پوشک نوزاد

از پوشک گرفتن بچه
از پوشک گرفتن بچه شاید یکی از مشکل ترین بخش های بچه داری باشد که با کثیف شدن خانه و گریه ها و لجبازی های کودک و به هم ریختگی مادر همراه است.
عوارض پوشک بچه

عوارض پنهان پوشک بچه برای نوزاد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در گذشته برای کودکان از کهنه استفاده می کردند اما امروزه برای راحتی از پوشک استفاده می کنند ولی پوشک ها معایب و عوارضی دارند که بسیاری از والدین نمی دانند.
گریه نوزاد

دلیل مهم گریه نوزاد موقع تعویض پوشک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گریه نوزاد هنگام تعویض پوشک دلایل و علت های مختلفی دارد شما می توانید با پرت کردن حواس کودک و سر گرم کردن آن پوشاک کودک را به راحتی تعویض کنید.
پوشک بچه

پوشک بچه و نکات مهمی که باید پیش از خرید به آنها توجه کرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انواع پوشک بچه (نوزاد) و هر آنچه که قبل از انتخاب و خرید پوشک خوب و مناسب کودک باید به آن توجه کنید.
پوشک بچه

2 مارک پوشک بچه با بیشترین فروش در ایران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پوشک بچه یکی از مهم ترین پارامترهای است که از زمان تولد نوزاد تا زمان چهار دسته و پا رفتن و راه افتادن کودک به آن نیاز است.
پوشک پارچه ای

پوشک پارچه ای یا یکبار مصرف ؛ کدام برای نوزاد بهتره؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به تازگی اغلب مادران اقدام به استفاده از پوشک های پارچه ای برای نوزادان می کنند و آن را به پوشاک یکبار مصرف ترجیح می دهند، استفاده از پوشاک پارچه برای نوزاد مزایا و معایبی را به همراه دارد.
تعویض پوشک بچه

آموزش مرحله به مرحله روش صحیح تعویض پوشک بچه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از کارهای هر روزه مادرانی که نوزاد و کودک زیر 2 سال دارند تعویض پوشک بچه است که هرچند به نظر کار ساده ای است نیاز به آگاهی هایی در مورد روش صحیح انجام آن خواهند داشت.
پوشک گرفتن کودک

3 روزه کودک را از پوشک بگیرید + آموزش کامل

زمان مطالعه : 12 دقیقه
از پوشک گرفتن کودک یکی از مراحل سخت برای مادران است که می توانند با رعایت نکات ساده و روش صحیح کودک بدون پوشک این کار را به آسانی انجام دهند.
کهنه نخی یا پوشک

کهنه نخی برای کودکان بهتر است یا پوشک؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در گذشته بیشتر از کهنه های نخی برای کودکان استفاده می کردند ولی امروزه استفاده از پوشک رایج تر می باشد اما آیا میدانید فرق بین پوشک و کهنه نخی برای نوزادان چیست؟
پوشک

راحت تر گرفتن کودک از پوشک با چند ترفند عالی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از پوشک گرفتن کودکان و آموزش دستشویی رفتن به آن ها برای مادرها کار دشواری است اما ما به شما آموزش صحیح از پوشک گرفتن کودک را میدهیم.
حساسیت نوزاد به پوشک

حساسیت کودک به پوشک را چگونه درمان کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سوختن پای نوزاد و حساسیت آنها به برخی پوشک ها یکی از دردسر های رایج والدین است که باعث بی قراری و بی خوابی شبانه آنها می شود.علت و راههای درمان این مشکل را در این بخش یاد بگیرید.
پوشک های کثیف نوزادان

تولید این ماده غذایی از پوشک های کثیف نوزادان!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تا کنون به پوشک های کثیف نوزادان به عنوان یک دورریز نگاه می کردید از این به بعد بدانید که آن ها یکی از بهترین ها برای پرورش یکی از محبوب ترین مواد غذایی در دنیا هستند.