شخصیت شناسی

چگونه با کلاس باشیم

راز باکلاسی تو مهمونی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نحوه رفتار هر فرد در جمع نشان دهنده تربیت و فرهنگ او است. برای باکلاس به نظر رسیدن در مهمانی باید از اصول رفتار باکلاس آگاه باشیم و آن را رعایت کنیم.
شخصیت شناسی انگشت دست

شخصیت شناسی؛ انگشت شست دستت چه شکلیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید برایتان عجیب باشد اما واقعیت دارد، شکل و فرم هر یک از انگشتان دست شما می تواند رازهایی از شخصیتتان را فاش کند.
تاثیر اسم بر شخصیت

آیا اسم شما روی شخصیت تان تاثیر دارد ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید برای اغلب افراد این موضوع باورنکردنی به نظر برسد اما نام افراد تاثیرات بسیاری در زندگی و شخصیت انسان ها دارد، در ادامه از اثرات اسم بر روی شخصیت مطلع خواهید شد.
مردان متولد فروردین

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای برخورد بهتر یا کار و زندگی با مردان متولد فروردین ماه باید یک سری خصوصیات اخلاقی و ویژگی های این افراد را بدانید تا رابطه ای محکم تر داشته باشید.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی از روی فرم شانه ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روش جالب دیگری برای شخصیت شناسی دقت در فرم حالت سرشانه هاست ، به طبع افرادی که شانه های خمیده دارند از نظر شخصیتی با افرادی که شانه بالا هستند متفاوتند.
شخصیت شناسی نشستن

شخصیت شناسی از روی فرم نشستن + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بخشی از شناخت افراد از طریق شخصیت شناسی نشستن آنها صورت می گیرد ، زبان بدن شما هنگام نشستن به خوبی وضعیت روحی و فکری شما را بازگو می کند.
شناخت خواستگار

روش جالب شناخت خواستگار از روی پیشانی اش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خطوط چروک پیشانی، هر کدام نشان دهنده خصوصیات روحی و جسمی هر فردی می باشند که دانستن معانی این خطوط، می توانند به شناخت شخصیت خواستگارتان کمک کنند.
حلقه ی ازدواج

شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حلقه ی ازدواج و انتخاب آن تنها مربوط به سلیقه نمی باشد و این انتخاب یک بیان ساده از بخشی از شخصیت و خصوصیات شماست که در ادامه با توجه به حلقه ای که انتخاب کرده اید بیشتر می خوانید.
شخصیت ترتیب تولد

بگو فرزند چندمی تا بگم کی هستی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در علم روانشناسی نظریه ها و تئوری های مختلفی در مورد ترتیب تولد اشخاص وجود دارند که خصوصیات و شخصیت افراد را بر اساس تولد در خانواده بررسی کرده اند.
شخصیت شناسی

لو رفتن شخصیت شما در 10 دقیقه!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید از شخصیت و خصوصیات رفتاری خود بیشتر بدانید از تست شخصیت شناسی استفاده کنید و تنها در 10 دقیقه به شخصیت واقعی خود پی ببرید.
تغییر شخصیت

با تغییر سن، شخصیت مان هم تغییر میکند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افزایش سن باعث به وجود آمدن تغییرات زیادی در ظاهر افراد میشود اما سوالی که ایجاد میشود درمورد تغییر کردن یا نکردن شخصیت انسان با افزایش سن است.
نشانه های پنهان کار

رفتار آدمی که داره چیزی رو از شما پنهون میکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر فردی در زندگی رازی دارد اما روابط نباید بر پایه ی پنهان کاری بنا شوند در نتیجه آشنا شدن با نشانه های پنهان کاری در افراد میتواند به شما کمک کند.
شخصیت شناسی از خوابیدن

شخصیت شناسی ؛ چه مدلی می خوابید ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شخصیت شناسی از طرز خوابیدن افراد با توجه به یک سری نکات روانشناسی صورت می گیرد، از روی نحوه و طرز خوابیدن افراد می توان از شخصیت آن ها مطلع شد.
شخصیت شناسی از رنگ لباس

شخصیت شناسی از روی رنگ مورد علاقه شما برای لباس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رنگ لباس هایی که می پوشید بر شخصیت شما تاثیر می گذارد ، با رمز و راز های شخصیت شناسی از روی رنگ مورد علاقه برای لباس هایتان آشنا شوید.
نقاشی

شخصیت شناسی نقاشی آدم بزرگها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شخصیت شناسی افراد از روی برخی حرکات غیر ارادی آن ها روش جالبی برای شناختشان است یکی از این روش ها شخصیت شناسی از روی نقاشی های ناخودآگاه افراد است.
صفحه 1 از 14