خط عشق کف دست
طالع بینی چینی با تفسیر خط قلب یا همان خط عشق کف دست می تواند در مورد روابط عاطفی و عاشقی شما رازهایی را بگوید ، رازهایی را که در این بخش با 29 عکس مربوط به آن توضیح داده شده است.

معنی خط عشق یا همان خط قلب در کف دست در طالع بینی چینی ها

خط عشق کف دست یا همان خط قلب که در مطلب اول معرفی خطوط کف دست بر اساس طالع بینی چینی گفته شد از لبه ی کف دست از سمت انگشت کوچک تا انگشت اشاره ادامه پیدا می کند . این خط معمولا کیفیت نگرش هر انسان را به عشق ، میزان عمیق بودن عشق ، ساده و پیچیده بودن عشق شمارا نشان میدهد.

شاید این سوال پیش بیاید که آیا این خطوط خوب هستند یاخیر؟!بله خوب هستند چرا که کیفیت نگرش هر انسان را به عشق ، میزان عمیق بودن عشق ، ساده و پیچیده بودن عشق شما را نشان میدهد.

به طور کلی اگر این خطوط بدون شکست و منحنی تا انگشت اشاره ادامه پیدا کنند نشان دهنده این است که شما زندگی عاشقانه و احساسی دارید.

اگر در انتهای این خطوط دو یا سه شاخه وجود داشته باشد می تواند خیلی بهتر باشد و نشان دهنده این باشد که شما انسانی مسئولیت پذیر ،مهربان و در میان دوستانتان محبوب هستید. 

طول خط عشق کف دست :

کوتاه:

اگر خط کف دست شما کوتاه باشد (اندازه انگشت کوچک)نشان دهنده این است که شما انسانی خودمحور و بی رحم می باشید و در آینده ممکن است که تنها شوید (شکل 1)

بسیار طولانی:

اگر خط کف دست شما طولانی باشد(مانند شکل که از یک لبه تا لبه ی بالایی ادامه دارد این نشان دهنده این است که شما خیلی فرد ساده ایی هستید.در کار شما می توانید فرد موفقی باشید شاید که در معرض سختی های زیادی باشید.در جنبه ی عشق وعاشقی شما چه اقا باشید چه خانم معمولا فرد عاشقی هستید و تغییرات زیادی را در زندگی خود تجربه کرده اید.و به شدت فرد احساسی هستید که هنگام اتفاق عاطفی بسیار شکسته وازرده خاطر میشوید.

خط عشق کف دست

از لبه پایینی تا وسط انگشت اشاره:

اگر خط کف دست شما در وسط انگشت اشاره قرار گرفته است،نشان دهنده ی فراوانی عشق،داشتن انتظارات بالا و رویاهای بزرگ می باشد.

از لبه پایینی تا زیر انگشت اشاره:

اگر خط کف دست شما در زیر انگشت اشاره قرار گرفته است،نشان دهنده ی عشق کامل و واقعی می باشد. 

معنی خط عشق کف دست به صورت منحنی و صاف

اگر خط کف دست شما منحنی به سمت بالا باشد نشان دهنده مهارت عالی کلامی در وجود شما می باشد.وقتی شما شخصی که خیلی دوسش دارید را می بینید، با مهارت کلامی خود آنرا عاشق خود می سازید.

اگر خط کف دست شما منحنی به سمت پایین باشد نشان دهنده یک شخصیت منفی و ضعیفی می باشدو شما هیچگاه جرات بیان احساسات خود را ندارید.

اگر خط کف دست شما منحنی به صاف باشد نشان دهنده آرامش و پایداری شما در عشق می باشد.معمولا این گونه افراد بیشتر خجالتی هستند.

خط عشق کف دست

شاخه ایی:

اگر خط کف دست شما در انتها تقسیم شده باشد و منحنی آن به سمت پایین باشد نشان دهنده این است شما برای عشق خود همه چیزتان را فدا میکنید.

اگر خط کف دست شما در انتها تقسیم شده باشد و منحنی آن به سمت بالا و پایین باشد نشان دهنده این است که شما معمولا در عشق خود سختگیر هستید.

در صورتیکه در انتها شاخه های زیادی وجود داشته باشد نشان دهنده این است که عشق شما عشق واقعی می باشد.

اگر بسیاری از شاخه رو به بالا تقسیم شوند نشان دهنده زندگی خوب و عاشقانه ایی می باشد.

اگر بسیاری از شاخه رو به پایین تقسیم شوند نشان دهنده این است که عشق شما پایداری زیادی ندارد و می تواند به راحتی شکست بخورد.

وجود دو یا سه شاخه به سمت بالا نشان دهنده فراوانی عشق در شما می باشد.

اگر شاخه ها دو قطبی باشند نشان دهنده اختلافات شدیدی در عشق می باشد. 

خط عشق کف دست

خط عشق کف دست  حفره دار:

وجود سوراخ ها در خط کف دست نشان دهنده وجود برخی دشواری ها در زندگی عاشقانه شما می باشد.در طول زندگی شما برخی افراد هستند که جلوی زندگی شمارا گرفته اند و زندگی عاشقانه شما ممکن است به اسانی بهم بریزد. اگر اینگونه مشکلی برای شما پیش بیاید می تواند نشان دهنده ضعف بینایی شما باشد.

خط عشق کف دست با بریدگی :

اگر خط کف دست شما قطع شدگی داشته باشد نشان دهنده شکست های بزرگی در زندگی عاطفی می باشد.

اگر خط کف دست شما مطابق شکل بالا باشد نشان دهنده ی شکست های پیاپی در زندگی عاشقانه و بی ثباتی شدید در آن می باشد.

اگر خط کف دست شما مطابق شکل بالا باشد نشان دهنده ی شکست های زیادی در کار و حرف و عشق شما می باشد همچنین در رابطه ی عشقی خود ممکن است زندگی تان از بین برود.

اگر خط کف دست شما مطابق شکل بالا باشد نشان دهنده ی ازدواج ناموفق شما می باشد،با این حال پس از ازدواج شما می توانید عشق واقعی را تجربه کنید و از آن لذت ببرید و همچنین نشان دهنده ی صرفه جویی شما در هزینه ها می باشد.

اگر خط کف دست شما مطابق شکل بالا باشد نشان دهنده ی یک بیماری یا زندگی ناراحت کننده ایی باشد . شما به دلیل نادانی به راحتی شکست میخورید.

اگر خط کف دست شما مطابق شکل بالا باشد نشان دهنده ی نسبت به بقیه بیشتر از بیماری ها آزرده می شوید چرا که شما گردش خون ضعیفی دارید.پیشنهاد می شود که ورزش ایروبیک را برای رفع این بیماری انجام دهید.

اگر خط کف دست شما مطابق شکل بالا باشد نشان دهنده ی این است که به راحتی از اطرافیانتان شکست میخورید خیلی کم از زندگی تان لذت می برید.

خط عشق کف دست

توجه:

بیشتر افراد شاید در کف دستشان این خط وجود نداشته باشد این اتفاق به دلیل وضعیت هم پوشانی که به اسم simian line نامیده میشود باعث این اتفاق می باشد.

اگر خط کف دست شما مطابق عکس باشد نشان دهنده ی شخصیت موفق می باشد.این نوع خط معمولا نشانه خوبی برای آقایان و نشانه ی بدی برای خانم ها می باشد .آقایانی که خط کف دستشان اینگونه باشد در کار و زندگی شان فردی موفق هستند.با این حال برای خانم ها نشان دهنده این است که ممکن است به اطرافیان و همسرش آسیب برساند.

اگر خط کف دست شما مانند شکل بالا باشد نشان دهنده ی بالا و پایینی زیادی در زندگی تان می باشد.

خط عشق کف دست زنجیری:

اگر خط کف دست شما زنجیروار باشد نشان دهنده ی احساساتی بودن و داشتن بحران هایی در دوران ازدواج داشته باشید.

خط عشق کف دست مثلثی و مربعی شکل:

اگر خط کف دست شما مثلثی باشد نشان دهنده ی یک سیگنال بد و ناسازگار می باشد. و ممکن است دچار بیماری ، زخم و حوادث وحشتناک شود.

اگر خط کف دست شما مطابق شکل بالا باشد نشان دهنده ی این است که شما فردی مستعد هستید و همیشه خواهان دخالت کردن در زندگی عاشقانه دیگران هستید و ممکن است دچار بیماری های مرتبط با قلب شوید.

اگر خط کف دست شما مطابق شکل بالا باشد نشان دهنده ی این است که شما فردی احساساتی هستید و زود ناراحت می شوید.

اگر خط کف دست شما مطابق شکل بالا باشد نشان دهنده ی این است که خودکشی کنید ولی همزمان از مرگ ترس زیادی شاید داشته باشید.

خط عشق کف دست

خط عشق کف دست جفتی یا دو خط موازی:

اگر خط کف دست شما این گونه باشد ممکن است در بیان عشق بسیار خوب عمل کنید.شما معمولا فردی زیبا،جذاب ، خوش تیپ هستید.

خط عشق کف دست به شکل پر :

اگر خط کف دست شما مانند پر هم از پایین هم از بالا شاخه داشته باشد نشان دهنده ی این است که شما فردی پرشور هستید.

اگر خط کف دست شما مانند پر از بالا شاخه داشته باشد نشان دهنده ی این است که شما در هر شرایطی شوخ ،خوشحال و مهربان هستید.

شاخه هم از بالا هم از پایین:

اگر شما هم خط کف دستتان مطابق شکل باشد می تواند نشان دهنده ی اتفاق های بدی باشد. این می تواند نشان دهنده ی درد ، شکست عشقی و ناراحتی های زیاد در زندگی شما باشد.

ممکن است که شما در دوران میان سالی خود دچار فشارخون بالا و دیابت شوید. 

خط عشق کف دست ضربدری:

اگر خط کف دست شما ضربدری باشد به این معنی است که زندگی شما به عشق وابسته است.

معنی خط عشق کف دست شما چیست؟ + تصاویر

4433
این مطلب مفید بود ؟34390
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ ف.ن/ز.ت
وبگردی