شخصیت شناسی

شخصیت شناسی فصل
فصلی که هر نوزادی به دنیا می آید بر شخصیت و خصوصیات آن فرد تاثیر گذار خواهد بود بنابراین می توانید با شخصیت شناسی فصل ها اخلاق و خلق و خوی افراد را بدانید.
شخصیت شناسی از روی فرم رژ لب

شخصیت شناسی جالب خانم ها با فرم رژلب شان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شناخت شخصیت افراد از روی فرم رژ لب بسیار جالب و آسان است و شما با دانستن چند نکته به راحتی می توانید به گوشه ای از شخصیت اطرافیانتان پی ببرید.
شخصیت شناسی میوه ها

ارتباط شخصیت شما با میوه مورد علاقه تان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شخصیت شناسی از روی میوه های مورد علاقه شما ممکن است، می توان این موضوع را متوجه شد که شخصیت افراد مختلف نسبت به میوه مورد علاقه شان چگونه می باشد.
شخصیت شناسی گروه خونی

شخصیت شناسی از روی گروه خونی شما

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بر اساس مطالعات انجام شده محققان به رابطه گروه خونی انسان و شخصیت او پی بردند که افراد هر گروه خونی شخصیت و رفتار خاص خودش را دارد.
ویژگی جنتلمن ها

ویژگی های رفتاری یک جنتلمن واقعی و متشخص

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک جنتلمن واقعی ویژگی های بارزی دارد که می تواند هر زنی را عاشق و شیفته خود کند این خصوصیات او را از دیگران متمایز می کند.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی از روی فرم شانه ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روش جالب دیگری برای شخصیت شناسی دقت در فرم حالت سرشانه هاست ، به طبع افرادی که شانه های خمیده دارند از نظر شخصیتی با افرادی که شانه بالا هستند متفاوتند.
تاثیر اسم بر شخصیت

آیا اسم شما روی شخصیت تان تاثیر دارد ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید برای اغلب افراد این موضوع باورنکردنی به نظر برسد اما نام افراد تاثیرات بسیاری در زندگی و شخصیت انسان ها دارد، در ادامه از اثرات اسم بر روی شخصیت مطلع خواهید شد.
افراد زودرنج و حساس

متولدین کدوم ماه حساس ترن؟

تاریخ انتشار : 14 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
حساسیت و زودرنج بودن افراد را می توانید بر اساس ماه تولدشان تشخیص دهید تا در برخورد با اطرافیانتان از آن ها شناخت داشته باشید.
شخصیت شناسی از رنگ لباس

شخصیت شناسی از روی رنگ مورد علاقه شما برای لباس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رنگ لباس هایی که می پوشید بر شخصیت شما تاثیر می گذارد ، با رمز و راز های شخصیت شناسی از روی رنگ مورد علاقه برای لباس هایتان آشنا شوید.
شخصیت انگشتان دست

شخصیت شناسی با مدل قلاب کردن انگشتان دست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بنا بر آخرین تحقیقات و گفته متخصان زبان بدن نحوه عبور انگشتان هر دو دست در هم ، می تواند موارد بسیاری را در رابطه با شخصیت انسان ها بگوید.
خانه ی شلخته

خانه ی شلخته تان در مورد شخصیت شما چه میگوید؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هر شخص برحسب عادتها و یا شرایط زندگی اش محیط اطرافش را بهم ریخته و شلخته و یا مرتب نگه میدارد که این کار شخصیت و رازهای درونی اش را کاملا به ما نشان میدهد.
حلقه ی ازدواج

شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حلقه ی ازدواج و انتخاب آن تنها مربوط به سلیقه نمی باشد و این انتخاب یک بیان ساده از بخشی از شخصیت و خصوصیات شماست که در ادامه با توجه به حلقه ای که انتخاب کرده اید بیشتر می خوانید.
نقاشی

شخصیت شناسی نقاشی آدم بزرگها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شخصیت شناسی افراد از روی برخی حرکات غیر ارادی آن ها روش جالبی برای شناختشان است یکی از این روش ها شخصیت شناسی از روی نقاشی های ناخودآگاه افراد است.
افراد قابل اعتماد

متولدین کدام ماه ها قابل اعتمادترند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر می خواهید بدانید دوست شما فرد قابل اعتمادی هست یا خیر، باید ماه تولد او را بدانید. بر اساس شخصیت شناسی ماه های تولد، افراد قابل اعتماد را تشخیص دهید.
شخصیت شناسی پیامک

شخصیت شناسی افراد از مدل پیامک زدنشان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای پی بردن به شخصیت افراد راههای مختلفی وجود دارد که یکی از آنها توجه به متن پیامک هاست. از روی متن اس ام اس افراد می توانید شخصیت افراد را تشخیص دهید.
صفحه 1 از 13