شخصیت شناسی

شخصیت شناسی
همه افراد برای موبایل خود زنگ خاصی را در نظر می گیرند که با توجه به علاقه آنها به موسیقی های متفاوت می تواند نشان دهنده شخصیت آنها باشد.
شخصیت شناسی با عطسه

بگو چطور عطسه می کنی تا شخصیتت رو بگم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عطسه کردن انواع مختلفی دارد و هر کسی به روش خاص خود عطسه می کند. مدل عطسه هر فرد می تواند ویژگی های شخصیت او را نشان دهد.
شخصیت شناسی زبان بدن

رازهای مهم شخصیت شناسی زبان بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای خواندن ذهن و احساسات افراد باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟ برای شناخت ذهن و احساس افراد باید رازهای اصلی شخصیت شناسی زبان بدن مطلع باشید.
شخصیت شناسی رنگ لاک

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شخصیت شناسی از روی ظاهر افراد کار غیر ممکنی نیست حتی می توان از طریق رنگ لاکی که برای ناخن های خود انتخاب کرده اند به ویژگی افراد پی برد.
شخصیت شناسی

سوالاتی برای لو رفتن شخصیت شما در 10 دقیقه!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید از شخصیت و خصوصیات رفتاری خود بیشتر بدانید از تست شخصیت شناسی استفاده کنید و تنها در 10 دقیقه به شخصیت خود پی ببرید.
تست روانشناسی

تست روانشناسی مهم که هر فردی باید آن را بشناسد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شناخت ویژگی ها و شخصیت خود می تواند در مسیر زندگیمان بسیار تاثیر گذار باشد پس با تست های روانشناسی علمی و متعبر آشنا شوید و شخصیت خود را بشناسید.
عطر شخصیت

عطر و ادکلنی که به پوست و شخصیت شما میاد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانستید که باید با توجه به نوع پوست و نوع شخصیت افراد برای آن ها عطر تهیه کرد هر نوع عطری شخصیت منحصر بفرد خود را می طلبد.
دست دادن

شخصیت شناسی ؛ شما چه مدلی دست میدید ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شناخت شخصیت افراد بر اساس نوع رفتارهایشان به نوعی جالب به نظر می رسد از جالب ترین آن ها نیز شناخت شخصیت از روی دست دادن است.
آدم احساسی

علامت آدم هایی که به شدت احساساتی هستند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
افرادی که از نظر احساسی قوی هستند در بسیاری از موقعیت ها وارد نشده و دارای حس ششم بسیار قوی هستند.
مردان تیرماهی

زنی که مرد تیرماهی عاشقش می شود

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مردان تیرماهی اگر یک مرد تیر ماهی در زندگی شما هست خصوصیات اخلاقی یا معایب اخلاق او را بدانید تا رابطه بهتر و صمیمی تری با او برقرار کنید.
تیپ شخصیتی

شما چه تیپ شخصیتی دارید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نظر روانشناسان تیپ شخصیتی افراد به 5 گروه دسته بندی شده اند با آشنایی و شناخت خصوصیات شخصیت های مختلف می توانید روابط و رفتار بهتری با افراد داشته باشید.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی از روی فرم شانه ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روش جالب دیگری برای شخصیت شناسی دقت در فرم حالت سرشانه هاست ، به طبع افرادی که شانه های خمیده دارند از نظر شخصیتی با افرادی که شانه بالا هستند متفاوتند.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فرم لب ها یکی از مهم ترین ویژگی های تعیین کننده شخصیت به حساب می آیند ، در این بخش از سرگرمی نمناک با نگاهی به فرم لب ها برخی از ویژگی های شخصیتی هر فرد را بیان کرده ایم .
زن متولد تیر

خصوصیات بارز و علامت عشق یک زن تیر ماهی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
زن متولد تیر دارای خصوصیات منحصر به فردی است که پیش بینی رفتار و اخلاق او بسیار سخت است که همین نکته باعث جذابیت آن ها شده است.
شخصیت شناسی لباس

شخصیت شناسی رنگ و سبک لباس پوشیدن شما

زمان مطالعه : 9 دقیقه
یکی از جالب ترین روش های شخصیت شناسی افراد، سبک ، مدل و رنگ لباس هایی که می پوشند می باشد که می توانید به راحتی از طریق این موارد به شخصیت طرف مقابلتان پی ببرید.
صفحه 1 از 12