بیماری روماتیسم

روماتیسم ستون فقرات
علائم روماتیسم ستون فقرات چیست و چگونه می توان روماتیسم ستون فقرات را درمان کرد؟ در ادامه از تمام علائم، راه های تشخیص و درمان خانگی روماتیسم ستون فقرات مطلع خواهید شد.
روماتیسم

درمان های خانگی برای جنگ با روماتیسم

زمان مطالعه : 9 دقیقه
روماتیسم یک بیماری خود ایمنی است که سیستم ایمنی بدن دچار اختلال می شود و این بیماری انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها روماتیسم مفصلی است.
روماتیسم

برای آنکه روماتیسم نگیریم باید ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روماتیسم نوعی بیماری است که سیستم ایمنی به بافت سالم بدن حمله می کند و از بیماری های خود ایمنی مزمن است.
ایندومتاسین

“داروی ایندومتاسین” برای درمان چیست ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ایندومتاسین دارویی است که برای درمان روماتیسم و پوکی استخوان تجویز می شود و از عوارض جانبی آن می توان واکنش های آلرژیک را نام برد.
مگنت تراپی

مگنت تراپی چیست و کدام دردها را درمان می کند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مگنت تراپی می تواند با استفاده از انرژی مغناطیس دردهای ناشی از آسیب به اجزای مختلف بدن مانند روماتیسم مفصلی و یا عفونت و موارد دیگر را تسکین و درمان کند.
روماتیسم

با روماتیسم و انواع این بیماری هزارچهره آشنا شوید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
روماتیسم یک بیماری خود ایمنی است که انواع مختلفی دارد این بیماری استخوان ها و مفاصل و بافت همبند را درگیر می کند و باعث تورم و یا خشک شدن مفاصل می شود.
روماتیسم قلبی

علل و علائم روماتیسم قلبی در کودکان و بزرگسالان + درمان و پیشگیری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
علت اصلی روماتیسم قلبی یک نوع تب خطرناک است که باعث میشود بدن پس از آلودگی به بافت های خود حمله کند و ایجاد گلو درد و التهاب بدن می کند.
تب روماتیسمی

علل و علائم تب روماتیسمی و روش های درمان خانگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیماری تب روماتیسمی به گونه ای است که امکان ابتلا در هر فردی را دارد و تب روماتیسمی معمولا بعد از ابتلا به عفونت استرپتوکوکی در بدن اتفاق می افتد.
هیدروکسی کلروکین

داروی هیدروکسی کلروکین برای چی خوبه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان کننده بیماری مالاریا نام برده می شود که می توانید تاثیرات و عوارض این دارو را در ادامه مشاهده نمایید.
انواع روماتیسم و علائم آن

علائم انواع روماتیسم و نشانه های روماتیسم مفصلی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روماتیسم یا آرتریت روماتوئید نوعی بیماری مربوط به سیستم ایمنی بدن میباشد که در آن بخش داخلی مفاصل دچار التهاب شده و به بافت های اطراف خود حمله می کند.
داروی رماتیسم

داروی رماتیسم سکته مغذی را درمان می کند!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سکته مغذی پیامدهای مختلفی از جمله مرگ سلول های مغذی به همراه دارد اما داروی رماتیسم از مرگ سلول ها در افرادی که دچار سکته مغذی شده اند جلوگیری می کند.
روماتیسم قلبی

از گلو درد تا روماتیسم قلبی و درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گلودردهای به ظاهر ساده در صورت عدم درمان آنتی بیوتیکی مناسب می تواند به روماتیسم قلبی منجر شود و عوارض خطرناکی را به همراه داشته باشد.