ویتامینb

منابع ویتامین ب

منابع تمام گروه های ویتامین ب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از ویتامین‌های ضروری بدن، ویتامین‌های گروه ب می باشند و منابع ویتامین ب در بسیاری از مواد غذایی یافت می‌شود که وظیفه آن بررسی عملکرد سلول‌های بدن است.
ویتامین ب 12

بهترین وقت روز برای مصرف ویتامین B12

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ویتامین ها از دو طریق جذب بدن میشوند یک مواد غذایی طبیعی دو مکمل ها؛ اگر رژیم غذایی شما ویتامین طبیعی و مناسب نداشته باشد باید از مکمل ها استفاده کنید.
ویتامین ب 6

علائم بدنی که کمبود ویتامین ب 6 دارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویتامین ب 6 به هضم و جذب پروتئین ها و اسیدهای آمینه کمک فراوانی می شود و همچنین ویتامین ب6 نقشی مهم در فعالیت سیستم ایمنی بدن دارد.
کمبود ویتامین ب

ارتباط ویتامین ب و سرطان کشف شد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طبق تحقیقات صورت گرفته توسط متخصصان، اطلاعات جدیدی در مورد ارتباط ویتامین ب و سرطان ارائه شده است که باعث پیشرفت های چشمگیری در این زمینه شده است.
قرص ویتامین و چاقی

واقعا قرص ویتامین چاق میکنه؟

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بسیاری از افراد این موضوع سوال است که مصرف ویتامین ها باعث چاقی انسان می شود؟ و اینکه کدام قرص ویتامین ها در چاق شدن بدن تاثیرگذار است؟
ویتامین B۳

جلوگیری از نارسایی مادرزادی با مصرف ویتامین B3

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مصرف ویتامین B3 تاثیر زیادی در جلوگیری از سقط جنین و نارسایی های مادرزادی دارد, مادران باردار با مصرف ویتامین B3 از نارسایی مادرزادی جلوگیری کنند.
ویتامین ب 3

با ویتامین ب 3 یا نیاسین، بداخلاقی و اضطراب را کنار بگذارید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همانطورکه می دانیم کمبود هر ویتامین در بدن عوارض و نشانه هایی دارد که متوجه شوید این بیماری به دلیل کمبود این ویتامین است. داشتن اخلاق خوش و پوستی زیبا و بسیاری از موارد دیگر از فواید ویتامین ب 3 می باشد.