، آنچه بهترین کرم های ضد چروک دارند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رتینول مشتقی از ویتامین A است که در مراقبت از پوست و کاهش چین و چروک ها بسیار موثر می باشد و استفاده از رتینول ها از سن 30 سالگی باید شروع شود.
افتادگی پوست

راه جلوگیری از افتادگی پوست بعد لاغری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعد از رژیم های غذایی فراوان و یا ورزش های مختلف وقتی به وزن ایده آل خود می رسید یک مشکل به نام افتادگی پوست به وجود می آید که بدون جراحی نیز قابل درمان است.
هیدرودرم صورت

هیدرودرم ابریژن ؛ درمان پوست های بی روح

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هیدرودرم صورت از روش های بدون جراحی و نوین است که برای از بین بردن مشکلات پوستی مانند آکنه، لک، چین و چروک و غیره استفاده می شود.
پوست و زیبایی

صاحبان این مشاغل حواسشان به پوست خود باشد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
طبق آخرین مطالعات و نظر متخصصان پوست برخی از مشاغل مانند آتش نشانی، کشاورزی و خلبانی تاثیرات بسیاری بر روی سلامت پوست می گذارد و می تواند باعث پیری پوست شود.
تزریق چربی خط خنده

محو همیشگی خط خنده با چربی خودتان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروک و خط خنده از روش های جدید و مناسب است که از طریق برداشت چربی از بدن وتزریق آن به جای چین و چروک انجام می شود.
نوع پوست

میخواید بدونید نوع پوستتون دقیقا چیه ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قبل از انجام مراقبت های پوستی و استفاده از محصولات آرایشی باید نوع پوست خود را بدانید. روش های ساده ای برای تشخیص پوست چرب، خشک و حساس وجود دارد.
جوانسازی پوست با اوزون

اوزون راهی برای جوانسازی کدام پوست ها ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
درمان با اوزون باعث حذف باکتری ها و دیگر آلودگی ها شده و به درمان بیماری های پوستی کمک می کند. از همه بیشتر، اوزون نشانه های پیری را به تاخیر می اندازد.
جوانسازی پوست

پلکسر چطور و برای کدام قسمت صورت استفاده می شود؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
روش های بسیای برای جوانسازی پوست است که پلکسر از بهترین روش های درمانی برای جوانسازی است که فواید زیادی برای پوست دارد.
مراقبت از پوست

راز زیبایی پوست مدلینگها در بهار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مراقبت از پوست در هر فصلی مهم است به خصوص در فصل بهار که بعد از آن همه سرما پوست به خواب زمستانی رفته باید طراوت و شادابی را به پوست برگردانیم.
ورزش زیبایی صورت

ورزشی مخصوص زیبایی صورت + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به فکر زیبایی پوست و صورتتان هستید ورزش های مخصوص جلوگیری از افتادگی پوست و پلک را انجام دهید همچنین می توانید خطوط دور لبتان را نیز محو کنید.
چشم

جوان سازی دور چشم ها به همین راحتی !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چشم از حساس ترین عضو های بدن است که نگهداری از آن و همچنین جوانسازی آن از سخت ترین کار هاست ما به شما چندین راهکار در این خصوص ارائه می دهیم.
ورزش چروک صورت

حرکتی برای رفع چروک صورت در 12 دقیقه !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی متوجه چروک روی صورتمان می شویم فکر میکنیم که باید هزینه گزافی را بابت از بین بردن آن بپردازیم اما می توان بدون پول و فقط با ورزش آن را برطرف کرد.
صفحه 1 از 6