تولد
عشق متولدین ماه ها

بدست آوردن دل متولدین کدوم ماه سخت تره؟

تاریخ انتشار : 26 آذر 1402کد مطلب : 91490زمان مطالعه : 3 دقیقه
متولدین هر ماه ویژگی های شخصیتی خاص خود را دارند که در نحوه ابراز عشق و علاقه به آنها نیز تأثیر می گذارد اما بدست آوردن دل متولدین کدوم ماه سخت تره؟

سختی بدست آوردن دل متولدین ماه ها

بر اساس طالع بینی، ماه تولد بر شخصیت و خصوصیات فرد تاثیر گذار بوده و برخی افراد معتقدند که متولدین ماه‌های مختلف، خصوصیات خاص و مشترکی را دارند. با توجه به خصوصیات افراد در ماه تولد در این بخش از نمناک به شما خواهیم گفت که عاشق کردن و به دست آوردن دل کدام یک از متولدین ماه ها آسان تر و کدام یک سخت تر است. البته که مثل همیشه باید بگوییم، این مطالب بیشتر جنبه سرگرمی داشته و شخصیت هر فردی تا حدود زیادی بستگی به درون و افکار او دارد.

مرداد

متولدین ماه مرداد عشق را رابطه‌ای باشکوه، مجلل و چیزی فراتر از زندگی می دانند و به دست آوردن دلشان کاری مشکل است، اگر فکر کرده‌اید که می‌توانید با خریدن هدیه‌های گران قیمت در قلب متولد این ماه جای بگیرید باید بگویم کاملا در اشتباه هستید. متولد این ماه دنبال پول و هدیه‌های گران قیمت نیست بلکه برای به دست آوردن دل متولدین این ماه باید زندگی را رمانتیک و عاشقانه نگه دارید و حس خلاقیت، ماجراجویی و... داشته باشید.

زندگی رمانتیک

دی

متولدین دی به عشق به شکل پادشاهی می نگرند و به دنبال همسری هستند که ریشه و اصل و نسب داشته و اهدافشان با آنها یکی باشد. متولدین دی با متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر و شهریور سازگارترند.

شهریور

متولدین شهریور در سومین رده سرسخت ترین ها از لحاظ به دست آوردن دل قرار دارند،عشق در متولد شهریور به راحتی ایجاد نمی‌شود چرا که آنها بسیار سخت‌گیر و منتقد بوده و برای اینکه بتوانید دلشان را به دست آورید، باید کامل و بی‌عیب ظاهر شوید.

فروردین

گرچه متولدین فروردین به راحتی عاشق نمی شوند اما اگر عشق در متولد فروردین ماه ایجاد شود، با قدرت به سمت عشق خود حرکت می‌کند تا به او برسد. طالع بینی ازدواج متولدین فروردین با متولدین ماه های فروردین، مرداد، مهر و آذر خوب است و آنها می توانند به تفاهم برسند.

عشق متولدین فروردین

آذر

عشق در متولد آذر به ‌راحتی ایجاد نمی‌شود، اگر متولد آذر شما را به زندگی اش راه داد، مطمئن باشید عاشق شده است. متولد آذر در ازدواج سرشار از عشق، وفادار و متعهد، مشتاق و حامی خواهد بود.

آبان

عشق در متولد آبان، خیلی ساده نیست و آن‌ها بسیار وفادار و متعهد هستند و به دنبال فردی قوی و مستقل می باشند تا بتوانند در زندگی به او تکیه کنند، عشق در متولد آبان ماه کاملا مانا خواهد بود.

اسفند

عشق و احساس در متولد اسفند، عمیق و گسترده بوده و در جان و دل او ریشه دوانده است.متولدین این ماه، قدرت دلسوزی و همدلی بالایی دارند و کوچک‌ترین ضربه‌های عاطفی، اعتماد خود را از دست می دهند.

عشق در متولد اسفند

اردیبهشت

عشق در متولد اردیبهشت کاملا سنتی بوده و در روال عادی پیش می رود، آنها به دنبال رابطه‌ای محکم، استوار، پایدار و طولانی مدت هستند و عشق زمانی در آنها ایجاد می‌شود که طرف مقابلشان را مستقل، فعال و موفق ببیند.

مهر

عشق در متولد مهر به زمان نیاز دارد، متولدین این ماه خیلی سریع عاشق نمی شوند و بسیار هم سرسخت نیستند، متولدین مهر با متولدین ماه های خرداد، تیر، آذر و اسفند سازگار است.

تیر

متولدین تیر عاشق خانواده هستند، این افراد بسیار مسئول و مهربان بوده و عشقشان پایدار است و به پرورش کودکان و نسل آینده علاقه‌مند می باشند. برای به دست آوردن قلب متولد تیر بی شیله و پیله باشید و سادگی را به تجملات و...ترجیح دهید.

عشق متولدین تیر

خرداد

متولدین خرداد، می‌توانند تمام صفات مثبت انسان‌ها را ببینند، گرچه به نظر می رسد دل یک خردادماهی را راحت می توان به دست آورد اما متولدین این ماه اگر واقعی عاشق نشوند، شما را ترک خواهند کرد. برای به دست آوردن دل متولد خرداد به حرف‌ها، شوخ طبعی‌ها و منطق‌تان توجه کنید.

بهمن

در این لیست متولدین بهمن جزو افرادی قرار گرفته اند که به دست آوردن دلشان آسان است اما باید بدانید یک بهمن ماهی ممکن است زود دل ببندد اما به زمان نیاز دارد تا اعتماد نماید و اگر عاشق شود، بسیار متعهد خواهد بود.

بدست آوردن دل متولدین کدوم ماه سخت تره؟

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ا.ن
وبگردی