روز عرفه

حدیث روز عرفه

جایگاه والای روز عرفه در قرآن و احادیث

تاریخ انتشار : 7 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
خداوند متعال بندگانش را به عبادت در روز عرفه فراخوانده و آن ها را در این روز عزیز می بخشد، همچنین در قرآن و احادیث نیز به جایگاه والای روز عرفه اشاره شده است.
کارت پستال عرفه

عکس پروفایل و کارت پستال روز عرفه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز عرفه یکی از روزهای مهم و خاص برای مسلمانان جهان است. در این روز می توانید از این کارت پستال ها و عکس نوشته های زیبا برای پروفایل و استوری استفاده کنید.
زیارت امام حسین

ثواب زیارت امام حسین (ع) در روز عرفه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با فرارسیدن روز بزرگ عرفه، یکی از اعمال مستحبی، زیارت امام حسین علیه السلام می باشد که از نظر بزرگان دین اسلام، دارای ثواب بسیار زیادی می باشد.
اشعار روز عرفه

اشعار عرفانی و زیبای روز عرفه

زمان مطالعه : 11 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن روز عرفه، برای تبریک عرفانی این روز مهم برای مسلمانان جهان، شعرهای متعددی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.
روز عرفه امسال

تاریخ دقیق روز عرفه امسال

زمان مطالعه : 1 دقیقه
روز عرفه، یک روز پراهمیت برای مسلمانان و شیعیان سرتاسر جهان می باشد که این رو پراهمیت، یک رو قبل از عید سعید قربان در 9 ذی الحجه در تقویم قمری است.
روز عرفه

چرا روز عرفه اینقدر مهم است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز عرفه در تاریخ 9 ذی الحجه یکی از روزهای مهم و پرفضیلت برای مسلمانان است. مسلمانان در این روز در صحرای عرفات جمع شده و از خداوند طلب مغفرت و توبه می کنند.
تسبیحات عشر پیامبر

متن تسبیحات عشر پیامبر (ص) در عرفه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عرفه از مهمترین روزها برای مسلمانان جهان می باشد که اعمال مستحبی در این روز متعدد هستند و یکی از دعاهای مستحبی این روز، تسبیحات عشر پیامبر (ص) می باشد.
تبریک روز عرفه

تبریک روز عرفه با پیام های زیبا و عارفانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن روز عرفه، در ادامه جدیدترین متن ها، پیامک و اس ام اس های عالی و زیبا برای تبریک روز عرفه را مشاهده می نمایید.
امام زمان در عرفه

جایی که امام زمان (عج) روز عرفه آنجاست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در روزهایی که حاجیان در صحرای عرفات به سر می برند امام زمان (عج) کجاست؟ امام زمان روز عرفه در کدام قسمت از این مکان مقدس دعای عرفه را زمزمه می کند؟ آیا مردم او را می بینند؟
روز عرفه

اعمال ویژه روز عرفه در مفاتیح برای استجابت دعا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
روز عرفه یکی از روز های مهم برای شیعیان است که اعمال مخصوص به خود را دارد که انجام این اعمال اعجاب انگیز باعث قبولی دعا و پذیرفتن توبه می شود.
عرفه

اس ام اس جدید روز عرفه 96

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اس ام اس های ویژه روز عرفه را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم در این روز بزرگ برای فرج امام زمان (عج) دست به دعا می بریم و از همه شما عزیزان التماس دعای خیر داریم.