بیماری بواسیر

تغذیه بواسیر
تغذیه نقش مهمی در تشدید شدن یا بوجود آمدن بواسیر دارد برای کنترل هموروئید و رفع آن باید خطوط قرمز تغذیه بواسیر را بدانیم و به خوبی رعایت کنیم.
آرامش در خواب

مواظب تکنولوژی باشید، آثار مخفی پیشرفت تکنولوژی را ببینید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مواردی که موجب مراجعه ی بیماران به جراحان عمومی می شود، مشکل در ناحیه ی تحتانی یا مقعدی آن ها است که پزشکان به آن بواسیر یا هموروئید می گویند.
مراقبت بعد از عمل بواسیر

جراحی بواسیر و مراقبت های بعد از آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای اینکه بعد از جراحی بواسیر به شرایط عادی زندگی خود برگردید باید با مراقبت بعد از عمل بواسیر و عوارض و مشکلات احتمالی که ممکن است با آن رو به رو شوید آشنا باشید.
تغذیه بعد عمل بواسیر

بخور نخورهای بعد عمل بواسیر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعد از عمل جراحی از بین بردن بواسیر یا هموروئید، برای مراقبت و بهبودی سریع تر باید برخی از مواد غذایی را مصرف کنید و از خوردن برخی از مواد غذایی اجتناب کنید.
علت ایجاد بواسیر

چرا بواسیر میگیریم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به متورم شدن رگ ها در قسمت انتهایی روده و یا معقد بواسیر گفته می شود، ایجاد بواسیر در مردان، زنان و کودکان می تواند دلایل بسیاری مختلفی داشته باشد.
درمان اسلامی بواسیر

دعایی مخصوص درمان بواسیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
درمان بواسیر اهمیت بسیاری دارد به طوریکه احادیث بسیاری در مورد درمان این بیماری روایت شده است. درمان اسلامی بواسیر شامل مواد غذایی ساده ای است که در دسترس می باشند.
فیستول

درمان فیستول چگونه و چطور؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه بیمار ی های مقعدی از جمله بواسیر، فیستول، کیست مویی، آبسه مقعدی، فیشر و شقاق در سراسر دنیا بسیار رایج شده اند و این مشکلات تا حدودی ناشی از تغذیه می باشند.
کیست مویی

راه های درمانی بیماری های نشیمنگاهی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درمان فیستول اکثراً جراحی است. فیستول ها عوامل ایجاد شونده زیادی دارند ولی عمدتاً به دلیل فشارهای زیاد و خارج از حد تحمل و ژنتیک ایجاد می شوند.
رفع بواسیر بعد زایمان

راهی برای رفع بواسیر بعد از زایمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بواسیر یکی از مشکلاتی است که اغلب خانم ها بعد از زایمان طبیعی دارند که از علائم آن میتوان به درد، خارش و سوزش در ناحیه مقعد اشاره کرد.
پماد بواسیر

بهترین پماد برای درمان بواسیر کدام است؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پماد و قرص هایی برای درمان بواسیر یا هموروئید بدون نیاز به نسخه پزشک در داروخانه ها وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید.
جراحی بواسیر

عوارض جراحی بواسیر با روش های مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هموروئیدکتومی یا همان جراحی بواسیر یکی از موثرترین درمان های بیماری هموروئید است اما باید قبل از انجام از عوارض و خطرات آن با خبر باشید.
علائم و درمان بواسیر هموروئید

تشخیص بواسیر توسط خودتان + درمان خانگی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بواسیر (هموروئید) مشکلی است که افرادی که دچار آن می شوند را بسیار آزار می دهد، برای درمان بواسیر روش های خانگی بسیار موثر هستند و کمک شایانی به درمان می کنند.
پیشگیری از هموروئید

راه های حتمی پیشگیری از بیماری هموروئید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نام بیماری همورئید یا همان بواسیر را حتما شنیده اید ، بیماری جدی روده که حتی در سنین جوانی نیز می توان به آن مبتلا شد پس راه های “پیشگیری از هموروئید” را بشناسید.
درمان بواسیر با جراحی

درمان بواسیر با جراحی های جدید و مدرن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
علاوه بر اینکه بواسیر (بیماری مقعدی) را میتوان با روش های خانگی درمان کرد روش های جراحی جدید بدون بیهوشی نیز وجود دارد که برای درمان بواسیر میتوان از آنها استفاده کرد.
پیشگیری از هموروئید

پیشگیری از هموروئید با این راهها حتمی است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای پیشگیری از بواسیر باید به برخی نکات به ظاهر ساده اما بسیار مهم توجه ویژه ای داشته باشید، چند راه مناسب برای پیشگیری از ابتلا به هموروئید وجود دارد.
صفحه 1 از 2