خارش پوست

سرکه سیب برای سر
استفاده از سرکه سیب برای پوست سر و مو ها مفید می باشد و خاصیت اسیدی و ضد میکروب سرکه سیب خارش و شوره سر را از بین می برد.
آنتی هیستامین

چه کسانی نباید آنتی هیستامین مصرف کنند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آنتی هیستامین یکی از داروهای پر مصرف است که اغلب برای درمان علائم سرماخوردگی ،حساسیت و آلرژی مصرف می شود اما عوارضی هم دارد که باید بدانید.
خارش کف دست

خارش کف دست خبر از پول میدهد یا بیماری ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حتما شنیده اید یا دیده اید افرادی را که خارش کف دست را نشانه به دست آوردن پول می دانند اما این موضوع حقیقت نداشته و خارش کف دست علت دیگری دارد.
خارش پوست

درمان اگزما و “خارش پوست” به روشی ساده

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“خارش پوست” و اگزما که گاهی به حساسیت پوستی نسبت داده می شود، واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به عوامل محرک است که به دلیل تغذیه ی نامناسب و یا عوامل دیگری همچون استرس و.. بروز می کند.
درمان خارش کف سر

چاره ی اونهایی که کف سرشون خارش داره

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خارش کف سر به علت شوره، شپش، خشکی و قارچ رخ می دهد که می توان با چند مواد طبیعی در خانه خیلی راحت آن را رفع و درمان کرد.
خارش کشاله ران

درمان خارش کشاله ران با محلول کاملا گیاهی

زمان مطالعه : 14 دقیقه
خارش کشاله ران، خارش ژوک یا تینه آ کروریس علائمی مانند قرمزی، تاول، خارش و سوزش دارد. خارش سوارکار را می توانید با درمان های خانگی و طب سنتی به راحتی درمان کنید.
خارش بدن

خارش بدن چه زمانی هشدار یک بیماری جدی است ؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
تیروئید ، عفونت و مشکلات کبدی همگی می توانند منجر به خارش بدن شوند خارش گاهی اوقات توسط عوامل محیطی مثل آلرژی به دارو یا گیاه ایجاد می شود.
نشانه های خاموش بیماری

نشانه های خاموش بیماری های پنهان در بدن

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بیماری ها همیشه خود را نشان نمیدهند و در برخی مواقع نشانه هایی خاموش و بی صدا دارند. در ادامه با نشانه های خاموش بیماری آشنا می شوید.
درمان گیاهی خارش سر

شامپویی گیاهی برای درمان قطعی خارش سر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای رفع خارش سر، علت آن را بیابید و از درمان های گیاهی و ماسک های طبیعی استفاده کنید و مراقبت های لازم را انجام دهید تا دوباره خارش نگیرید.
کهیر

کهیر پوستی چه شکلی است و چطور درمان می شود؟

زمان مطالعه : 14 دقیقه
کهیرها خیلی ناگهانی ظاهر می شوند و خود به خود هم ناپدید می شوند گاهی مصرف یک ماده غذایی یا داروی خاصی باعث بروز آن می شود که بعد چند ساعت رفع می شود.
درمان سوزش بعد اصلاح صورت و بدن

این موقع روز تیغ بزنید دچار سوزش بعد اصلاح می شوید!+درمان

زمان مطالعه : 13 دقیقه
برای درمان سوزش بعد اصلاح صورت و بدن می توانید از مواد خانگی و طبیعی استفاده کنید مثلا روی پوستتان خیارماست بگذارید یا از کمپرس سرد و روغن زیتون بهره ببرید.
خارش و حساسیت پوستی

علل و درمان های خانگی خارش و حساسیت پوستی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خارش و حساسیت پوستی مشکلی است که برای اغلب افراد پیش می آید و افراد از راه های درمان خارش و حساسیت پوست و علائم آن آگاهی ندارند.
خارش پوست

خارش پوست این قسمتهای بدن باید شما را نگران کند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دلایل متعددی برای خارش پوست وجود دارد که برخی از آنها مربوط به بیماری های پوستی است و برخی مربوط به بیماری های جدی تر دیگر مانند سرطان و ایدز .
خارش چشم

درمان خارش چشم با 15 روش خانگی فوق العاده

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خارش چشم را جدی بگیرید،تحقیقات نشان می دهد که مالیدن و خارش چشم موجب آزاد شدن مقادیر زیادی هیستامین و سایر واسطه های آلرژی می شود که برای چشم خطرآفرین هستند.
روش درمان خارش بدن

10 خارش بدن که هرگز نباید بخارانید + درمان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
یکی از شایع ترین دلایل خارش بدن خشک شدن پوست است که خاراندن آن ممکن است به پوستتان آسیب بزند، در ادامه درمان خارش بدن ناشی از اگزما ، گزیدگی و ... را می بینید.
صفحه 1 از 2